sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
80 - latek potrącił 80 - latkę

W Łomży rzecz jasna, kobieta trafiła do szpitala z połamaniami nóg i żeber, starszy pan wcześniej staranował dwa auta i płot, czego podobno nie pamięta, choć był trzeźwy. Ajjj..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 - latek potrącił 80 - latkę

przypadek???????????:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 - latek potrącił 80 - latkę

Zagapił się i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym, szkoda kobiety, bo w tym wieku ze zrastaniem się kości bywa ciężko. W tym wieku powinny być dość czeste badania kontrolne dotyczące możliwości dalszego prowadzenia pojazdów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 - latek potrącił 80 - latkę

to było zaplanowane!!!Nie przypadek!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 - latek potrącił 80 - latkę

adamosxx przestań robić z siebie idiotę jeszcze masz czelność cytować Dmowskiego jeśli się nie mylę bo nie chce mi się kliknąć poświęcać swojego czasu takiemu osobnikowi jak ty,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 - latek potrącił 80 - latkę

Po skończeniu 75 lat prawo jazdy powinno w ogóle wygasać, w tym wieku nawet rozsądny staruszek może być tak samo groźny jak osiemnastoletni przygłup.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 - latek potrącił 80 - latkę

voodoo Dobrze powiedziane, w przypadku młodego zdrowego człowieka zrośnięcie się kości to kwestia kilku tygodni, jednak w tym przypadku może być ciężko, tragedia przez bezmyślność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 - latek potrącił 80 - latkę

nie mylisz sie to pan
Roman a reszta to tylko twoj bełkot:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 - latek potrącił 80 - latkę

voodoo, nie zgadzam się, znam 75 latka, który ma wygląd 60 latka i naprawdę dobrze prowadzi pojazd. Uważam, że konieczne są obowiązkowe badania lekarskie i psychologiczne po osiągnięciu pewnego wieku np. 60 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 - latek potrącił 80 - latkę

Berenike z jednej strony masz rację, bo nie możemy odbierać przywilejów np. jazdy autem ludziom starszym jednak z drugiej spójrz na to tak, że jest ograniczenie wiekowe w dół, powinno być też w górę niestety ale taka jest prawda większość ludzi starej daty stwarza zagrożenie na drodze nie tylko dla siebie czego mamy bolesny przykład.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 - latek potrącił 80 - latkę

psychologiczne to akurat duuuzo wczesniej bym zalecił

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 - latek potrącił 80 - latkę

Berenike to prawda że są ludzie, którzy że tak powiem się dobrze trzymają, ale są to wyjątki, ja też znam np. jakiegoś młodziaka co nie jest idiotą za kółkiem. W przypadku osoby starszej - może zabrzmi to niedelikatnie, ale nigdy nic nie wiadomo, serce już nie te, a co gorsza problemów może narobić nie tylko sobie, choć w tym konkretnym przypadku rację ma adamosxx, ten człowiek mógł mieć coś z głową. Problem jest chyba nieco szerszy: za niski moim zdaniem próg wiekowy do posiadania prawka, no i za wysoki dla jego aktualności; byle jakie robienie badań - dobrze wiemy jak to wygląda, nie wszędzie, ale... To wszystko ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo na drogach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org