piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bioenergoterapia.

Czy komuś pomogła , czy to czarna magia? Gdzie są sprawdzeni fachowcy w tej dziedzinie?. To nie jest temat dla dowcipnisiów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

Mnie osobiście pomogła, odczułem to na własnej skórze. Inni mogą nie wierzyć, śmiać się itp., a ja wiem swoje. Za małolata w szpitalu przeleżałem 2 miesiące, żeby po tygodniu objawy wróciły. Gościu leczący, znachor, różczkarz wyleczył mnie w półtory minuty. Do dziś mam spokój. Pan Mieczysław niestety już nie żyje. pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

Oj pomógł;]czekała mnie poważna operacja,a ta wiązała się z utratą urodzenie kiedykolwiek dziecka.No i....za kilka msc.urodziłam syna,a po 8 latach córkę-;)Facet przychodzi do domu.Bierze 60 zł za 3 spotkania.Mój synio mając 6 lat b.się jąkał,po dwóch spotkaniach przy śniadaniu,jak gdyby nigdy nic,zaczął pięknie,płynnie mówić--patrzyłam na niego i płakałam.Nigdy tego nie zapomnę.Cud ?? wiara w bioterapeutę?? nie wiem--ale pomógł.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

vorarbeiter--czy mówisz o Mieczysławie Deptuła??


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

Oburzonamama , może jakiś kontakt możesz podać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

Tak,tak--zajrzę w notes,podam tel. i adres--ok?


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

Podaje nr.tel. do P.Mieczysława--86-218-17-18


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

bioenergoterapia może i jest skuteczna ale co na to kościół drogie owieczki przecież w czasach inkwizycji już byście skwierczeli na stosach jak kiełbaski na grilu w letni wieczór :-)

Jak myślicie dewianci w czarnych sukienkach czytują ów forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

Oburzonamama , dziękuję.
A Ty denver przerzuć się na forum polityczne , tam więcej ludzi zainteresuje się Twoim poglądami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

autochton--nie ma sprawy-;)powodzenia:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

Pan Mieczysław Deptuła jest wciąż aktywnym bioenergoterapeutą, który chętnie pomaga ludziom i nie stroni od trudnych przypadków chorobowych. Informacja od vorarbeiter, że Pan Mieczysław nie żyje dotyczy zapewne innej osoby. Aktualny telefon do Pana Mieczysława Deptuły to 662 669 092, na który należy dzwonić późnym wieczorem.
Bioenergia jest nieodłączną częścią każdego człowieka. Jednakże różne przyczyny mają wpływ na zaburzenia w jej przepływie, które mogą objawiać się chorobami. Podłoże tych zaburzeń tkwi w działaniach materialnych (np. napromieniowanie po katastrofie w Czarnobylu) jak i niematerialnych (np. błędy moralne i etyczne człowieka powodujące wewnętrzne konflikty). Zrozumienie tych zasad zdecydowanie pomaga w bioenergetycznej terapii. Właściwie przeprowadzona bioenergoterapia pomaga, gdyż przede wszystkim usuwa przyczyny, a nie tylko skutki. Należy też dodać, że negatywne nastawienie do pracy bioenergetyka może być przeszkodą w odzyskaniu zdrowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

To jest czarna magia, może i pomaga ale potem człowiekowi się życie wali i przychodzą na niego same nieszczęścia. Mojej ciotce się życie posypało bo bioenergoterapeuta rzucił na nią jakiś urok

http://galeria-hajnowka.pl/
Fiu fiu fiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

Z całym szacunkiem dla ciotki użytkownika brutaldewastator, ale najprawdopodobniej siły witalne odzyskane w wyniku działania bioenergii wykorzystała ona lub próbowała wykorzystać w nieetycznych celach. Dla osób wierzących powinno to być oczywiste. Rozpatrując to w sposób naukowy, należy zauważyć, że w podobnych przypadkach musi nastąpić konflikt świadomości z podświadomością i jeżeli człowiek będzie skutecznie tłumił tak rozumiane \"wyrzuty sumienia\", to jest bardzo możliwe, że zawali mu się życie i nadejdzie pasmo nieszczęść. I nie będzie to żadne rzucanie uroków ani czarna magia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

Tutaj http://dawidkolodziejczak.pl są namiary na bioenergoterapeutę. Na stronie znajduje się również blog, na którym jest wiele ciekawych informacji, z którymi warto się zapoznać. W skrócie mówiąc, to bioenergoterapia jest metodą leczenia, która bazuje na właściwościach energetycznych ludzkiego organizmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bioenergoterapia.

Ja mam problemy z kręgosłupem i jeszcze do niedawna jak mieszkałam w Krakowie to chodziłam do dobrego gabinetu rehabilitacyjnego, fizjoterapeutycznego http://rehapro.com.pl i byłam bardzo zadowolona. Ból ustawał, już nie budziłam się w nocy. Teraz ostatnio znów mnie trochę pobolewa, w sumie dawno na takim masażu nie była, może w Łomży tez możecie kogoś od kręgosłupa polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org