wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Wnoszę zażalenie na Funkcjonariusza Straży Miejskiej pana Ż.
Powodem jest nadużycie siły wobec mnie poprzez "wykręcenie mi rąk i przyparcie mnie do maski mego samochodu, że aż blachy pogniotło". Odbyło się to na oczach mojej żony oraz sąsiadów. Funkcjonariusz Ż. przyjechał pod mój dom. Była to godzina około 14. Właśnie przed chwilą przyjechałem w to miejsce. Wysiedliśmy z 'Wójkiem"z samochodu by otworzyc bramę. W tym momencie funkcjonariusz Ż.wybiegł z samochodu krzycząc w naszym kierunku jak sie nazywa i zadaje mi pytanie, czy jestem mieszkańcem ulicy Kapucyńskiej. Nie zdążyłem odpowiedzieć,on już w biegu krzyczy bym sie wylegitymował. Ja odmawiam tego,gdyż twierdze, że powinno odbyć się to w bardziej przyzwoity sposób jak na funkcjonariusza porządku przystało. W tym momencie stanąlem na schodkach mojego domu, wraz z moim "Wójkiem", a funkcjonariusz Ż. szarpnął za ręke "Wójka"- ten odruchowo go odepchnął. Ja starałem się stać na schodach, jednak funkcjonariusz Ż.używając siły ściągnął mnie na ulice i przyparł mnie do samochodu wykręcając mi ręce do tyłu. Wezwano policję, ponieważ poprzez brak szacunku do osoby która mnie okładała przed chwilą, nie chciałem dać mu swoich dokumentów. Zadzwonił po policję i po tym pokazałem mu dokumenty. Stwierdził, że wystawia mi mandat w wysokości 500 zł. Chyba za to, że przejechałem przez Kapucyńską, tak naprawde. to byłem u znajomego po przesyłkę 40 kg, po tych kamieniach pod tą góre nie chciałbym jej wciągać. Tam jest znak zakazu wjazdu, ale nie dotyczący mieszkańców. Odmówiłem przyjęcia mandatu. Poinformowano mnie, że mam 7 dni na zgłoszenie się na komisariat Straży Wiejskiej. A na godzine 8 w czwartek wezwanie, w sprawie wyjaśnienia.

Co myślicie o " Państwie policyjnym i Straży Wiejskiej?"
Jak dalej postępować? Ktoś wie?

Przestepca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

W tym momencie funkcjonariusz Ż.wybiegł z samochodu krzycząc w naszym kierunku jak sie nazywa i zadaje mi pytanie, czy jestem mieszkańcem ulicy Kapucyńskiej. Nie zdążyłem odpowiedzieć,on już w biegu krzyczy bym sie wylegitymował. Ja odmawiam tego,gdyż twierdze, że powinno odbyć się to w bardziej przyzwoity sposób jak na funkcjonariusza porządku przystało. W tym momencie stanąlem na schodkach mojego domu, wraz z moim "Wójkiem", a funkcjonariusz Ż. szarpnął za ręke "Wójka"- ten odruchowo go odepchnął.

Nie nauczyli Cię w Belgii szacunku do prawa? Nie jestem zwolennikiem Straży Miejskiej w Łomży, bo twierdzę, że działa słabo, ale nie jest ważne Twoje widzimisię chłopie, ale obowiązek. Uważasz, że każdy ma wiedzieć, że mieszkasz w danym domu? Myślę, iż i Ty i strażnik się zagalopowaliście i powinieneś się jakoś porozumieć, a internet to najmniej odpowiednie miejsce do tego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

bylo pokazac dokumenty albo poprostu powiedziec ze jedziesz poprzesylkie, rozmowa nic nie kosztuje, to tylko ludzie, a ze nie umiesz to twoj biznes, wolisz unosic sie honorem, tu nie belgia tu polska masz akceptowac polskie prawo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Mój kolega mało nie potrącił jednego jak sm-owiec próbował go zatrzymać ladujac sie prosto pod koła jego auta.w sadzie sm powiedział ze próbowano go rozjechac


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Odniesienie sie w temacie do tego jak to jest w Belgii wydaje mi sie nie na miejscu.To tak jakbys napisal ze np.w tym a w tym kraju arabskim maja po kilka zon wiec dlaczego u nas tak nie jest.Chlopie,co kraj to obyczaj.Ja tez nie jestem zwolennikiem tej ,czarnej stonki',ale skoro straznik uznal ze sytuacja tego wymagala wiec na pewno nie przeginal tak jak piszesz.Mysle ze wywiazala sie ostra pyskowka i inaczej sie nie dalo.
Uwazal ze sa czasami sytuacje kiedy naduzywaja swojej niby wladzy a czasem sa bardzo pomocni w tym co robia.
Uwazam tez ze znalazles sobie nieodpowiednie miejsce do swoich ,gorzkich zali'.
Moze zwrocilbys sie ze swoim problemem do Europejskiego Trybunalu Sprawiedliwosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Z nimi sie nie rozmawia w pracy bo nic nie pojmują myśle ze skoro i tak maja pisać kwit to lepiej być skazanym za coś co sie zrobiło np.spotkać po pracy i porozmawiać .akcja kamera pomoże miastu w zlikwidowaniu tej organizacji przestępczej jaka jest sm


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Straz Miejska to bandyci w mundurkach pod przykrywka blachy służbowej. Wyciągają kasę dla miasta w bezpośredni sposób zeznawania nieprawdy w sadzie a znajomym z um klaniaja sie w pas i ich żadne zakazy nie obowiązują. Pozostaje pytanie ile miasto wydaje na takiego pasibrzucha ? Może lepiej zdjąć im te koszulki i Kupic pomarańczowe kombinezony z napisem Obsługa Techniczna Miasta dać po miotle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Ja byłem świadkiem jak podeszli do meneli siedzących pod drzewkiem na Starym Rynku. Siedziałem w samochodzie i do dziś żałuję, że ich nie nagrałem. Menele pili piwko, a SM podeszli i przywitali się z nimi, pogadali, pośmiali się i poszli. Nic dziwnego, że jest taki syf na mieście jak menele to koledzy SM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

ja dostalam mandat za parkowanie na krawedzi chodnika - gdy przedstawilam jej pismo do K-ntow ,ze to nie jest przestepstwo -w konkluzji PANI ZAPERT OSWIADCZYLA ,ZE MANDAT JEST ZA TO ZE Z NIA DYSKUTUJE I PRZEDSTAWIAM JAKIES PISMA - mam nadzieje ,ze sluzby PREZYDENTA to odczytaja!!!!!!!!!! TAKICH KWIATKOW JEST O WIELE WIECEJ.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Pija bo mają specjalne legitymacje;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

PREZES JA OSOBIŚCIE POWIADOMIĘ PROKURATU O TWOIM WPISIE CYTUJĘ .. STRAŻ MIEJSKA TO BANDYCI W MUNDURACH , I O ZEZNAWANIU NIEPRAWDY W SĄDZIĘ . MASZ TO JAK W BANKU ZACZNIESZ BRAC ODPOWIEDZIALNOŚC ZA SWĄ NIEWYPARZONĄ GĘBĘ I CO TY NA TO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

A I O ORGANIZACJI PRZESTĘPCZEJ TEŻ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

E ŻARTOWALEM TEŻ NIE LUBIE STRAŻY M ALE SIĘ PEWNIE POSRAŁEŚ CO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...


tak, mam pełne gacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Musiałbym mieć Twój charakter

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

niech kazdy ma w pogotowiu telefon z aparatem i piętnuje

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Ja bym sie zachowal tak jak zalozyciel tematu. To bylo dosyc agresywne ze strony straznika. Dokladnie tak samo bym zrobil, badz lepiej. Obejzyj to : http://www.youtube.com/watch?v=R9tn-nozpio za byle co chca legitymowac. U nas jest tak samo. Zal za dup* sciska. Panie Prezydencie zlikwidujcie STRAZ MIEJSKA. Wystarczy nam policja.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

A ja bym chciał taką legitymację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Trzeba wreszcie zrobic porzadek z tymi pozal sie komandosami bo juz wiekszosc mieszkancow lomzy ma dosc ich zachowania.Niweiem czy to jest wina samych straznikow wiejskich czy maja to nazucone z gory zeby dostarczac zapelnione druczki mandatow swoim przelozonym.

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Nie wiesz jak to jest? Im wiecej spływa do budżetu miasta kasy tym wolniesza ręka opłacają pasibrzuchow z sm.proste i logiczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Do sądu ze Strażą miejską

Sprawe skierowano do sądu. Spodziewałem sie tego i ciekawy jestem jak to sie zakonczy.

Przestepca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Do sądu ze Strażą miejską

Sprawe skierowano do sądu. Spodziewałem sie tego i ciekawy jestem jak to sie zakonczy.

Przestepca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

jacy wy jesteście pokrzywdzeni wszyscy,zli strażnicy zła policja mandaty dają wam że stawiacie samochód na parkingu i zmierzacie do domu lub do sklepu.Nie wiem dlaczego mi nigdy to sie nie zdarzyło dziwne prawda?A PAN POSZKODOWANY KTÓRY PRZYJECHAŁ Z BELGI I TAK PŁACZE NARZEKA ŻE TAK W POLSCE JEST ZLE,CZY W BELGI PARKOWAŁEŚ POD ZAKAZEM,IGNOROWAŁEŚ POLECENIA STRAŻY PUBLICZNEJ.NAPEWNO NIE BO WIESZ JAK TO MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ.Jeżdżąc po europie widze zachowanie polaków przy kontrolach policj łeb spuści i stoi na baczność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Tylko ci zioną nienawiścią do Straży Miejskiej co otrzymali mandaty i swoją złość wywalają na forum. Ja nie otrzymałam mandatu, więc nic do nich nie mam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Ja też nie otrzymałem mandatu ale bym z chęcią wyp.... tych nierobów
Napiszcie co oni robią dla tego miasta ??? Ja widzę non stop tego z wąsami jak patrole strzela po mieście, paliwko za free w dupę ciepło wypłata jest żyć nie umierać.
A jak jakaś zadyma to Policja musi się użerać z bandziorami.


Fajny filmik, obejrzyjcie

http://www.youtube.com/watch?v=Bb_FbHms7M0&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Zgadzam sie! jak pisal ktos tam wczesniej ze to sa pasibrzuchy jak najbardziej. teraz zima idzie to kupic te szufle duze i niech odsniezaja chodniki bo te zj.by do czego innego sie nie nadaja, choc nigdy nie dostalem mandatu od nich a tylko dlatego bo nie dalem sie cwelom zlapac bo jak tylko ich zobacze to odrazu odpalam auto i czekam czy podejdzie czy nie... a teraz maja znowu fotoradary stawiac wiec tylko beda siedzieli na tych swoich grubych smierdzielnicach w wiejskim wozie i pilnowali czy ktos im nie ukradnie tego fotoradaru.

żal.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Tak powinna wyglądać straż wiejska w Łomży

http://www.youtube.com/watch?v=jsPh-HN5bik&feature=fvsr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Debi40 jak bedą chcieli na tobie dokonać wymuszenia z pewnosciA bardziej ich polubisz bo to są przestępcy zeznaja nieprawdę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

przestępca piszesz że jesteś ciekaw jak to się skończy - to ja ci powiem ; dostaniesz wyrok tylko kwestia czy za wykroczenie które popełniłeś czy też za przestępstwo które byc może popelniłeś ale to już zależy od tych strażnikow no i pewnie od prokuratury .
Powodzenia na sprawie a swoją drogą to dobrze że są te sądy . Napisz czy już po sprawie możesz zasłużyc na swojego nicka pelną gębą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

wyrok to moze i dostanie ale spoleczenstwo i tak swoje wie i zaden wyrok tego nie zmieni.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

DURA LEX SED LEX -to dla wszystkich co się im prawo nie podoba i straż miejska , róbcie tak dalej słuchajcie oszolomow i nie zatrzymujcie się do kontroli organom do tego uprawnionym, nie legitymujcie się bo wam się to niepodoba itp. a z pewnością traficie do sądu bez względu na to jakie glupoty będziecie wypisywac na tym forum . Wyrok pewny a czy wam się opłaca to już ocenicie sami po latach jak informacja o wyroku bedzie widniala i pracodawca zapyta o niekaralnośc , lub też zechcecie posiada broń , koncesję na coś tam , pracowac jako urzędnik a może i funkcjonariusz jakikolwiek.

TWARDE PRAWO ALE PRAWO . BEZ WZGLĘDU CZY I KTO JE REPREZENTUJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

DLA NIEGO ZMIENI OBROŃCO SPOŁECZEŃSTWA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

hehe wszystko sie zgadza oprocz jednego, tego pracodawcy pytajacego za tego rządu to jakos sobie nie wyobrazam na horyzoncie:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

a na wizerunek to bardziej trzeba zapracowac czynami a nie spr w sądzie.
z Bogiem.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

To zależy jeszcze jaka praca...... jak do gnoju , czy łopaty to nie będą się pytać o karalność, ale jak coś poważniejszego to często się pytają :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

chyba nie zrozumialas przesłania.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

adamosxx to było przesłanie tak hihihihi a może przypowieści zaczniesz recytować a i o swoich wizjach świata bez straży miejskiej nam opowiedz.
Społeczeństwo ma w dupie ,, przestępcę,, i jego wyroki i jednostki się nie liczą dla społeczeństwa , natomiast tym indywidualnościom wyroki spaprają życiorys . To aby społeczeństwo wiedziało to zgadzam się ale niech wie CAŁĄ PRAWDĘ , zobacz sam te oszołomy sie nakręcają robią złą robotem ludziom co prawa nie znają a jego wykładnią są takie wypociny kłamców typu prezes i przestępca to brednie , tych filmów nie było i nie będzię bo ONI KŁAMIĄ . Bo przeciesz miały być , paru idiotów pokrzywdzonych przez los to nie społeczeństwo , i niech nie wypowiadają się w jego imieniu . Niech dojdą do prawdy przed sądem opiszą to , no chyba że twierdzą że sądy też kłamią i są w zmowie z tą ,,niedouczoną strażą miejską,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

proponuje Ci zalozyc temat lub przeprowadzic ankiete ws np likwidacji ów wymienionej, wtedy mozemy podyskutowac o twoich wyobrazeniach ja smiem twierdzic ze wynik by Cie poraził,
a jeszcze wspomniales o sądach, byla taka komisja sledcza ktora stwierdzila ze nie bylo afery hazardowej, ale czy spoleczenstwo to podziela....?mam wątpliwosci.
a co do przeslania mojego wczesniejszego wpisu to niechce mi sie tłumaczyc skwituje to słowami st. anioła" mądremu wystarcza dwa słowa a glupiemu to i poematu mało"

tymczasem.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

podziela podziela bo znów po wygrało wybory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

znow sie nie zrozumielismy, ale nie wazne cytat wyzej to moj komentarz.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

hej nie podawaj się . Tudno się odnieśc do twojego problemu bo relacja jest jednostronna. Mogłes dopuścic się jakis nieprawidłowości i trudno udzielić ci jakiejś konkretnej porady. Załużmy jednak ,że było jak pisze. Więc twoja droga powinna być następująca.

1. Obdukcja lekarska i oględziny pojazdu z tymi wgnieceniami.
2. skarga do prezydenta na sposób dokonaia interwencji i bezzasadne zastosowanie przumusy fizycznego.
3. zapieprzaj do akdwokata i prozmawiaj z nim abyreprezentował cię i uczestniczył we wszystkich czynnościach prawnych

Sprawa nie jest do końca przegrana ale zakaz wjazdu cię dotyczył i nie ma dla ciebie żadnego wytłumaczenia. Odbiór przesyłki mogles inaczej zorganizowac to nie była jakaś nadzywczajna sytuacja.

Natomiast sposób przeprowadzenia interwencji wobec twojej osoby ociera się o przekroczenia uprawnień i neuzasadnione zastosowanie przymusu fizycznego i tego masz sie trzymać i isc w tym kierunku.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Witam!
Przyglądam się temu wątkowi i postanowiłem zabrać głos. Z góry dodam, że jestem policjantem(nie pracuję w Łomży). Napiszę pare słów odnośnie autora tego tematu: Jesteś Pan zwykły burak w dodatku nieodpowiedzialny i dziecinny. Jak ma się dowód osobisty w kieszeni i jest się pełnoletnim to niestety, ale to do czegoś zobowiązuje. Piszesz Pan tylko ciągle o swoich prawach, a zapominasz Pan o obowiązkach. Mam nadzieję, że Sąd Ci teraz przypomni jakie masz obowiązki. Prawa w Polsce nie określa Straż Miejska ani Policja. My jesteśmy tylko od respektowania prawa, które ustanowili wybrani przez Was politycy. Jeśli był tam znak "zakaz wjazdu" to w jakimś celu był on tam postawiony i do czegoś on zobowiązuje. Nie sztuką jest kupić jakiegoś rupiecia na giełdzie i jeździć nim jak się chce i gdzie się chce, bo jakby każdy tak jeździł to byśmy się wszyscy nawzajem pozabijali. W każdym obszarze życia muszą być jakieś zasady i normy, bo inaczej nasza Polska wyglądałaby jak po 2 wojnie światowej. Ja wiem, że nikt nie lubi być karany i pociągany do odpowiedzialności za czyny jakie popełnił i przez to najlepiej wyżyć swoje frustracje w internecie pisząc o Policji albo SM różne bzdety. Jeśli komuś nie podoba się prawo ustanowione w Polsce to droga wolna-można wyjechać i podlegać pod prawo innego państwa. Jakbyście byli karani mandatami takimi jak za granicą to byście wtedy zobaczyli co znaczy taka kara. U nas w Polsce mandaty są bardzo niskie przez co ludzie(zwłaszcza przy kasie) mają gdzieś obowiązujące przepisy i nie szanują służb porządkowych. Mam nadzieję, że za kilka lat to się zmieni. Widziałem tutaj wpisy zakompleksionych gości(w większości zapewne na utrzymaniu rodziców). Ja wiem,że fajnie jest wylać swoje frustracje w internecie, ale pamiętajcie, że łatwo można przegiąć w drugą stronę. Pamiętajcie, że naruszenie nietykalności f-sza publicznego albo nawet jego znieważenie jest PRZESTĘPSTWEM i tak jak ktoś wyżej napisał można sobie "nasrać" w papiery i potem nawet na kasę do Biedronki nie przyjmą. To taka moja osobista rada.
Odnośnie działalości Straży Miejskiej... My,policjanci za nimi nie przepadamy, to fakt. Dlaczego? To już zostawię dla siebie. Wyrażając swoje osobiste zdanie napiszę, że choćby dlatego, że powołanie tej formacji miało inny cel, a inny cel jest osiagany. Tak naprawdę ta formacja obecnie jest od nabijania kasy gmin poprzez fotoradary i mandaty za parkowanie. W sumie są to powszechnie bardzo uciążliwe wykroczenia i rzeczywiście potrzeba służby, która się tym powinna zajmować, jednak nie w taki sposób jak jest to obecnie.
Osobiście uważam, że miasta i gminy powinny zlikwidować Straże Miejskie/Gminne. W ich miejscu powinno zatrudnić się policjantów i utworzyć przykładowo w każdym mieście Wydział do spraw wykroczeń i policjanci ci zajmowaliby się pospolitymi wykroczeniami drogowymi. Ważne jest oczywiście to, że wtedy taka służba utrzymywana byłaby z budżetu państwa a nie miasta/gminy, przez co funkcjonariusze nie mieliby takiego nacisku na wystawianie mandatów. Obecnie jest tak, że Prezydent Miasta ciśnie Komendanta Straży na ilość wystawianych mandatów, a ten z kolei swoich pracowników, bo chodzi o kasę dla miasta/gminy.
Dziwna ogólnie jest ta formacja i w ogóle w Polsce należałoby ujednolicić służby porządkowe,tzn. wszystkim co związane z porządkiem czy bezpieczeństwem powinna zajmować się POLICJA, która posiadałaby odrębne wydziały czy komórki zajmujące się daną problematyką. Obecnie jest tak, że narobiło się wiele służb, które tylko wchodzą sobie w drogę i tak naprawdę zajmują się wszystkim i niczym(np.Straże Miejskie/Gminne, Straż Ochrony Kolei i wiele wiele innych Straży o których zapewne mało kto wie, że istnieją). Obecnie Straż Miejska to tak naprawdę nie jest żadna służba,a zatrudnieni tam f-sze nie służą tylko pracują normalnie na podst. Kodeksu Pracy. Są zwykłymi pracownikami samorządowymi, a wykonują zadania, których tak naprawdę nie powinni wykonywać.
Tak czy inaczej obecnie w Polsce jest tak,a nie inaczej i każdy obywatel niestety musi się do tego dostosować. Strażnik Miejski ma prawo do wielu rzeczy(ich uprawnienia ciągle są zwiększane) i niestety, ale trzeba to zaakceptować. Nigdy natomiast nie zrozumiem i nie podzielę zdania człowieka takiego jakim jest autor tego tematu. Tak jak napisałem wcześniej jest to zwykły nieodpowiedzialny burak, który za zasłoną internetu chce wywiązać na tym forum chorą dyskusję, a w Sądzie będzie przepraszał i z pokorą przyjmie wyrok.
Ludzie jesteście chyba dorośli i powinniście wiedzieć, że wylanie na forum nic wam nie pomoże i jeśli macie zastrzeżenia co do pracy jakichś służb to na pewno miejscem na składanie zażaleń do Prezydenta nie jest portal 4lomza :) Panie autorze tego tematu wątpię, aby Prezydent zaglądał do tego wątku. Proszę udać się do Urzędu Miasta i tam złozyć skargę, a nie zakłada Pan bzdurny temat na 4lomza.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Szanowny Panie Fazzi proponuję poczytać ustawę o strażach gminnych , straż nie zajmuje się bezpieczeństwem to domena Policji , proponuję zadzwonić do dyż. kmp i poprosić o interwencje w sprawię np. właśnie tego parkowania , zastawiania , tych jak Pan napisał uciążliwych wykroczeń . Odpowie panu że Policja się tym nie zajmuje , jest to żałosne ale tak jest , lub też powie że wyśle patrol jak będzie jakiś wolny . Jak Pan zauważył jest to praca a nie służba ale czy służyć to znaczy lepiej niż pracować mam co do tego poważne wątpliwości . Znamy tych co służą jak coś nie pasuje to na zwolnionko , jak za dużo roboty na biurku nie wyrabiam się z terminami to na zwolnionko i drugi niech się martwi. Niejednokrotnie nocą wzywałem policję gdy demolowano klatki schodowe drzwi patrol jechał 40 minut , a potem pytano mnie o rysopisy i dziwiono się że ze 100 m nie widziałem sprawców w nocy . W każdej formacji są ludzie którzy wykonują swoje obowiązki tak jak należy ale też są i tacy którzy olewają wszystko i nie patrzą do czego została powołana ich formacja .
Ale popieram pana w tej kwesti że forum nie jest od tego aby żalić się i dochodzić swoich praw. Adwokat temu panu będzie potrzebny gdyż funkcjonariusz udaremnił ucieczkę osoby która nie wylegitymowała się , która popełniła wykroczenie a to jest podstawa do używania chwytów obezwładniających , nie chcę już poruszać wątku ,, wójka który to odruchowo odepchął funkcjonariusza,, dziwię się panu że pan jako policjant przechodzi do normalności gdy dochodzi do niewątpliwego naruszenia nietykalności . Odruchowo odepchnął- jak on tak pisze na forum to znaczy że było znacznie gorzej niż odepchnąl , prokuratura wyjaśni to napewno a na czyją niekorzyść to się okaże. Co do uprawnień o których Pan napisal że niestety są rozszerzane to czy Pan myśli że strażnicy miejscy są za rozszeżaniem im uprawnień, chyba nie za tym nie idą pieniądze poza tym twórcy ustawy to w większości Policja doradcy itp, zwiększając uprawnienie straży ujmują sobie roboty i o to im chodzi . Ale puki co to takie są uprawnienia jakie są i nieznajomość prawa nie zwalnia nikogo od jego respektowania sądy sprowadzają potem takich delikwentów na ziemie i stoi taki nieboga kozak co łapy wyciąga i prosi sąd o uniewinnienie . A takie właśnie nakręcanie się poprzez namawianie do tego aby nie poddawać się kontroli nie zatrzymywać olewać bo to straż miejska prowadzi do tego że ta część mało rozgarnięta , tak jak pan napisał buraki chcą zabłysnąć pokazać sie , są przekonani że mają racje bo tak wyczytali na forum.

Pozdrawiam wszystkich ale nie buraków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Riposta ty nie masz pojęcia co to znaczy przekroczenie uprawnień , najpierw trzeba znać uprawnienia formacji a potem mówić o ich przekroczeniu , poczytaj jakie środki przymusu mogą stosować strażnicy , policjanci w jakich przypadkach i dopiero radź innym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Fazzi jesteś z Warszawy ??? Bo coś mi się kojarzy że się chyba znamy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

gt.pl
nie napisalbym tego lepiej;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

pyt do F. najpierw cytat
"...Tak jak napisałem wcześniej jest to zwykły nieodpowiedzialny burak, który za zasłoną internetu chce wywiązać na tym forum chorą dyskusję, a w Sądzie będzie przepraszał i z pokorą przyjmie wyrok... "

byc moze tak jest, ale mnie interesuje skad pan wie z gory co bedzie w sądzie?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

bo takich burakow już pewnie miał 100 na rozkładzie i podobnych sytuacji , nie trzeba być prorokiem aby wiedzieć z tego co nawet on napisał że wykroczenie popełnił a może i przestępstwo , bo jakoś nie wierzę że te strażniki za darmo go trzymali i ręce niebodze wykręcali , za takie pchnięcie na zachodzie to leżałby i kwiczał z kolanem na szyi on i jego wójek razem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

pachnie to ferowaniem wyroku ot co.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

i jeszce jedno do Pana policjanta fazziego , co do pomysłu powołania w każdym mieście komórki i specjalnej policji od drobnych wykroczeń i to za Państwowe pieniądze - wąziutka specjalizacja tylko drobne wykroczenia a kaska pewnie jak za grube przestępstwa , cieplutka posadka bez ryzyka i w majestacie ochrony prawa funkcjonariusza Policji . I pan myśli że ,, służylibyście lepiej temu społeczeństwu niż straż miejska,, wątpię a na pewno już nie taniej kolego fazzi , z całym szacunkiem dla całej Policji to że służycie to nie zawsze przekłada się na jakość tego co wykonujecie . Czy się stoi czy się leży a w waszym przypadku nawet choruje czy udaje że choruje to się należy . Więc gdzie ta motywacja aby pracować lepiej . Nie wiem czy Kolega wie że 30 % stanu policjantów jest ciągle na zwolnieniach lekarskich , a do tego też nie powołano Policji , super chłopy zdrowe na komisji a potem jakieś takie chorowite , a to nie mogą kierować pojazdami służbowymi , a to przewodnik psa uczulony na sierść się robi , ten co pływa uczulony na wodę itp. Policja i Straż miejska są po tej samej stronie barykady tyle że ci drudzy pracują a nie służą to prawda ale nie znaczy że gorzej wykonują swoje obowiązki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Autor: gt.pd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Oho strażnik -
Chłopie z Zurtu z wrzodem pod pachami i spasionym brzuchem od legactwa! Po raz kolenjny daję Ci do zrozumienia że jesteś tu niechętnie widziany. Piszesz bzdury - trzeba było uczyc się na prawnika a nie robic maturę dopiero wtedy jak się szło do pracy a wymogiem była niestety!

Tylko sobie wrogów robisz za te brednie którymi nasycasz całe to forum! Środkiem przymusu będzie ten dzień gdy obudzisz się z ręką w nocniku i zrobisz sobie rachunek sumienia. Nie marnuj czasu przy komputerze tylko sprawdź czy auta zaparkowane pod halą mają tabliczki zaopatrzenie, czy jest czysto pod sklepami. Wyjdź zza tego monitora i utwierdź wszystkich że za nasze podatki robisz coś dla tego miasta bo puki co to tylko sprawdzasz co parę minut czy ktoś znowu czegoś nie napisał na Twój temat!


odejdź w spokoju. Życzymy Ci dużo mądrości i energii na zimę bo zaczynają się patrole piesze więc tymi ciepłymi słowami żegnamy Cię i życzymy ciepłych poranków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

gt.pd - dodam że tak jesteś czynny służbowo że stoisz pod halą pewnie od 6.00 bo się nie możesz doczekac rozpoczecia służby a i chyba w domu też mandaty piszesz . Gdyby istniało ORMO miałbys kapitana!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

i temat sie wyczerpał i tyle ze se pogadali:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

,,Jeśli komuś nie podoba się prawo ustanowione w Polsce to droga wolna-można wyjechać i podlegać pod prawo innego państwa. Jakbyście byli karani mandatami takimi jak za granicą to byście wtedy zobaczyli co znaczy taka kara. U nas w Polsce mandaty są bardzo niskie przez co ludzie(zwłaszcza przy kasie) mają gdzieś obowiązujące przepisy i nie szanują służb porządkowych’’
I tu się zgodzę co do cen mandatów, ale tylko przeliczając je na zarobki w PL, w UK policje się szanuje nie tak ja w Polsce. Tam Policjanci są szanowani i wzajemnie szanują obywateli. Możesz śmiało podejść do policjanta i z nim porozmawiać. Uprzejmie Ci odpowiedzą i pomogą w razie potrzeby. Co ciekawe nie wystawiają Ci mandatu za picie np. piwa tylko upominają,za 3 razem zgarniają Cię do aresztu zamiast wytrzeźwiałki. Wcześniej wyleją ci piwo np. Ale np. robisz burdy w domu po 2-3 minutach już są od wezwania i nie jeden radiowóz tylko 4-5 i robią swoje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Straż Miejska to ....?
1. .....
2. .....
...
Czekamy na propozycje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

szanowny kolego zrób to co ci mówiłem a pan gtp w dupie był gówno widział nie ma pojecia zadnego a kogo.s poucza. Chlopie wyluzuj i nie przeginaj tylko sam sobie poczytaj i to ze zrozumieniem. Sory memory gt.pd jedyneczke z przodu wymazujemy.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

riposta co chlasz?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

jacy wy nieszczęśliwi strasz niedobra policja zła a wy bardzo dobrze jezdzicie a oni się czepiają bez zdania racj.jeżdze po całej europie i widze jak polacy się zachowują jak policja zatszyma na zachodzie łeb spuści i stoi na baczność tam wie jak ma się zachować jak parkować a u nas to rozum odbiera bo był na zachodzie i mu wszystko można.miałem interwęcje straży miejskiej stałem na chodniku i prosze sobie wyobrazić że niebyło mandatu ani kłutni porozmawiałem poco tam wiechałem i panowie odpuścili anie zmordom i wyzwiskami jak tu pan z belgi a puzniej biedny nieszczęśliwy bo on niewinny.strasz czy policja tez ludzie a nie roboty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Inspekcja Transportu Drogowego też nie dobra dowalili mi mandat 3000 zł hahahaha :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

anarchiaa

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

klocicie sie o szczegoly!!!!!!! ktore do niczego nie prowadza!!!!!Straz jest maszynka do latania budzetu , UM batem dla SPOLECZENSTWA- wyciaganie kasy na wszelkie sposoby !.ALE TO POLICJA JEST DO UTRZYMANIA PORZADKU A NIE STRAZ MIEJSKA!Pretensje do aktualnej opcji politycznej i poprzednich ,ktorzy uwazaja ,ze budzet PANSTAWA ONI MOGA BEZKARNIE ZEZREC A RESZTA NIECH UTRZYMUJE SIE Z OCHLAPOW KTORE WYCIAGNIE OD LUDZI! TAKI JEST SENS STRAZY MIEJSKIEJ!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

A ja Wam jeszcze coś powiem... Tak to jest jak cham wyjedzie za granicę za kasą i potem wróci.. Siedział w tej biednej mieścinie i na chleb nie miał, wyjechał do Belgii żeby dupy podcierać belgijskim babkom. Wrócił i PANA udaje, a mimo tego, że ma trochę euro w portfelu to dalej pozostał chamem...
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

wino mszalne i napruwam się ziołami.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

panie gt.pd Piszesz twarde prawo lecz prawo. Zobaczymy czy i ty i twoi koledzy i kolezanka z pracy o tym pamietaja swietymi krowami mozecie nie dlugo nie byc. Pamietaj ze procz ciebie sa osoby ktore tez znaja ustawe o strazach gminnych. Zacznijcie pelnic obowiazki w odpowiedni sposob bo za niedopelnienie obowiazkow i ch przekroczenie ty bedziesz odpowiadac z typu kwalifikowanego. A pijaczkow na zlobek zabierajcie a nie po radiowoz dzwonicie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

gt.pd mówmy sobie na "ty", tak będzie prościej... hmm czy Ty aby nie jesteś kolejnym "niespełnionym policjantem"? Tzn. starałeś się o przyjęcie do Policji i ****, a teraz w urzędniczym "mundurku" na siłę próbujesz "zmieniać świat"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

fazi zdales ty testy psychologiczne czys se zalatwil heh. troche pokory nie jestes pepkiem swiata chlopie

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

z tego co wiem to ty tez jestes niespelnionym, pawelku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

a widzisz Janko to coś źle wiesz...Zmień źródło informacji na bardziej aktualniejsze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

zlikwidować SM , kto zbiera podpisy , ja sie pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

.polelum napisał(a):

> .
>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

A co to za odgrzewane kotlety?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Tez tej strazy nie nawidze.wielka mi straz miejska.jezdza Ta Kia i szukaja frajerow zeby mandat komus w mowic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

@kod, ty jakimś kodem piszesz?

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

\"Jeżeli prawo staje sie bezprawiem,opór staje się koniecznością\". Niestety Problem z niepotrzebnymi nikomu sluzbami istnieje w calej Polsce,wladcy musza gdzies zatrudniac znajomkow.I nawet moznaby przymknac oko na pewne nieprawidlowosci gdybi po 1 ludzie ktorzy wykonuja ta prace mieli do tego predyspozycje i odpowiednie kwalifikacje( choc do tego co robia obecnie czytaj:nic nie robia-niepotrzeba zadnych kwalifikacji no moze poza prawem jazdy kat B.)/opinia z wywiadu internetowego/. Pomijajac fakt ze nawet UM im nie ufa,zatrudnili ochrone to jak ma im zaufac PRAWORZADNY obywatel?oni swoich nie ukaraja mandatem a jak widac z obserwacji boja sie podejsc do grupki powyzej dwoch osob.....bronia ich tylko i wylacznie rodzinki na tym forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Autor tego tematu jest idiotą. Niedość, że nie zastosował się do przepisów ruchu drogowego, do tego odmówił okazania dowodu osobistego i do tego ten niby \"wójek\" odepchnoł strażnika co jest niezgodne z prawem to teraz ma pretensje do całego świata że został ukarany.
To że musisz paczkę dostarczyć nie zwalnia cię od myślenia i od przestrzegania przepisów i prawa. Trzeba było zaprakować w miejscu dozwolonym i jakoś zanieść tą paczkę taka Twoja robota, a nie zgrywać kozaka. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Ja np dostalam mandat za to, ze chcialam zeby skontaktowali sie ze schroniskiem dla bezdomnych psow, bo na osiedlu latal piesek. I z tej calej rozmowy wyszla tylko awantura i szarpanina. Oni maja wszystko w *****, tak samo jak i policja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Bzdury piszesz. Na pewno nie dostałaś za to mandatu, bo ten czyn, który wyżej napisalas nie jest wykroczeniem. Zapewne w konkluzji na mandacie widniało popełnione wykroczenie i podstawa prawna nałożonego mandatu. Przyjęłaś go, więc przyznałaś się do winy. Do kogo masz teraz pretensje i o co!?
Zacznij uczyć się również swoich obowiązków w tym państwie, a nie tylko przysługujących praw.
I nie pisz glupot, ze dostalas mandat, bo cos tam chciałaś. Mandat można dostać tylko za popelnienie wykroczenia. Tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Nie no, kaman. Jak to szarpanina? Może nie zdążyli grzecznie powiedzieć, że nie mają ludzi do takich akcji ;/ dziwna sprawa, żeby od razu mandat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

A ja sądze na 99,9% że ta prosba brzmiala prawdopodobnie tak: \"co ku...a nie macie co robić, tam pies zapie..la a wy leżycie\" ...A teraz konkluzja w mandacie: uzywanie slow wulgarnych....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

Do autora wątku:
idz do sądu. Arturek Ż. jest nielubianym także w kregach SM i Policji służbistą. Jeżeli trafisz na sędziego ze zdrowym podjściem to mu przytrze noska.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zażalenie do Prezydenta Łomży na funkcjonariusza Straży Miejskiej...

do \"Przestępca\"

1- zgłoście zawiadomienie do Prokuratury o napaści i naruszeniu nietykalności osobistej - żądanie zadośćuczynienia i nawiązki na organizację pożytku publicznego

2- zgłoście zawiadomienie do Prokuratury o przekroczenie uprawnień i nadużycie władzy przez pracownika publicznego

3- zgłoście Skargę - 3 w 1 : do Przewodniczącego Rady Miasta , Rady Miasta i Prezydenta Miasta

napiszcie sami albo weżcie prawnika - wszystkie koszt pokryje ten co Was napadł na prywatnej posesji [ chyba że nie rozmawiamy o Polskim systemie prawa a o Dzikim Zachodzie]

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org