piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ulica Długa

czy dziś jest noc wyprzedaży? w jakich sklepach?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

w sklepach mających z reguły zawyżone ceny - w końcu ktoś musi spuścić z tonu aby zrobić konkurencję szmaciarzom



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

rok temu była taka noc, istny pic.

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

Tak jak w "przeminęło z wiatrem" ?
Tylko co przeminęło skoro historia kołem się toczy i lubi się powtarzać ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

noc zakupow do 22 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

To dopiero powinno sie zaczynac o 22 :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

Podobnie jest/było z nocą muzeów-w całej Polsce było tylko u nas nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

Za to były nocne czuwania modlitewne w rzymskokatolickich muzeach ( kościołkach)

Czasem się zastanawiam nad czym i po co Oni czuwają komu i czemu to służy komu i do czego to takie czuwania potrzebne ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

jest przecież relama po bokach na 4lomza, wejdz w to i sie dowiesz jakie sklepy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

to jest smiech na sali a nei żadna promocja. Sama nazwa noc zakupów tylko do 22.00 nic tylko lac ze śmiechu. A sami się przekonacie jakie to przeceny i jak to jest robione. Osobiście nie polecam bo to miasto i jej go handel jeszcze nie dorósł do powaznego trktowania klienta więc szkoda czasu . Myślę ,że nowo budowane galerie handlowe dużo w tym temacie zmienią i nauczą miejscowy handel ,że biznes to się robi z klientem z nie na kliencie.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

to jeszcze będzie trzeba trochę poczekać, aż wybudują te nowe galerie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

santreo: Powiem ci że gadasz głupoty,dzisiaj mało który sprzedawca czeka do 18 i już teraz można sobie coś fajnego po taniości kupić.Jak dla mnie przecena ze 120zł na 50zł to jest całkiem dobra promocja. Idź na miasto ! ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 02-12-11 15:25

Za to były nocne czuwania modlitewne w rzymskokatolickich muzeach ( kościołkach)

Czasem się zastanawiam nad czym i po co Oni czuwają komu i czemu to służy komu i do czego to takie czuwania potrzebne ?

?!;+)><>

=========================================>
Czy Ty musisz wszystko sprowadzać do Kościoła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

O 50% to tylko towar, który zalega na półkach od dawna.A na pozostałe max 10%. Kurtka kosztowała miesiąc temu 250zł dziś 299zl .Drwina a nie wyprzedaż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulica Długa

W Polsce wszystko jest kościołem i w Polsce wszystko sprowadza się do Kościoła cała reszta która się w nim nie mieści żyje na jego obrzeżach - marginesie społecznym.

Można by powiedzieć że nawet świadkowie Jehowach i inni wyznawcy Allacha żyją w albo pod Polskim Kościołem (społeczeństwo Rzymskokatolickie mające demokratyczną większość Sejmową) w Polsce albo pozostają z polskimi katolikami ochrzczonymi w religijnym polskim kościołku w bliskich relacjach często będąc od nich poważnie uzależnionymi.

Nawet z Polskiego Sejmu zrobiono kaplicę wodziłem tam tylko jeden znak tylko jednej wiary i zdjęcie posła Palikota jak się modlił pod sejmowym krzyżem w swoim sejmowym "klęczniku". Miła ręce złożone do modlitwy piękniej niż ksiądz bogato ustrojony przy wypasionym za społeczną kasę ołtarzu w Łomżyńskiej Katedrze a na twarzy Palikota widniały w tym momencie oczy bożego anioła. haha znaki czasu. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię może bóg polski działa w duchu Palikota hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org