sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pensja prezydenta

Nosz *****... widze to i mnie krew zalewa....
http://4lomza.pl/index.php?wiad=27113

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

bezrobocie rośnie , kryzys, zadłużenie czy ci ludzie wstydu nie mają pewnie nie starcza mu do pierwszego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Toć w kryzysie pensje trzeba podnieść... Tym, co "zasłużyli"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Za tę kasę lokaja zatrudnia, ubezpiecza i zmniejsza poziom bezrobocia w mieście:)) I jeszcze pończochy kupuje, żeby całą mamonę było gdzie pomieścić, co znaczy, że wspiera po_dupa_dły w mieście przemysł włókienniczy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Rząd nakazał Narodowi zacisnąć pasa, żeby sobie go popuścić, ku*wa mać, dorwały się świnie do władzy, gdyby te 48 milionów ludzi się zebrało i ruszyło rozje*ać ten cyrk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Poza tym, może Pan Prezydent poczekałby z nagradzaniem siebie do czasu, aż zobaczymy owoce Jego starań w postaci pozytywnego efektu. Byłoby fair... .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Zenit dobrze napisał. Niestety ma rację... w takim państwie żyjemy :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Artykuł napisany tendencyjnie jak widać zawsze działa na owieczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Boże, widzisz i nie grzmisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

miarianko, czyli też popierasz wazelinowe argumenty Pana Borysewicza? A jeśli uważasz, że jest inny powód dla, którego Panu Prezydentowi należy się podwyżka to proszę, zabłyśnij Gwiazdo i oświeć nas, tumanów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Artykuł napisany tendencyjnie jak widać zawsze działa na owieczki....

Marianko, tu nie chodzi o artykul tylko o sam fakt ile zarabia ten czlowiek i ze jeszcze do tego dostanie podwyzke.
Kur*wa naród bankrutuje, a te pajace chapią sie ile tylko moga. Kurwica bierze. Tak jak napisal limo, pewnie im do pierwszego nie starcza... JA P IERDOLE...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

a nam szarakom podwyżka sie nie należy..? na nas jedynie czekają podwyżki ale opłat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Pamiętajcie przede wszystkim, że JEŚLI Pan Prezydent odniósłby jakieś spektakularne sukcesy w walce z tą beznadziejnością otulającą Łomżę, m.in. przyczyniłby się do spadku bezrobocia itp. to wówczas za dobrze wykonaną pracę, chyba nikt nie ma wątpliwości, że podwyżka by się należała, no ALE właśnie... czy jest ktoś w stanie wymienić te spektakularne sukcesy ???? Pytanie oczywiście retoryczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Biadolenie.
Też nie mam kokosów, ale nie przesadzajmy.
Facet ma najważniejszą funkcję w mieście, do tego faktycznie próbuje coś ruszyć (w przeciwieństwie do poprzedników).
Nie zmienia to faktu, że ponad połowę urzędników ratusza to bym wy.jebał stamtąd na pysk, gdybym mógł.
Ale Czerniawski nie wyczerpał jeszcze kredytu zaufania jako gospodarz. Poczekajmy z ocenami jeszcze minimum rok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

marianko... wybacz, ale mozemy juz teraz W CIEMNO przepowiedziec przyszlosc... Procz jego podwyzki, w gore nie pojdzie nic... chyba ze wzrost bezrobocia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

marianko, a skąd masz takie informacje, że poprzednicy NIE PRÓBOWALI??? Może też próbowali, ale nie wyszło.

Jak na razie, sam stwierdziłeś "Facet ma najważniejszą funkcję w mieście, do tego faktycznie PRÓBUJE coś ruszyć", ale jak na razie owoców tych próbowań nie widać.

Moim zdaniem, za samo próbowanie, w obecnych, ciężkich czasach, nie należy się podwyżka Panu Prezydentowi. Jestem zażenowany takim obrotem spraw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

@marianko, dam Ci dobrą radę - jak się nie ma argumentów przemawiającymi za swoimi racjami lub ma się argumenty na poziomie Pana Borysewicza to lepiej nie zabierać głosu w sprawie, bo można się wydurnić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

cos gdzies slyszalem dzis w radiu, ze wlodarz miasta postanowil dac przyklad oszczedzania i zrezygnowal z podwyzki czy nawet zmniejszyl sobie pensje........................
ale to w Kolnie chyba bylo, a nie w Lomzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

LUDZIE WYJDZMY NA ULICE. PROTESTUJMY PODWYZKOM. TAKIM SIEDZENIEM I GADANIEM CZEKACIE NA POWOLNA SMIERC. ROBIA Z NAMI CO CHCA. PODWYZKA ZA PODWYZKA. POTEM CI NAJBIEDNIEJSI SOBIE NIE PORADZA... ALE RZAD MA TO W DUPE. PIERDOLE RZAD I TO ****** POLITYKE!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

O ZAPOMNIALEM DODAC : I CIEBIE ADMINIE PIERDOLE, W SAM KRZYWY RYJ **** ZAJEBANY.

Pozdrawiam. Torro :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Dokładnie, Naród musi wyjść na ulicę i zrobić z tym porządek inaczej nas utopią, każdy myślący człowiek widzi jaką mamy sytuację, rząd każe zaciskać pasa społeczeństwu, podczas, gdy prezydent takiego miasteczka jak Łomża dostaje 1750 zł PODWYŻKI, przeciętnemu Polakowi równowartość tej podwyżki musi starczyć na miesiąc życia (a nawet mniej niż te 1750 zł) Tu nie chodzi o jakąś zazdrość absolutnie, ale o prawo do godnego życia i o to, aby nie dać się ruchać w dupę. Prezydent Polski tym czasem dostaje 2tys podwyżki, ceny idą w górę, zarobki przeciętnego zjadacza chleba stoją w miejscu, cofnijmy się o jakieś 10 lat, ile zmieniły się zarobki a ile ceny? Dla porównania głupie papierosy-kiedyś paczka L&M-ów 4zł dziś 11, paliwo 3 zł dziś ponad 5, do tego opłata za prąd i cała masa innych... Ciekawe jak szybko admin usunie ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

najgorsze jest to, że kwota samej podwyżki przewyższa niektórych całe pensje, to jest po prostu niemoralne, czy ktoś kto zarabia 1400 zł się nie stara?? czy wszędzie tak jest, że za dobrze wykonaną pracę od razu dostaję się podwyżki, pracowałem kiedyś w takiej firmie, wypruwałem sobie żyły, a kiedy poprosiłem o podwyżkę szef powiedział, że jak mogę chcieć czegoś więcej za wykonywanie sowich obowiązków. w tym przypadku dokładnie tak jest, prezydent wykonuje tylko swoje obowiązki, powinien się starać jak najlepiej, jeśli tego nie będzie robił, ludzie go po prostu nie wybiorą ponownie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Uprzejmie proszę,aby punkt po punkcie wymieniono osiągnięcia pana prezydenta z ostatniego roku.Co zrobił dla miasta i jego mieszkańców?Tylko nie wypisywać po próżnicy, o co się starał(a co nie wyszło).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

von chrupka, prosze cie bardzo... cala lista osiagniec prezydenta:
*Podwyżka
To by bylo na tyle.Wiadomo, ktos musial dac pomysl radzie, zeby podwyzszyc pensje;]

Zenit, a moze tu wlasnie o ta zazdrosc chodzi. Szczerze? tak, ja jestem cholernie zazdrosny ile czlowiek za "same nazwisko" moze miesiecznie dostac.... Z reszta, tak samo jest z cala ta pieprzoną polityka w polsce,wiadomo. Identycznie jest z kosciolem.
Kur.wa.... powiedzccie mi. JAK TU ZYC godnie, gdy zarabia sie polowe PODWYZKI prezydenta? ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Za "próbowanie" nie płacą nigdzie. Może znacie jakiegoś przedstawiciela handlowego, co premię dostał za "próbowanie"?:)
Po pierwsze, i tak zarabia masę kasy (jak na gościa, który ma dzieci niezależne i dom, to są gigantyczne środki).
Po drugie, nikt nie mówi, że na podwyżkę prezydent nie zasłuży np. za dwa lata. Najpierw niech da podstawę, tj. parę realnych sukcesów.
Po trzecie, za pomysł podwyżki nie winię Czerniawskiego, tylko tego wazelinę Borysewicza. Jak taki hojny, to niech ze swoich daje. A Wy takiego kogoś prawie posłem zrobiliście. Wiecie, to właśnie tacy ludzie każą Wam zaciskać pasa a sami biorą pieniądze na biura poselskie, paliwo, diety i apanaże, zasiadają w Radach Nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Pewnie Pan wielki przewodniczący "coś" ugra na tym po parciu prezydenta, nic w tym kraju nie dzieje się bez powodu. Pewnie potrzebne będzie jakieś załatwienie sprawy panu "przybij piątkę". A w tym mieście to już tak czują się bezkarnie, że robią co chcą, oczywiście wszystko legalnie.

człowiek lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Dokladnie.!! Ale ludzie dalej nie beda wiedziec o co chodzi i bedziemy dalej w to brnac zamiast wyjsc na ulice spalic zusy i urzedy itp. Zrobic jaki kolwiek protest wiekszy. To bylby mocny cios dla rzadu ze strony spoleczenstwa. Nie znam sie zabardzo na polityce i mam za malo lat zeby takim czyms prowadzic. Ale gdybym mial tylko mozliwosci to bym jakis marsz zorganizowal. Teraz w Lomzy bylo by glosno. Potem np. w Krakowie ludzie by wyszli, potem we Wroclawiu itd... Sami sobie to wybieramy i wierze w to ze gdzies zostala garstka zdrowo myslacych ludzi, ktorzy nie chca takiej Polski. Ja bardzo chetnie bym wyszedl na ulice.!

Prezydent - i juz kazdy wie ze i tak nic nie bedzie, bo kazdy prezydent pcha w swoja kieszen. Tak samo jak i poslowie itd...
A podwyzka dla prezydenta mnie powalila na nogi. Nie ktorzy musza dwa miesiace na to pracowac, a on tak o sobie dostal za nic, hmm :)) to fajnie.


Pozdrawiam Panie Prezydencie:) Napchaj sie tymi pieniedzmi i tak wiemy ze nic nie zrobisz. Nastepna kadencja nie bedzie Twoja.

Pozdrawiam. Torro :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

A Ty ADMIN nie usuwaj tego tematu bo tu normalni ludzie sie wypowiadaja. Jest to forum ogolne i mozemy o tym pisac, nikt nam tego nie zabroni. NAPEWNO NIE TY :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

A ja jestem ciekaw, ilu z Was będąc na miejscu Prezydenta, zrezygnowało by z takich pieniędzy. Idę o zakład, że NIKT z tu krzyczących, mam rację? :)
Mnie też to się nie podoba, że są takie dysproporcje w płacach, ale nikt mi nie bronił się uczyć w takim kierunku, żeby kiedyś zostać Prezydentem miasta. Rozumiem tych z Was, co Wam bronili, ale reszty nie pojmuję??? Takie prawo i tyle w temacie. Żeby było tak jak ktoś tu proponuje, praca na stanowisku Prezydenta za darmo, to byśmy mieli świetne państwo. Nie było by rządzących, nie było by prawa a było by bezkrólewie, bo po co myśleć od rana do wieczora o tych wszystkich sprawach związanych z miastem które ma się pod Swoimi skrzydłami, skoro i tak nie dostanę pieniędzy? 12 tysięcy brutto, to jakieś 8 na rękę, więc nie przeżywajcie, a Ci co mają jeszcze czas, to do szkoły uczyć się i w przyszłości startować na takie stanowiska. Będziecie mieli okazję zrzec się pensji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

A kto kazał zrzekać się komuś pensji? Tu chodzi o aktualną sytuację kraju. Premier oznajmił, że musimy zacisnąć pasa.. MY - czyli zwykli obywatele bo rząd robi wręcz przeciwnie, daje sobie podwyżki i podwyższa ceny. Im to nie przeszkadza wiadomo, że taki prezydent czy premier nie przejmuje się cenami chleba lub paliwa, opłatami za prąd i gaz. Poczekaj, Ty też zaczniesz narzekać jak dopie*dolą 10złotych za litr benzyny bo wszystko zmierza w tym kierunku. Szczerze - ile % mieszkańców zarabia jakieś 2000 na rękę? A nawet te 2000zł przy aktualnych cenach nie wystarczy na GODNE życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Ale ja narzekam już teraz! Po prostu napisałem, że nikt mi nie bronił kiedyś uczyć się w takim kierunku, żeby sobie przyszłość zapewnić właśnie taką, jak ma Prezydent. Jeżeli Tobie ktoś bronił, to szczerze współczuję. Ja mam na to wszystko inny pogląd. Na pewno nie płakanie na forum. Tak sobie życie poukładałem, że muszę się temu przyglądać a nie brać w tym czynny udział. Zresztą wg. mnie, pensja ok 8 tysięcy na rękę za takie stanowisko, gdzie nie masz chwili spokoju, to nie jest jakaś tam od razu kosmiczna pensja. Np. piłkarze w polskiej ekstraklasie zarabiają po 100 tysięcy miesięcznie plus premie, a gdzie jest polska piłka, każdy widzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Nie opowiadaj głupot,cóż to za wyksztacenie godne pozazdroszczenia ma pan prezydent?Nie porównuj też jego zarobków z zarobkami piłkarzy ekstraklasy,bo one nie idą ze środków publicznych.Prezydent dostaje pobory z naszych podatków.Sytuacja finansowa i kraju i miasta pozostawia wiele do życzenia.Zgłaszanie propozycji takiej podwyżki jest w takim razie niemoralne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

bobcats1
pleciesz bzdury zobacz co się dzieje w sąsiednich miastach i powiatach.

"...ale nikt mi nie bronił się uczyć w takim kierunku, żeby kiedyś zostać Prezydentem miasta. " ostro pojechałeś z tym wykształceniem;))))

W 1977 ukończył studia na Wydziale Socjologiczno-Politycznym Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy KC PZPR.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mieczysław_Czerniawski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

to po prostu smutne.... kuźwa... nikt nie patrzy na drugiego człowieka! tylko na swoją i tak już pulchną od dobrobytu D U * Ę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta



Prezydent Miasta Łomża Pan Mieczysław Leon Czerniawski - oświadczenie majątkowe za 2010 rok z dnia 7.04.2011 r.

http://um.lomza.pl/bip/index.php?k=752

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

i Rada Miasta......:))

Niektórzy dostali podwyżki
Jak się okazuje, jest jeszcze kilku burmistrzów z Łomżyńskiego, którzy mogą pochwalić się wyższymi zarobkami niż prezydent Czerniawski.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110127/REG20/639984571

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

W Polsce nie trzeba mieć wykształcenia, żeby zostać prezydentem miasta. Wystarczy, że Cię wybierze "lud" czyli, że dobrze ludowi coś obiecasz. W naszym systemie idzie się do żłoba aby zarobić. To niemoralne, że proponuje się podwyżkę za "bycie". Gdyby płacono od rezultatów to by one były.
A ja i tak myślę, że Czerniawski ma kasy tyle, że do końca życia pracować nie musi. To "przybij piątkę" wyskoczył z wazeliną. Powtarzam - prawie wybraliście go na posła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

To może inaczej, ile w takim razie Waszym zdaniem powinien zarabiać Prezydent Naszego Miasta na rękę? Teksty, że powinien pracować za darmo sobie darujcie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

6 zyli za godzinę ciężkiej pracy;) + premia uznaniowa czyli do 60% wynagrodzenia:))


prezydenci
http://www.youtube.com/watch?v=qI_YWZiV6Y4&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Moim zdaniem Pan Borysewicz to chyba chciał sobie jaja z ludzi zrobić tą swoją argumentacją "nie do odparcia".

P.s. Wyborcy Pana Borysewicza, przy następnych wyborach pamiętajcie o tej Jego argumentacji "nie do odparcia" przemawiającej za podwyżką dla Pana Prezydenta, takie zachowanie wiele mówi o człowieku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

bobcats1 ja rozumiem o czym mówisz ale powiedz szczerze, myślisz, że samo wykształcenie nie mając znajomości zapewni taką ciepłą posadkę? Gdyby tak było, co drugi mieszkaniec miasta zarabiałby kilkakrotnie więcej niż teraz. Dla przykładu wystarczy podać sytuacje w różnego typu urzędach, tam większość siedzi dzięki rodzince, znajomym a gdy człowiek przychodzi załatwić jakąś sprawę mało tego, że czeka godzinami w kolejce to jeszcze trzeba tłumaczyć Panu lub Pani urzędniczce jak dziecku, bo nie ma pojęcia o wykonywanej pracy. A zdarza się, że ma jeszcze pretensje bo tylu ludzi raczyło przyjść, nie można spokojnie napić się kawki siedząc na dupie i plotkując z koleżankami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

A kto tu pisze ,że za darmo.Tyle ile miał do tej pory jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

@bobcats1, to Ty proszę powiedz, co przemawia za tym by przyznać Panu Prezydentowi podwyżkę, no bo skoro tak zacięcie bronisz go to zapewne takowe powody istnieją. Chyba, że są to takie same powody, jak te wymienione przez Pana Borysewicza to daruj.

Czy Ty kiedykolwiek słyszałeś, że dostaje się podwyżkę za PRÓBOWANIE???

Poza tym, skoro sam premier mówi o zaciskaniu pasa to moim zdaniem, także lokalni przedstawiciele władzy, w tym przypadku Pan Prezydent, powinni dawać przykład. I nie mówię tutaj, że powinien sobie obniżyć zarobki, ale o tym, że podwyżka w obecnych, trudnych czasach oraz uwzględniając "osiągnięcia" Pana Prezydenta, jest najmniej odpowiednim ruchem.

@bobcats1, albo od razu przyznaj, że jesteś z najbliższego otoczenia Pana Prezydenta, bądź Pana, który tak pięknie uargumentował podwyżkę to wówczas będzie nam dużo łatwiej zrozumieć dlaczego Twoim zdaniem podwyżka się należy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Zenit petent naturalnym wrogiem urzędnika:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

hehe dobre :) P.s. Andy, tak zauważyłem, że Ty coś ostatnio się rozpisałeś, zaniedbując poprzednią formę wypowiadania się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Milczenie a ja mam nadzieję,że Andy niebawem coś odpowiedniego wklei.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

ja się zastanawiam... czemu człowiek, który ostatnie poty wylewa pracując na budowie zarabia mniej niż ten co siedzi w cieple i hmm... w zasadzie nieumiejętnie, rządzi....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Mrauuu tylko się nie pogniewaj (bo Cię lubię),ale takie rozwazania są ...demagogiczne.Zabrakło mi w nich tylko szlagwortu o takich samych żołądkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Doszedłem do wniosku że te forum jest ograniczone i tu już ciekawego nie można pokazać. Mamy 2011 prawie 2012 a tu jeszcze 2005rok :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

von chrupka nie w moim stylu gniewanie się za to, co ktoś uważa o moich poglądach więc może i masz rację :)
a jaki jest Twój pogląd na tą sprawę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Dzięki Andy.Komplement to to nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Mrauuu ja już wyżej trochę o tym ,co myślę w tej sprawie napisałam.Oczywiści e tez sie mogę mylić,bo nie mam wyłączności na mądrość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

von chrupka.
to co mówisz: '' (...) Sytuacja finansowa i kraju i miasta pozostawia wiele do życzenia.Zgłaszanie propozycji takiej podwyżki jest w takim razie niemoralne.''
to prawda.
tylko zostaje pytanie... jak żyć panie premierze.. jak żyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

:) Świetnie pytanie godne ,,paprykarza,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

to jest jego zasrany obowiązek "starać się"
premię lub jakieś pieniądze powinien dostawać ewentualnie za zrealizowane projekty, wyciąganie pieniędzy itd itd a nie za to żę się stara
nie jedna osoba stara się na swoich stanowiskach i o podwyżkach może zapomnieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

I weź tu człowieku normalnie porozmawiaj, jak taka Mrauuu pisze, że Prezydent w zasadzie nie umiejętnie rządzi... no śmiech. A co mógł zrobić człowiek w rok czasu, jak dostał budżet po Panu Brzezińskim. Jak wchodził na stanowisko Prezydenta, to przez pierwszy rok kontynuował pracę poprzednika. Zdaje mi się, że wszyscy by Łomżę w ciągu roku z dołka wyciągnęli, tylko nie Czerniawski.
Nie nie jestem od Prezydenta ani z Jego otoczenia. Po prostu przeczytałem temat i się odezwałem jak ja to widzę. Skoro prawo pozwala dać mu podwyżkę, to niech ją dostaje! Przecież nie robi tego nie legalnie!
Żadne z Was na tym stanowisku nie odmówiło by podwyżki, którą przyznali radni na których zresztą sami głosowaliście. Ja nie bronię tu Prezydenta, ja zwracam Waszą uwagę na to, że On sam sobie tej podwyżki nie dał! Dali ją radni, a On teraz obrywa w Waszych komentarzach.
Pan Borysewicz, to już kiedyś mi podpadł, jak Swoją kampanię reklamową robił i w ulotkach napisał, że między innymi miasto dofinansowało ŁKS, gdzie faktycznie ŁKS dostał kasę, ale z konkursów które wygrał i które mógł wygrać ktoś inny, więc Jego argumenty do mnie już nie trafiają.
Zenit - samo wykształcenie nie zapewni Ci ciepłej posadki, ale jego brak także, z tą różnicą, że z wykształceniem jest o wiele łatwiej.
Milczenie, masz rację, mógł pokazać jaki jest wielkoduszny i widzi kryzys więc podwyżki nie przyjmie, ale wrócę do tego co napisałem powyżej, kto z Was by nie przyjął podwyżki zważywszy, że właśnie są te trudne czasy i każdy grosz się liczy? Sami sobie odpowiedzcie, czy byście nie przyjęli czy jednak byście zrobili to samo?
Swoją drogą, Pan Prezydent za pewne to czyta co myślą ludzie o Jego podwyżce a skoro tak, to Panie Prezydencie, niech nie zapomina Pan o ŁKS-ie. W końcu jest Pański budżet i może Pan pokazać jakim jest pasjonatem sportu wspierając Go finansowo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Von chrupka źle mnie zrozumiałaś moją wypowiedź chodziło mi tylko i wyłącznie tylko o sprawy techniczne typu szata graficzna itp .
Sorrki jak poczułaś się urażona moją wypowiedzią ale przecież nie zwróciłem się do Ciebie z tą wypowiedzią bezpośrednio.
Sorrki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Andy no pewnie ,że nie.Wszystko ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Oj bobcats błąd popełnił prezydent nie namaszczając Ciebie na swojego rzecznika.Rejtanem rzucasz się na tym forum w jego obronie.Tylko pamiętaj,że argumenty,,złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy,,słabo przemawiają do zbiorowej wyobrażni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Drogi bobcats1.
jestem dziwnym człowiekiem, ale ja nie przyjęłabym takiej podwyżki gdybym wiedziała, że ktoś bardziej potrzebujący mógłby ją dostać. Jak mówisz ŁKS czy ktokolwiek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Von chrupka no to fajnie:)
ale muszę sierdzić że Pan M nie jest przyjacielem zwierząt bo w innych miastach dawno znieśli podatek za posiadanie psa lub zmniejszyli a kwota jeśli się nie mylę 80złociszy to sporo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

@Bobcats1, oczywiście, masz rację, że podwyżka jest legalna, ale nie zapominaj, że przy piastowaniu urzędów PUBLICZNEGO ZAUFANIA, ważne jest nie tylko prawo (które jest wielce niedoskonałe), ale także kwestia etyczna I WŁAŚNIE Z POWODU TEJ KWESTII, Pan Prezydent nie powinien jej przyjmować.

Pytasz dalej nas czy my, będąc na jego miejscu, nie przyjelibyśmy podwyżkę. Gdybym był na Jego miejscu, czyli piastował urząd, który objąłem, bo zaufała mi duża część społeczeństwa to jestem pewien, że nie przyjąłbym jej, właśnie ze względu na wspomnianą kwestię etyczną.

Inną sprawą byłoby, gdyby Pan Prezydent mógł pochwalić się jakimiś konkretnymi owocami swojej pracy na rzecz naszej małej społeczności, wówczas proszę bardzo, niech otrzymuje podwyżki, premie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

*co do kwestii etycznej , o której wspomniałem powyżej to jest to w odniesieniu do sytuacji w naszym kraju, gdzie no nie ma co się oszukiwać, dzieje się źle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Zresztą powiem Wam, że my tu możemy energicznie stukać w klawiaturę wyrażając swoje, niepochlebne zdanie na temat podwyżki, a co ma się stać i tak się stanie... . To taka rzeczywistość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

bobcats,z jak najwiekszym szacunkiem... ale piszesz
Ja nie bronię tu Prezydenta, ja zwracam Waszą uwagę na to, że On sam sobie tej podwyżki nie dał! Dali ją radni, a On teraz obrywa w Waszych komentarzach.

Ze radni od tak, od siebie postanowili tylko jemu dac podwyzke?Ktos jednak musial podsunac radnemu taki pomysl. Dlaczego to nie postanowia takich podwyzek w calym miescie?
Pytanie, czy posiadanie wlasnie tego wlasnie WAZNEGO,nawet bardzo stanowiska.... czyli zarzadzanie miastem nie jest juz samo w sobie czyms odpowiedzialnym, z jakiego tutulu TRZEBA pobierac masakryczne pieniadze?

Nosz kur*a, pensja prezydenta miasta przekracza 10xpensje normalnego pracownika, z tym ze ten drugi na prawde sie stara... bo musi jakos przezyc.
Śmiech na sali.
I tak, przyznam... jestem o to zazdrosny, jak cholera... Tylko, kto zazdrosny o to nie jest w tym kraju?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

A pies go pies,nawet jesli tyle mojego,że sobie w klawiaturę postukam,to na pewno skorzystam z prawa,które daje mi demokracja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

A tak swoja droga, mam jeszcze jedno pytanie...
Czy nasz "kochany" pan prezydent nadal pobiera emeryture?
W koncu za poprzedni rok dostal prawie 45000 zl... jak dla mnie to troche dziwne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Autor: bobcats1 (---.elomza.pl)
Data: 23-11-11 13:19

To może inaczej, ile w takim razie Waszym zdaniem powinien zarabiać Prezydent Naszego Miasta na rękę? Teksty, że powinien pracować za darmo sobie darujcie.


bobcats1 a ile w takim razie powinna zarabiać osoba po studiach na SSGW w W-wie? ( mgr inż ) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Von chrupka tak masz racje ale politycy próbują i próbowali w prowadzić ocenzurować internet.

Organizacje: Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Internet Society Polska, Fundacja Panoptykon, Fundacja Kidprotect.pl, Fundacja Nowoczesna Polska, Fundację Wolnego i Otwartego Oprogramowania oraz Stowarzyszenie Projektolska pisały w apelach do premiera: "Prawa podstawowe w internecie muszą być zagwarantowane nie tylko w sferze wolności wypowiedzi, ale także prawa do informacji, niedyskryminacji, dostępu do dóbr kultury, prywatności i tajemnicy korespondencji."

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,9270994,Organizacje_pozarzadowe__Premierze__trzymamy_za_slowo.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Andy,Ty jak zwykle świetnie poinformowany.Podziwiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Internet to jedyne tak naprawdę wolne media jakie nam zostały, i na pewno nie jest to wygodne dla polityków. Mogą wpływać (i robią to skutecznie) na treści publikowane w TV, na to co ludziom pokażą, i co ludzie łykną, jednak z ocenzurowaniem sieci nie pójdzie im tak łatwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Von chrupka szczerze to ja Tobie zazdroszczę używasz kilku zdań opisując jakoś sytuacje z życia wzięto a ja ma wrażenie jak bym był owej chwili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Wow,to miłe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Von chrupka zapewne dużo książek czytasz?;) a w szkole miałaś same piątki z jez. Polskiego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

bobcats - zobacz ze tu nikt Cie nie poparl. Zadnej Twojej wypowiedzi. DLACZEGO - BO NIE MASZ RACJI. Moge sie zalozyc ze jestes ze srodowiska prezydenta i tylko dlatego tak piszesz. Gdybys byl zwyklym szarym czlowiekiem to bys pisal to samo co my.




Nie wyjezdzaj tutaj o szkole, wyksztalceniu i tym podobne. Bo co to ma do owej sytuacji. Jasne jest to ze gdyby prezydent byl szarmanckim czlowiekiem i naprawde dobrze poukladanym to by nie wzial podwyzki. Jestem pewien ze gdybym w danej sytuacji sie znalazl - to bym nie przyjal podwyzki. Wolalbym dac robotnikom budowlanym. Wszystkim pracownikom prac fizycznych. A dlaczego.? Bo tego doswiadczylem. Chociaz maly malutki procent. A to zawsze cos.!!



Co do zarobkiow prezydenta powinien zarabiac tyle co przed podwyzka.


bobcats - mowisz w ktorejs wypowiedzi ze : ''takie jest prawo'' - ALE NIE ZWROCILES UWAGI ZE RZAD ZMIENIA TE PRAWO JAK CHCE.

Dwa lata dluzej do emerytury....
Rok wczesniej dzieci do szkoly...
W zyciu bym nie pomyslal ze to zostanie zmienione.




Polska jest taka ze kazdy mysli o sobie. Kaza zaciskac pas zeby sami mogli chulac.







Pie.rdo.lic RZĄD !!!



Pozdrawiam. Torro

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Nic się przed Tobą nie ukryje Andy.Jak zwykle masz racje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Znow zapomnialem dodac jak bardzo gleboko mam admina w du***.
:)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Von chrupka zawsze czytam Twoje posty z uwagą i zachwytem.
Tak myślę że przelewasz swoje myśli na papier i ukrywasz je gdzieś przed ludźmi?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Ukrywam przed ludzmi?NO nie ,jestem straszną gadułą!Tak naprawdę (jesli mam wybór)wolę mówic niż pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

to mam pomysł von chrupka.
nagrywaj swoje zdanie na jakiś temat. wrzucaj na youtube albo wrzutę, i wysyłaj nam linki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Mrauuu zlituj się!Oczywiście rozumiem,że to żart!Dostałam po nosie za moją nadaktywnośc na forum.Bardzo słusznie.Obiecuję,że nie będe już nikogo męczyć(dziś).Zmykam oglądać Tap madel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Nie nie chrupka :) to był złoty środek :D
a u mnie mecz oglądają :(:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Osiągnięcia Prezydenta Łomży:
- dba o brak wzrostu bezrobocia, ustalając limity rejestracji,
- wyjechał na wycieczkę do Chin, pod przykrywką planowanych inwestycji ( nic z tego nie wyszło)
- walczy o bezpieczne miasto, w którym, co miesiąc kogoś mordują za jego prezydentury,
- załatwił pracę rodzinie, współpracownikom i znajomym na ciepłych posadkach na zasadzie ,, Ja Tobie Ty Mnie",
- załatwia sobie podwyżkę uposażenia, bo są to osiągnięcia, za które rodzina i znajomi powinni go docenić.
Aż nie chce mi się wymieniać, pewnie każdy słowo dorzuci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Dokladnie Figa - piszesz dokladnie to co chce napisac:)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

az sprawdzilem! na liscie rady miejskiej sa 23 nazwiska! jesli prezydent dostanie podwyzke co najmniej 12 z nich uzna ze powinien ja dostac!
to ludzie przez nas (przez was) wybrani do rady!
borysewicz ma 1 glos jak kazdy radny!
i (najwyzej naraze sie na opinie ze pracuje w ratuszu albo jestem kims s jego rodziny) ale co zrobila nowa ekipa:
- zmienili strukture ratusza (w tym kilku naczelnikow)
- wydluzyli godziny urzedowania zeby pracujacy mogli tez cos w nim zalatwic bez urywania sie z roboty
tyle pamietam. moze i niewiele jak na rok pracy ale w porownaniu z porzednimi osmioma latami to sporo roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

wam w tym miescie nigdy ku** nie dogodzi :)
szkoda, ze glos w temacie zabieracie, a ciezko sie postarac poszukac osiagniec, a chociazby spojrzec co moznabylo zrobic z infrastruktura, czego przez 8lat nie zrobil nikt, no moze poza zostawieniem ogromnego dlugu, afer i bajzlu. O zmianach w kwesti socjalnej, czy adopcyjnych itp nie wspomne, bo nie warto sie rozpisywac. Nie interesuje mnie pensja prezydenta, kazdy jest kowalem swego losu, ze wszystkiego bedzie sie rozliczonym, ale lubicie sie dowartosciowac i pojezdzic po ludziach na forum. Szkoda tylko, ze kiedy trzeba powiedziec to komus w twarz albo zrobic cos, aby to poprawic chowacie glowe w piasek.
Zapewne posypia sie komentarze, ze jestem ze srodowiska prezydenta, coz, niestety nie, ale to znany na tym forum zarzut, kiedy ktos ma inne zdanie. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Figa, chętnie dodam,że zapewnił miastu," świetną" reklamę w TVN.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Dobrze, niech będzie że są jakieś sukcesy prezydenta. Ale jeszcze raz powtarzam, to jest jego praca. Nie może być tak, że za dobrze wykonaną pracę od razu są nagrody. Miał pensję ok. 10 tyś zł u myślę, że za taką kasę to powinien dzień i noc zapierdal..ać dla nas, dla miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Ja skończyłem już odpowiadać na posty zazdrośników, bo nie ma sensu. Taki marek12 pisze, że Prezydent "powinien dzień i noc zapierdal..ać dla nas, dla miasta." - a śpisz z Nim, że wiesz że tego nie robi? Napisz nam wszystkim, że wiesz, że tego nie robi! Jeżeli znasz inne szczegóły dotyczące Jego "lenistwa" też napisz, bo chętnie bym poczytał. A może po prostu tak uważasz, bo minął już "AŻ" rok od Jego Prezydentury, a w Łomży za wiele się nie zmieniło pod względem pracy. Umiecie oczerniać na forum wszystkich do okuła. Napiszcie swoje pomysły w tym miejscu, jak dźwignąć Łomżę w rok czasu, zróbcie to za darmo, przecież zależy Wam na tym mieście nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

P.A., z całym szacunkiem dla Ciebie, ale Ty chyba czytasz dużo literatury z pogranicza fantastyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

bobcats1 ty chyba nie odróżniasz statusu osoby prywatnej od publicznej?
Te przez Ciebie nazwane "oczernianie" to jest po prostu krytyka , osoba publiczna czy urzędnik musi się liczyć z tym że jego postępowanie narażone będzie na krytykę . A tu widzę że co poniektórzy stwierdzając że " cwani w internecie a nie powiedzą w twarz ' niech Pan prezydent będzie bardziej dostępny dla obywatela z robi okienko w swoich zajęciach to usłyszy dobre i złe słowo na temat swojej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

w poniedziałki jest takie okienko. Nie wiedziałeś??? No tak, przecież tylko na forum potrafisz pisać ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

bobcats1 w czasie takiego okienka ludzie przychodzą ze swoimi problemami dnia codziennego bytu. A żaden chyba w Polsce polityk samorządowy nie pokusił się na to żeby pod koniec roku kalendarzowego zrobić publiczna spowiedź co mu udało się zrobić a co mu nie udało się zrobić w przeciągu tego roku. Wszyscy spowiadają się przed radnymi czyżby bali się krytyki?

A tak na marginesie moja edukacja skończyła się na 6 klasie podstawówki to dobrze że umiem włączyć komputer i coś na pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Zdecyduj wreszcie czego chcesz.
Cytat # 1:
"niech Pan prezydent będzie bardziej dostępny dla obywatela z robi okienko w swoich zajęciach to usłyszy dobre i złe słowo na temat swojej pracy."
Cytat # 2:
"A żaden chyba w Polsce polityk samorządowy nie pokusił się na to żeby pod koniec roku kalendarzowego zrobić publiczna spowiedź co mu udało się zrobić a co mu nie udało się zrobić w przeciągu tego roku."

To w końcu ma być "bardziej dostępny dla obywatela" czy tylko raz do roku? Już się pogubiłem....
Odpowiadając na to :

"bobcats1 w czasie takiego okienka ludzie przychodzą ze swoimi problemami dnia codziennego bytu."

Twoim i reszty tu zazdrośników, problemem codziennego bytu, stała się podwyżka dla Prezydenta. Idźcie w poniedziałek i Mu to powiedzcie. Podsuńcie pomysły jak można te pieniądze lepiej zainwestować niż w Niego. Od tego macie poniedziałek.

Ktoś wyżej napisał, że tylko na forach ludzie potrafią szczekać a w realu to się w życiu nie odezwą. Uważam że jest to 100% prawdy i nikt w poniedziałek się do kancelarii Prezydenta nie pofatyguje.

Tu jest Wasze królestwo. Jesteście mądrzy na forach. Podwyżki byście się brzydzili będąc na Jego stanowisku, ale niestety tylko teoretycznie, bo w praktyce byście ją wzięli i jeszcze byście myśleli nad zmianą prawa, żeby w przyszłym roku dostać następną! Taka prawda.
Łatwo się pisze, że ja bym nie wziął, jak się nigdy takiego czegoś nie doświadczy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

A tak Swoją drogą, Panie Prezydencie, zrzeknie się Pan Swojej podwyżki na rzecz ŁKS-u, to i ja i ŁKS i reszta zazdrośników z tego forum będzie zadowolona i wreszcie skończy się ta dyskusja :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

bobcats1 prezydent tego forum nie czyta jak jesteś taki inteligenty potrafisz się wysłowić napisz petycje zbierz podpisy zobaczysz ile ludzi będzie chciało twój pomysł poprzeć:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

"BARON" i jego dwór......
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=183162&t=183162

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

bobcats1 sorry poniosło mnie z ta petycja:) a zresztą czasy pierwszych sekretarzy się dawno skończyły;)



Czym powinni kierować się radni, ustalając wysokość wynagrodzenia szefa gminy? Które czynniki należy wziąć pod uwagę? Jaki wpływ na pensję urzędników ma decyzja organu stanowiącego gminy ustalająca zarobki szefa gminy?


Rada Miasta jest, w pewnym sensie, pracodawcą prezydenta; ocenia jego pracę oraz ustala wynagrodzenie. Owe uprawnienie pracodawcy ograniczane są przepisami prawnymi. Rada nie może dowolnie ustalać pensji prezydentowi. Zgodnie z ustawą jej wysokość określona jest widełkami rozporządzenia Rady Ministrów. Zmienić tego nie może nawet sam zainteresowany. Prezydent może wnioskować, z wrodzonej skromności, o przyznanie mu pensji w wysokości minimum socjalnego; Rada Miasta z uwagi na przypisy ustawowe nie może jednak takiego wniosku przyjąć. Jeżeli prezydent faktycznie jest człowiekiem skromnym i małych potrzeb, może po przyjęciu pensji i zapłaceniu stosownych podatków zbędną nadwyżkę przekazać w formie darowizny bardziej potrzebującym pomocy ludziom.

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/432175,jak_wlasciwie_ustalic_wynagrodzenie_wojta_burmistrza_lub_prezydenta_miasta.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Bobcats dlaczego uważasz,że ktoś z nas ma pisać na forum,jak wydzwignąć miasto.To my mamy mieć pomysły,podsuwać je panu prezydentowi,a on będzie zgarniał kasę?Kreatywnośc jest w cenie.Nikt z nas nie będzie się na forum produkował.W końcu jesli pan prezydent startował w wyborach tzn ,że miał wizję przyszłości tego miasta.Niech ją teraz realizuje,a my forumowicze ocenimy jego skuteczność i kreatywność.Na siłę nie został osobą publiczną.Nie zrzekał się:Nie chcę,ale muszę.Teraz ponosi tego konsekwencje.Jesli przysłowia sa mądrością narodów to znam przynajmniej dwa świetnie ilustrujące zaistniałą sytuację.Pierwsze to przysłowie jawajskie,które mówi:Im wyżej małpa na drzewo wejdzie,tym jej lepiej du.ę widać.Nie życzył sobie pan prezydent być obiektem ataków zazdrosnych forumowiczów,trzeba było nie startować w wyborach.Drugie przysłowie zaleca:Nie pchaj się na afisz,jesli nie potrafisz!Jezeli umiejętności sprawowania urzędu prezydenta sprowadzają się tylko do zatrudniania rodziny i znajomych,składania wieńców pod pomnikami i brania poborów,to może nie jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

SO 9001:2000

Zarządzanie jakością w administracji publicznej
Przyjazny i sprawny urząd - usługi publiczne dobrej jakości

Dotychczasowy model administracji został w większości krajów europejskich zanegowany i zastąpiony przez model menedżerskiego zarządzania publicznego charakteryzujący się m.in. tym, że administracja jest zorientowana na obywatela.

Administracja nie cieszy się w Polsce szczególnym zaufaniem obywateli. Dość powszechne jest przekonanie o niskiej jakości świadczonych przez nią usług, niewłaściwym traktowaniu interesantów i braku dostatecznych informacji pozwalających obywatelom poruszać się w gąszczu przepisów i biurokratycznych procedur.

http://www.umbrella.org.pl/publikacje/infor_070404.htm


POLITYKA JAKOŚCI W URZĘDZIE MIEJSKIM W ŁOMŻY

UZNAJĄC ZA NIEZBĘDNE STWORZENIE TRWAŁYCH MECHANIZÓW UMOŻLIWIAJĄCYCH ZARZĄDZANIE URZĘDEM W SPOSÓB GWARANTUJĄCY STAŁE PODNOSZENIE JAKOŚCI ŚWIADCZONYCH USŁUG

PREZYDENT MIASTA ŁOMŻA ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO WDROŻENIA I UTRZYMANIA SYSYTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ZGODNEGO Z NORMĄ


ISO 9001:2000


URZĄD MIEJSKI W ŁOMŻY SŁUŻY SPOŁECZEŃSTWU STOJĄC NA STRAŻY INTERESU PUBLICZNEGO I WYKONUJĄC ZADANIA NA PODSTAWIE PRZEPISÓW PRAWA


ZOBOWIĄZUJEMY SIĘ:


ZAPEWNIĆ PEŁNĄ INFORMACĘ O SPOSOBIE ZAŁATWIANIA SPRAW W URZĘDZIE
WNIKLIWIE, TERMINOWO I BEZSTRONNIE ZAŁATWIAĆ SPRAWY INTERESANTÓW
SYSTEMATYCZNIE SZKOLIĆ PRACOWNIKÓW
USTALIĆ I WDROŻYĆ PRZEJRZYSTY SYSTEM ICH AWANSOWANIA I NAGRADZANIA




REALIZACJA CELÓW ZALEŻY OD NAS -WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW URZĘDU
KAŻDY ODPOWIADA ZA JAKOŚĆ SWOJEJ PRACY I JAKOŚĆ USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ URZĄD MIEJSKI W ŁOMŻY


BĘDZIEMY DĄŻYĆ, BY KAŻDY PRACOWNIK CZUŁ SIĘ WSPÓŁODPOWIEDZIALNY ZA WDROŻENIE POSTANOWIEŃ POLITYKI JAKOŚCI



Łomża luty 2004 rok

Prezydent Miasta Łomża
Jerzy Brzeziński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

von chrupka - znasz to - "pies ogrodnika"? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

100etny wpis :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta



Urząd przyjazny obywatelowi

http://www.youtube.com/watch?v=SgUo3bgvD5w

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Jeszcze jedno. Żeby nie było, nie jestem ani za ani przeciwko obecnemu Prezydentowi. Byłem przeciwko byłemu i przeciwko obecnemu też być może będę, ale o tym będę wiedział za 2,5 - 3 lata od Jego pierwszego dnia kadencji. Po roku to tylko Wy byście potrafili coś z tą Łomżą zrobić i to w dodatku mając plany i budżet ułożony przez poprzednika. Widać jesteście nie na Swoim miejscu, bo po wpisach niektórych, wnioskuję, że można było Warszawę w rok zrobić.
von chrupka, masz miliony pomysłów, ale nie pisz ich na forum broń Boże, bo się jeszcze Łomża weźmie i rozwinie a Ty nic na tym nie zarobisz :D :D :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

bobcats1 ty patrze drugim wał echo zostaniesz " Jestem za, a nawet przeciw":)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

„Dogmatyzmu nie leczy się rewizjonizmem” IX plenum KC PZPR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

O cenzurowane.

opinie-o-urzednikach/ocen-urzednika/prezydent-lomzy-mieczyslaw-czerniawski-ksywa-tesc-i-maciej-walkuski-ksywa-ziec-to-dwa-dupki-promujace-nepotyzm-i-kumoterstwo


http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.uprzejmiedonosze.pl/media/img/photo/4o99e2e0do807o5.jpg&imgrefurl=http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/opinie-o-urzednikach/ocen-urzednika/prezydent-lomzy-mieczyslaw-czerniawski-ksywa-tesc-i-maciej-walkuski-ksywa-ziec-to-dwa-dupki-promujace-nepotyzm-i-kumoterstwo/1&usg=__Fv_Nki6nVvlnPnpRoFcxRMurh60=&h=394&w=527&sz=32&hl=pl&start=61&zoom=1&tbnid=-AECG43CFSRj_M:&tbnh=99&tbnw=132&ei=UGbOTuqZBs2fOral6K8P&prev=/search%3Fq%3Dkumoterstwo%26start%3D42%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26gbv%3D2%26tbm%3Disch%26prmd%3Divns&itbs=1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Nie ma tu żadnej zazdrości. Są wybory, prawie każdy ma czynne prawo wyborcze, każdy może startować. Z drugiej strony nikt nikogo na siłę nie pcha na żadne stanowisko. Chodzi mi tylko o to, że w żadnej normalnej pracy choćbym nie wiem ile robił nie dostanę po roku czasu 1700 zł podwyżki. Nie ma tu zazdrości tylko raczej chęć zwrócenia uwagi, że prezydent ma stanowisko jakie ma, obowiązki swoje wykonuje dobrze i otrzymuje pensje jaką otrzymuje. Nie widzę tutaj powodu do jakichkolwiek podwyżek, bo nie jest on pracownikiem korporacji tylko dostaje pensje z naszej kieszeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

" w żadnej normalnej pracy choćbym nie wiem ile robił nie dostanę po roku czasu 1700 zł podwyżki"
zostan prezydentem miasta to dostaniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kto pamieta ile jego poprzednik dostawal i za co??????????????????/
__________________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Cały kraj ma oszczędzać a o obniżce diet nie było mowy w przemówieniu premiera..
Ba .. Okazuje się teraz ze urzędnicy sobie podwyżki naszym kosztem robią
HGW w warszawie dała ostatnio znowu nagrody a nasz prezydent urządził sobie podwyżkę.. Może skoro od nas kasa, to może by tak nas zapytać czy mamy, czy damy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

ten jest dobry a poprzedni jeszcze lepszy czyli; myli panstwo brzeziński ] wszedł z kolegą mackiewiczem w koleżenstwo i zrobili całą prusa z kostki a teraz jadące samochody budzą mieszkańców' taki huk wytwarzaja podczas jazdy ze to szok a przy tym kasa miasta nieżle się opróżniła na korzyśc mackiewicza

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

I gdzie tu sprawiedliwosc.?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pensja prezydenta

Dla tych co pisali, że Prezydent nic nie robi itp, poniżej krótki komentarz z dzisiejszego artykułu, który właśnie jest na stronie głównej pt: "Bez dyskusji i głosów przeciwnych... Czerniawski dostał podwyżkę"

"...Alicja Konopka przedstawiając opinię komisji do wniosku o podwyżkę podkreślała, że dzięki działaniom prezydenta Czerniawskiego miasto otrzymało w tym roku dodatkowe ponad 9,5 mln zł. Przełożyło się to na zmniejszenie zadłużenia o 4,3 mln zł i zwiększenia inwestycji o ponad 5,3 mln zł. W ocenie radnych z tej komisji to wystarczające argumenty aby pensję podnieść, a ich zdanie podzieliła także większość miejskich radnych."

Całość tutaj: http://4lomza.pl/index.php?wiad=27189



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org