czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aktualizacje do telewizora

Witam,
mam pytanie, czy możliwe jest pobranie jakichś aktualizacji żeby z MPEG2 zrobić MPEG4?Mam cztero letniego sony bravia z mpeg2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktualizacje do telewizora

mam Panasonica ze wszystkimi bajerami ,jakies hd ! ale od 9 m-cy wcale nie ogladam tv--- nawet nie wiem czy jeszcze dziala?:)))))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktualizacje do telewizora

ja mam mp4 ale niewiem czy to wystarczy bo zrobiłem strojenie
kanałów i zamiast innych kanałów straciłem jedynkę
czy Łomża to taka dziura że niemożna złapać cyfrowego sygnału
kupiłem telewizor full hd rok temu to chyba niestarocie

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktualizacje do telewizora

nie polecam samemu kombinowac z nowym oprogramowaniem telewizora bo może byc potem powazny kłopot. Lepiej zwrócic się z tym do serwisu - polecam serwis na Przykoszarowej.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktualizacje do telewizora

k**wa wcale nie reklama...

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktualizacje do telewizora

@grzesiek72
Raczej nie ma szans przeskoczyć z mpeg2 na mpeg4 przez samą wymianę oprogramowania. Rzecz w tym, że dekodowanie wideo mpeg4 dokonywane jest na poziomie sprzętowym i jeśli chip nie ma takiej możliwości to niestety nic z tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktualizacje do telewizora

Ludzie,powiedzcie mi po co wam w Polsce telewizory Full HD? Na świecie chyba tylko jedna stacja telewizyjna nadaje w tej rozdzielczości.Full HD chwyt marketingowy... przepłacanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktualizacje do telewizora

@Sativa:

A BluRay? DivX? Satelita? VOD? Że o podłączeniu komputera czy konsoli nie wspomnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktualizacje do telewizora

Do tego polecam monitory,są o wiele tańsze a też jest możliwość podłączenia PC czy konsoli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktualizacje do telewizora

Satovia nie ful HD tylko 1080i i wystarczy aby mies bardzo dobry obraz. Fakt ,że żadna stacja nie nadaje 1080p ale pełne ful HD masz na wszystkich odtwarzaczach BD - więc jednak telewizor Ful HD jak najbardziej.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktualizacje do telewizora

Co znaczy nie kombinujcie? Wg instrukcji co pewien czas należy aktualizować oprogramowanie. Chyba z tym nie będzisz leciał do machera?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org