czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kamera przemysłowa

http://allegro.pl/monitoring-kamera-do-monitoringu-przemyslowa-z-ir-i1965455992.html
Ktoś wie jak to podłączyć? czekam na poważne odpowiedzi. Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera przemysłowa

kablem chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera przemysłowa

www.elfro.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera przemysłowa

a jaki masz problem z podłączeniem ? Zasilanie 12V, sygnał koncentrykiem albo skrętką i tyle.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera przemysłowa

Potrafisz mi w tym pomóc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera przemysłowa

zadaj pytanie sprzedawcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera przemysłowa

Darek1638: a powiedz jeszcze do czego chciałbyś to podłączyć? Do jakiegoś rejestratora, czy tylko do telewizorka jakiegoś? Generalnie jeśli do rejestratora to masz specjalny kabel który kupujesz i tyle. Jeśli do telewizora to musisz jeszcze podłączyć do niej zasilanie jeśli w zestawie nie miałeś zasilacza do niej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera przemysłowa

kxxn a czy do laptopa da sie podłączyć? a jak ma się sprawa z rejestratorem? Czy jest to duży koszt? chodzi mi o podłączenie jednej kamerki która rejestrowała by wejście do mieszkania. Dzięki kxxn za wpis a czy podjąlbyś się to w jakiś sposób podłączyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera przemysłowa

Darek1638: mogę Ci to podłączyć. Natomiast najpierw musisz określić co dokładnie chcesz zrobić. Tzn, czy chcesz nagrywać, czy tylko mieć podgląd np jak ktoś podejdzie do drzwi.

Jeśli chcesz nagrywać to niemalże niezbędny rejestrator. Rejestrator możesz kupić już za ok 300zł + dysk(czasem w tej cenie można spotkać z małym dyskiem). Pewnie są i tańsze, ale nigdy nie miałem z tańszymi styczności, więc nic tańszego nie polecę.

Jeśli chcesz tylko mieć podgląd, lub sporadycznie chcesz nagrywać to możesz podłączyć do laptopa, czy innego PC, ale musisz mieć kartę TV. Tzw TVin czasem jest w laptopach wtedy nie musisz dokupować karty TV. Jeśli nie masz to musisz kupić a koszt to już poniżej 100zł. Za kilkadziesiąt złotych można nawet kupić.

Możesz np taką kamerkę podłączyć do komputera stacjonarnego, który działa jak serwer - już najtańszy komputer się do tego w zupełności nada. I jeśli jest podłączony do internetu to można zrobić tak, że nawet MMSa ze zdjęciem wyśle na komórę jak ktoś pod drzwi podejdzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera przemysłowa

kxxn dzięki za info czy mógłbyś podać mi swój kontakt na e-maila? grabalks@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera przemysłowa

kxxn odezwij się na e-maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera przemysłowa

Odświeżę tamat ponieważ kolega kxxn nie odezwała się do mnie. Czyżbyś kolego zrezygnował? Odezwij się . Pozdro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org