niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
oddanie psa do schroniska

witam. czy wie może ktoś czy oddając psa do schroniska trzeba płacić jakieś pieniążki ?? ktoś dziś rano wpuścił na moje podwórko małego pieska, szczeniaka. niestety mam już swoje 2 pieski i nie stać mnie na wychowanie jeszcze jednego. bardzo proszę o odpowiedz. a może ktoś z Was chce szczeniaka??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

Zadzwoń do schroniska, jeżeli ktoś Ci podrzucił psa to muszą zorganizować dla niego jakieś miejsce, a Ty nie masz obowiązku za to płacić, bo niby czemu? Na schronisko możesz dać dobrowolną opłatę, powiedzmy "ile łaska".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

Jeśli mieszkasz na terenie miasta Łomży to zgłoś tego psiaka do Urzędu Miasta 86 2156786. Dopiero wtedy U.M. zleci schronisku przyjęcie pieska. Jeśli mieszkasz poza terenem naszego miasta to będziesz miał problem :(
Gminy w tych sprawach sprawach nie są zbytnio pomocne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

dzieki za pomoc. piesek wrócił juz do swojej pani:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

debi40 nie wiesz,czy do schroniska trafił duży,chudy,rudy pies ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

My tego psiaka też znależliśmy na fortach , ktos go najzwyczajniej w swiecie tam wywiozl. Weteryniarz określil ze to 2u msc szczeniaczek. Wzieliśmy go pod swoj dach. Był u nas ponad 1 msc. Znależliśmy dla niego Pana, ktory okazał sie wielką świnia< Pies trafiając do nowego właścieciela został zabezpieczony szczepieniami, dostał nawet wyprawke, karmy, smycz, gryzaki itp>!! Piesek trafil do niego na poczatku tygodnia. Siostra weszla przypadkowo na ten post, po kilku minutach życzliwy Pan zadzwonil do nas do domu dzwonikiem, oznajmić nas że nasz szczeniaczek wymsknął sie z domu i jest na sasiedniej ul. Miał charakterystyczna obroże. Okazało się ze to nasz Fort. Siostra odrazu pojechała i zabrała go do domu, a ja sobie pozwolilam zadzwonic do Pana ktory wziął od nas pieska, tłumaczył sie tym że musiał go wywalić bo za duzo mu siusiał i kupę robił....

"ja też" dziekuję Ci za ten post!

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

Tak, ale już nie jest wychudzony. Zamieszkał na ul. Śniadeckiego pod balkonem i tam został nie źle wykarmiony przez lokatorów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

tzn. jest na Śniadeckiego czy w schronisku ? Ja go na Południu szukałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

''madzia00'' nie ma za co ;) dobrze że piesek już jest w domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

piesek znaleziony u "ja też" jest u nas, swoich właścicieli. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

Rudy pies jest w schronisku. Jest to młodziutki, zabawowy psiak, bardzo ładny I mam nadzieję, że znajdzie dobry dom, gdzie nigdy nie będzie czuł głodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

debi40 - dziękuję bardzo :) Fajny jest,z moim psem też chciał się bawić,w ogóle nie agresywny.Można zrobić mu ogłoszenia ? Za dwa tygodnie będę miała samochód.Pojechałabym do schroniska zrobić mu kilka zdjęć,bo mam tylko robione nocą i na nich taki szkielecik.I może coś więcej już będzie wiadomo,jaki jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

Można zdjęcie zrobić i pomóc znaleźć mu dom :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

Na przyszłość, gdy będziesz mieć jakieś pytania dotyczące psów, to udaj się od razu na to forum http://www.mojpies.com/ Ta dostaniesz odpowiedź szybko i rzetelną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

debi40 a skad ty takie informacje masz?

ja wczoraj widziałam psa jak biegal po Pilsudskiego. I to był ten rudy duzy chudy pies który jest tez ogłoszony na FB,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddanie psa do schroniska

Panda, to temat sprzed kilku lat. To był inny pies.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org