sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

Słuchajcie BURAKI!! dlaczego podnosicie podatki tym biednym ludziom? powinniście przede wszystkim za darmo zapierdalać na rzecz miasta ! to po pierwsze, po drugie nie wolno Wam w zadnym wypadku podnosić uposażenia Czerniawskiemu!! Mało mu? 11 tysięcy na miesiąc?? Jesteście tak znienawidzeni przez łomżan jak i Wasz prezydent!! nie zapominajcie darmozjady o tym !!!.Pochylcie się ***** nad bezrobociem w mieście na pomoc najbiedniejszym !!!!

,Człowiek niech będzie szlachetny,
Pomocny bliźnim, dobry!
Bo tylko wtedy jest inny
Od wszystkich znanych nam istot."

Johann Wolfgang von Goethe

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

AMEN !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

Dobrze powiedziane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

tylko bez doraźnych środków nie dotrze to do nich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

Radni to kółko wzajemnej adoracji - jeden drugiemu ręce myje! Pogrążają nasze miasto coraz bardziej ... Z Czerniawskim na czele! PRACY!!!! Darmozjady PRACY!!!! Bez tego Łomży nie ma!

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

alibaba masz racje popieram Ciebie w 100 procentach ale , to przecież łomżanie wybrali radę miasta.Dali się omotać , uwierzyli w piękne hasełka, popatrzyli na uśmiechnięte bużki a nie pofatygowali się żeby porozmawiać o kandydatach na radnych w miejscu ich zamieszkania ,pracy nie popatrzyli co oni zrobili bezinteresownie dla zwykłego człowieka . Od radnej z mojego okręgu osobiście usłyszałam :
no w końcu teraz do......le swoim wrogom , przestaną szukać sprawiedliwości po sądach , będą się bali

Na pytanie czy dlatego kandydowała odp; ;po częsci tak , przecież w ratuszu poznam ludzi którzy pomogą , no i kasa niezła , ja tak naprawde to niewiele mam wypłaty 3300.00 mąz troche wiecej ale na zakup działki i budowe to musimy troszke oszczędzac a tak to jak się komuś coś zrobi to napewno kamieniem nie rzuci , naród to ciemnota teraz to wszystko takie zagmatwane że ludzie szukają pomocy .Polatałm troche ale teraz mam coś do powiedzenia , a ta ciemnota to i tak nic nie zrozumie, więc nie ma sensu z nimi gadać ::

Tacy ludzie odzierają nas z człowieczeństwa przy wsparciu KOSCIOŁA, prawa i po częsci nas samych.

Trzeba zmienić myślenie przy następnych wyborach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

dla nich liczy się tylko własna kieszeń mają gdzieś innych ludzi. karierowicze .... nic nie robią, a kasę biorą;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

Co roku to samo:Musimy zaciskac pasa!
Niedlugo zabraknie miejsca na dorabianie dziurek.
Pytam sie,dlaczego nie zaciskaja pasa qta.sy z samnorzadow
tylko jak kupuja paski to coraz dluzsze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

Z tymi wyrzutami w kierunku rady to warto by było poczekać. Głosowanie dopiero się odbędzie (lub odbywa?). Po co obrażać ludzi przed faktem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

bardzo trafne spostrzezenia , może troche zbyt radykalne ale takie mamy czasy i takich mamy samorzadowców. Na dodatek poparte bardzo interesującym przykładem nie obcym jak podejrzewam i innym samorzadowcom. Przeciez dzisiaj własnie po to idzie się do polityki , samorzadu.
Osobiscie chciałbym wszystkim samorzadowcom i politykom miejscowym oraz klerowi zwócić uwage , że idą bardzo trudne i niebezpieczne czasy. Natura ludzka jest niezbadana a nastroje społeczne ulegaja gwałtownie radykalizacji tak więc bardzo szybko ci panowie zamiast polującymi mogą byc upolowanymi.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

Jacy pasterze w Łomży tacy Łomżyńscy liderzy, do czasu aż przyjdzie do ratusza i do kurii jakiś wkurwiony tym fałszywym gówniarstwem jakiś " Łomżyński BREJVIK " ( na jednym prezydencie się nie skończy )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

To tak w temacie, polecam film Eksperyment. O człowieku. O jego natu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

-rze, tytułem refleksji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

sołtys i ty odzierasz tych ludzi ze człowieczeństwa , to przez takich jak ty ktorzy potrafią tylko szczekać na forum bez odpowiedzialności za swoje plugawe kłamstwa. Jak to prawda to PODAJ DANE TEJ PANI RADNEJ - JAK MASZ JAJA , NIECH WSZYSCY WIEDZĄ NA KOGO NIE GLOSOWAĆ . ŻAL MI CIEBIE CHŁOPIE BO TYLKO COŚ WYSTUKAĆ POTRAFISZ I GAPISZ SIĘ POTEM CO TO INNI NAPISZĄ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

To ja polecam do refleksji książkę i film pod tym samym tytułem " Folwark zwierzęcy ".

Jako świnie w tej fabularyzacji można ustawić tu Łomżyńskie władze duchowe i świeckie dokonujące na Kościele w Łomży ( Kościół jako mistyczne ciało Chrystusa ) zaszczucia społecznego podobnego do sposobu w jaki zaszczuto na Jezusa.

W roli fabularnych psów i suczek tej bolesnej prozy życia społecznego można ustawić moherowych przyrodników i popleczników tych władz w śród których dominują nasi Łomżyńscy "biblijni judasze".

Folwark zwierzęcy dedykowany totalitaryzmowi Rosji Radzieckiej obnaża prawdę w swoim podobieństwie dotyczącą prawdy zawartej w Ewangelii a zatem dotyczącej życia w Kościoła na ziemi Łomżyńskiej ( ochrzczonych mieszkańców Łomży).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

biję się mocno w pierś ale sam tych ciuli wybierałem! .Jest mi przykro że każda franca ja dorwie się do koryta to zachowuje się tak jak poprzednicy (jak najwięcej zajebać bo drugi raz nie wybiorą)!to jest smutne ale faktyczne .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

Bata na to niema bo Łomżyńskie pastuchy* - świniopasy żrą z tego samego koryta maczając w nim swój świński ryj jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark zwierzęcy "

* pasterze - duszpasterze, księża kapłani, Łomżyńscy Arcy Kapłani.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

ALIBABA POPIERAM CIE W 100%. Jeba* rade miasta.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

alibaba stawiam browara !!!
Jeb.... darmozjady 11 tys niech zapier... za 2 tys to i tak dużo ale ludzie klepią biedę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

widły i pochodnie w dłoń i na ratusz !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

"Dajcie NAM już w nasze ręce karabinów jak najwięcej..."
--------------------------------------------------------------------------------------------------
przyjdzie jeszcze czas ,wstanie nowy dzień a wszyscy którzy cię zdradzili zapłacą .................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

"My musimy walczyć sami, Czy pałkami, czy nożami, Nikt nie stanie nam na drodze, I Bandera nie pomoże"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

obecnie tylko jeden radny ma jakąs idee

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

Ja się pytam co to za demokracja,jak rządzący mają gdzieś głos ludu.Politycy,w tym i lokalni to MEGAHIPOKRYCI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

Bunio Demokracja to wymarzony ustrój dla dzisiejszego rządu, wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych więc tym przy korycie to bardzo na rękę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

już niedługo podymne, świętopietrze, dziesięcina i bykowe !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

Autor: Czesio (---.elomza.pl)
Data: 30-11-11 16:06

widły i pochodnie w dłoń i na ratusz !!!







HURRRA !!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

a ja sie pytam gdzie byli rodzice

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnych-Słuchajcie BURAKI!!

w odniesieniu jak wyżej.
Rodzice klęczeli przed pedofilskim konfesjonałem i zło dziejskim ołtarzykiem parafialnych straganiarzy zgromadzonych na dziedzińcu diecezjalnego kościołka albo byli zapatrzeni w ambony i zasłuchani w radio M jak Miłość budowali moherową potęgę lokalnego rydzykowa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org