czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Temat bardziej dla zmotoryzowanych jeżdżących z cb radiami. Od jakiegoś czasu jeżdżąc przez Łomżę słychać cały czas jakiegoś debila, który cały czas nadaje, nie można się przez niego niczego dopytać. Nie wiem czy to tylko mnie drażni czy i innych ale może byśmy go jakoś namierzyli i zrobili porządek z trollem. Do niedawna słychać go było w niedzielę wieczorem ale ostatnio już w piątek słyszałem nieźle nadawał. Musi mieć albo dobry sprzęt albo jakoś stacjonarną antenę bo przynajmniej w piątek wczoraj tzn. 02.12.2011 słychać go od Wygody do Łysych przynajmniej ja taką trasą jechałem i do Popiołek miałem na max skręcony squelch i jeszcze go było słychać stąd wnioskuje, że raczej to jakiś stacjonarny bo chyba w żadnym samochodzie nie będzie takiego zasięgu no chyba że jechał gdzieś w moim kierunku. Natomiast w niedzielę słyszę go zazwyczaj już od Chojen Młodych i też w okolicach Wygody znika. Każdego kto by mógł pomóc, proszę o odpowiedź w temacie. Sam osobiście poświęciłbym tą chwilę, żeby zajechać i nauczyć gnoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Wiem kto to nadaje i masz rację ma naprawdę bardzo dobrą stacjonarkę.Powiem tylko że jest on z południa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

CB jest dla poważnych ludzi którzy wiedzą jak go używać a nie tak jak w tym przypadku to debilizm wtórny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

zapewne chodzi Ci o sławnego w Łomży "Bin Ladena" czy jak oni tam go zwali... Już od kilku lat tak nadaje... Z tego co wiem nadaje z okolic ul. Prusa... życzę powodzenia w walce z idiotami:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Powiem wam tak. Macie błędne informacje. To jakiś koleś chory na głowe ma u siebie w domu gdzies za strazą stacjonarne cb zamontowane i nadaje idiota. okolice lipowej harcerskiej itp


_________________________________________________________________
Najważniejsze w życiu to nauczyć się: które mosty przekraczać, a które palić!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Ten debil tylko kształtuje obraz mieszkańców tego miasta dla ludzi , którzy są tutaj przejazdem i dowiadują się ,że Lomża to miasto psychicznych masochistów i idiotów , a echo idzie w świat. MASAKRA.
Duzo podróżuje po kraju i gdzieś zawsze sie trafi jakiś odpad , ale takiego zaśmiecenia przestrzeni publicznej jakim jest CB jeszcze nigdy nie słyszałem.
Popieram całym jestestwem próby namierzenia odpada. to chyba jakiś emerytowany, niespelniony kierowca , a teraz degenerat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Moja stacja bazowa już jakiś czas nie istnieje dlatego nie wiem kto to dokładnie nadaje, ale jeśli chodzi o bin ladena to jest to możliwe natomiast jeśli piszesz o bazówce za strażą to tam ma mustang, ale jego można wykluczyć on z tych normalnych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

@ D.M.
Ten debil, jak go byłeś łaskaw nazwać, ma takie samo prawo do rozmów na CB jak Ty i inni kierowcy chcący się dowiedzieć "gdzie to suszą misiaczki". Dopóki nie łamie prawa nic mu nie można zrobić, a jeżeli "poświęcisz tą chwilę, żeby zajechać i nauczyć gnoja" to Ty złamiesz prawo. Jeżeli jednak uważasz, że, "ten debil co nadaje" łamie prawo to wystarczy zgłosić sprawę na 997 lub osobiście do Komendy na Wojska Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Ja go usłyszałem pierwszy raz jakieś 4 tygodnie temu w niedzielę i od tamtej pory systematycznie w każdą niedzielę wieczorem go słychać było. W piątki jak na razie go nie słyszałem tylko teraz w ostatni a jak w inne dni to nie wiem bo nie jeżdżę.

japoniec2010 kolego jeśli uważasz, że ciągłe nadawanie, przeklinanie i ubliżanie innym użytkownikom cb za prawo do rozmów to z Tobą coś też może być nie tak, jeśli go nigdy nie słyszałeś to się może nie wypowiadaj albo kup sobie radyjko lub idź do kogoś i posłuchaj co ten człowiek mówi. Na pewno nie jest to związane z dopytaniem się o drogę albo suszeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

japoniec na policje to nic nie da oni sie raczej nie zajmuja takimi sprawami. Musialbys zglosic to do UKE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Jezeli bluzgal na Ciebie i ublizal to ja bym go do sadu pozwal :)
Wtedy by zrozumial ze nie jest nie osiagalny :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Nagrać człeka, zrobić miksa i puścić w neta. Podpowiedzieć iż jest w sieci to może zacznie robić karierę na www.

MOC z Wami, ale potencjalnie utrzymujcie równowagę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Każdy na niego narzeka ,a jak antenę satelitarnie nastroić to wtedy Bibn jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Bin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

auu Dziadek grand srebrny panel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

W neta go to dobry pomysl :D Moze zrobil by kariere jak Kononowicz w ''Ciacho". Pozdrawiam.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Oj, D.M. Masz kłopoty ze zrozumieniem słowa pisanego. Jeżeli ten pan na CB obrazi Cię to masz pełne prawo zgłosić to na Policję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Ten koleś podszywa się pod Bin Ladena i mieszka dokładnie w bloku na przeciwko...

Informacja 100% pewna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

hehe w neta puścić i znowu będzie śmiech z naszego "miasteczka"... He kiedyś słyszałem na radyjku w okolicy Katowic jak doświadczeni kierowcy TIR-ów się naśmiewali właśnie z tego typa, czyli musi być już dobrze dla nich znany... Podobno, że w Szczytnie mają podobny problem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

na jakiej to częstotliwości sie odbywa tylko nie podawajcie kanału tylko dokładna cześtotliwość - to podam jego lokalizacje.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Uuuu koleś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Widzę że właśnie ten ktoś napisał posta w tym temacie ;)

Znam tego kolesia osobiście,ale nic więcej wam nie powiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

santreo czestotliwość to sobie sprawdz sam a dziadek Grant niech nadaje dalej aUUUUUUUU
co dobrego

Są trzy rodzaje kobiet: damy, nie damy i nie każdemu damy.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

ot jak proponuje pomoc to z **** w krzali.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Sativa - mowiac o tym ze go znasz, to czy myslales o tym ze od razu wezme Cie za debi*a??

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Haha co dobregoooooo a uuuuuuuuuuu
Kuźwa gość jest powalony ale da sie żyć, w każdym mieście jest ktoś taki no pomijając Siedlce bo tam jest Bartek co pomaga.
W Śniadowie jest jeden co sie drze non stop "oszczędności kupię " ja to bym zgłosił na Policję prędzej tego gościa bo handluje kradzionym.

Pozdro dla dziadka Miauuuuuu haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

auuu o co chodzi ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

torro : A gdybyś na forum napisał że znasz pedała to oznaczało by to że jesteś pedałem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

a chodzi o Miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Hahha dziadek numero uno !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Złapać chama!

http://MixReq.com?ref=1247262
http://londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

DZIADEK GRAND SREBRNY PANEL !! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

NOuuuu Wy barany debile POLICJA jak tu wy wsyzscy straszzycie nic nie zrobi ILE WAM TO MOZNA POWTARZAĆ NIC NIE ZROBI POLICJA ONI NIE MAJĄ ŻADNEGO PRAWA DO CB-RADIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

NIE OBRAŻAĆ LUDZI!

http://MixReq.com?ref=1247262
http://londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Ja nie wiem jakimi tumanami trzeba być żeby lecieć na policje bo ktoś przeszkadza na cb hahaha tylko by się uśmieli "Koń by się uśmiał "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Przecież wszyscy wiedza ze to bin laden z prusa 8, tylko widac paru świerzaków nie jest w temacie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

*świeżaków sorry błąd mały :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Mówię wam że to nie Bin,to koleś co mieszka w bloku na przeciwko i się pod niego podszywa,co skutkowało już nie jedną wizytą Bina u niego....

Koleś ma ponad 2 m.antenę na dachu bloku i porządny sprzęt w pokoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

U mnie na osiedlu jakis facet ma na parapecie antene. Czyli tez szpieguje :D

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Sativa a skąd Ty tak poinformowany na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

a to nie z tego sklepu na legionow przy jednostce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Bin Laden bedzie w sobotę w Amnesi namówiłem go jeden autograf 5 zyli
Pozdro od dziadka Miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Już Bin Laden kiedyś latał na Reymonta to razem z drzwiami od klatki wyleciał, a kolegę z Żeromskiego to znam osoboscie i wiem to i owo, aha i na Żeromskiego jak do niego przyszedł to tez mało co nie dostał.. Tyle w temacie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

I Bin Laden jak się nachla to co weekend go na radiu słychać do 1 w nocy jak to miało miejsce w zeszłą sobotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Bo znam typa z Żeromskiego co robi tą wiochę na CB.Próbowałem mu wytłumaczyć że przesadza ale na nic to się nie zdało.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Dziadek Grand ? to raczej nie on...


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Dziadek Grant ma brodę niczym Mikołaj oraz okulary ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

po pierwsze nikt się pod niego nie podszywa tym bardziej nie z zeromskiego bo to jest krótkofalowiec znany zresztą w kręgu cb-radiowców a bin-ladena kazdy zna takze kazdy wi czym on pachnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

pachnie papierosami i błękitem Paryża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

Yyyy Bin Laden to się sam na forum udziela i wine zwalał na kolege z Reymonta, a teraz na Żeromskiego. A Ty Sativa jak taki kozak to przyjdź na Ks. Janusza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

zaraz zobaczysz komucha jak tam na tego tych auuuu jak to się nazywa naaaaa piłsudskiego zaraz bedzie komuch....Ty biznesmenku.Piniądze nie wszystko piniądze nie wszystko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóżcie znaleźć tego debila na cb

o co chodzi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org