sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dr Maksimowicz??

Witam potrzebuje aktualne namiary na tego lekarza?? Czytałam własnie wczesniejsze wypowiedzi na jego temat i same pozytywy. Bardzo proszę o numer tel do tego lekarza jeśli ktoś posiada?? I mam pytanie czy lekarz ten przyjezdza na wizyty domowe i ile bierze za takowe wizyty??
Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Maksimowicz??

604466396. A co o nim oprócz dobrego słowa można powiedzieć? Chyba tylko podziękować Panu Bogu, że tacy ludzie istnieją. Ile bierze za wizyty? różnie. Ja nie żałowałbym gdyby zażądał i stówę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Maksimowicz??

Ale np kiedyś trafiłem na konowała w pogotowiu to byłem w szoku. Dwójkę dzieci zbadał w ciągu DWÓCH!!! minut. I stwierdził, że to angina. Wypisał recepty których na szczęście nie wykupiliśmy. Następnego dnia trafiliśmy właśnie do Dr. Maksimowicza, który po badaniu zajrzał w gardło, roześmiał się i powiedział, że ciężko stwierdzić, czy te gardło wogóle jest czerwone. Zalecił Na dwa dni gealcid i było po krzyku. A co by było gdybyśmy posłuchali lekarza z pogotowia? Dzieci łykałyby niepotrzebnie antybiotyki. Człowieku, dzwoń do niego i grzej na wizytę. Mogę Ci zaręczyć, że żałować nie będziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Maksimowicz??

kiedys przyjezdzal do chorego. jesli akurat nie mogl dojechac, a przypadek byl nagly, to mowil gdzie jest i przyjmowal nawet tam gdzie akurat byl!!!!!!!!!!!!!!!
___________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org