sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

dżejms rwąc sie do podzekowan przejąl mikrofon.

JT: na wstępie chciałbym pogratulować Mariuszowi, całej federacji KSW panu Kawulskiemu i innym, szczególne podziekowania chciałem złozyc sędziom (tu odwrocil sie w kierunku sedziow i skłonil glowe).
To był jakis piepszony zart sędziów ta nasza poprzenia walka w ktorej to mi nieslusznie przyznano zwycięstwo ale dzis sprawiedliwości stało sie zadosc i to Mariusz triumfuje.
Na koniec chcialem jeszcze pogratulowac Mariuszowi brata ktory śpiewa ładne piosenki.

Dziekuje za pamiatkowy puchar i do zobaczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

Ty chyba chłopie sam nie wierzysz e to co piszesz?! Prawda jest taka że Pudzian przegrał i za to Thompson się ostro wku***ł ...

http://www.youtube.com/watch?v=__WRy3pJIJw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

jak śmiesz tak oczerniac mariusza sam słyszalem co mowil dzejms

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

I pewnie dlatego chcieli mu zabrać mikrofon puścili reklamy w trakcie mówienia prawdy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

młody wykrztałcony było udać mu tej swojej szynki może większego miał by powera:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

kawal miecha i nic po za tym przydały by sie PUDZIANOWI dodatkowe płuca bo za szybko sie meczy :):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

Jurek kulej gosc honorowy gali mowil w prywatnej rozmowie kuluarowej po walce ze tomphson jeszcze w szatni nucil sobie łamana polszczyzna utwor: dawaj na ring! tak to było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

walka mierna... za to Mamet pokazał,

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

"Potraktowano mnie bez szacunku. Nie mówię o fanach i kibicach, bo ci zawsze będą po stronie swojego zawodnika, ale o sędziach. Przez takie walki i takie decyzje Pudzianowski nigdy nie zawalczy nigdzie poza Polską" - tak powiedział Dzejms..
A Mamet po Pudzianie był czy przed..? Chyba przysnęłam w trakcie bo nie pamiętam walki..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

młody wykrztałcony - ty Cwelu !!!!!!!!!!!!! dupowłazie, że ciągniesz druta dla pudziana i jego brata to Wszyscy już wiemy i nie musisz się z tym tak obnosić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

Mamed był po i cieszę się że chociaż on pokazał klasę po walce pudziana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

gwoli wyjasnienia nie mowi sie "dla pudziana" chyba ze sie jest ze śledziowa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

młody wykształcony - też myślałem że własnie o to chodziło temu angolowi :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

http://w635.wrzuta.pl/film/36j6tyMBGU6/ksw_down_the_fookin_toilet


tu wyrwał mikrofon i powiedział co miał do powiedzenia..ciekawe jak to się dalej potoczyło :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

Pudzian już zaczyna mówić jak warzywko, jeszcze kilka razy dostanie po dupie i marchewki beda mu dożylnie podawać na obiad. Jakos nie sądzę by się wyrobił, za dużo czasu poświecił na sporty stricte siłowe by kondycyjnie się podciągnąć... a Thompson ma zupełną rację, wczorajszy werdykt to kpina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

http://www.youtube.com/watch?v=6_azSvtFtgk&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

nie wiem co wy macie do Pudziana, dość dużo osiągnął, ale nie można dużo od niego oczekiwać, nie ma doświadczenia. Co do werdyktu sędziów to się nie będę wypowiadał ale powiem że mnie zaskoczył. Widać że Pudzian podciągnął się kondycyjnie, bo nie sapał tak mocno po pierwszej rundzie. Ale nie można go porównywać do zawodników którzy zajmują się mma kilka razy dłużej niż on. Ale trzeba przyznać że Mamed pokazał klasę. W ciągu tych niecałych dwóch minut mógł wykończyć Amerykanina ze dwa razy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

Dokladnie. On cwiczyl kulturystyke od 16 lat do czasu gdy odbyl swoja pierwsza walke. Nie jest to latwe zmienic dziedzine sportu tak o sobie. On tyra na treningach za 12 chlopa. Musi zrzucic duzo kilo, pracowac nad kondycja, uczyc sie techniki, precyzji, parteru, prawidlowych uderzen, a przedewszystkim musi sobie w glowie ulozyc co do czego kiedy i jak sie zachowac w danej sytuacji. Czuc spokoj przed walka, a nie tak jak wy sie trzesiecie jak ktos do was mowi ze Cie skopie.
No ale widac juz ogromne postepy u niego:)
Pamietam jak obiecywal w strong-man ze da rade - wierze ze i teraz da rade, tylko trzeba na to czasu:)
Jestem za pudzianem :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

się zdenerwowałem i parę słów powiedziałem, a tu taka wrzawa ... ;) hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

Nie nazwał bym kulturystyką ciągania opon i rzucania czym popadnie, za duże określenie, ani z niego kulturysta ani z niego fajter. Sprawdził się jako góra mięśni, nie wiem dlaczego zrezygnował w ogóle. Mogli by go postawić na ringu z Choi Hong-Man`em. Chłopak też wielki i bez większego doświadczenia w MMA... no tyle, że jest "odrobinę" wiekszy od pudziana - jakies 30cm i 50kg ;) Podejrzewam, że wtedy nie było by już wątpliwości jak malutki nasz dominator jest w tej wodzie... mieszanych sztuk ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,KSW-anulowalo-wynik-walki-Pudzianowski-Thompson,wid,14027613,wiadomosc.html?ticaid=1d768



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!! tłumacze słowa thompsona po wczorajszej walce, bo moze niekazy zna ang.

i po wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org