środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Kapłańska pedofilia to zaledwie mało widoczny wierzchołek góry lodowej kapłańskich niegodziwości

http://wiadomosci.wp.tv/i,Pozew-przeciw-Opus-Dei,mid,877054,index.html?ticaid=6d122#m877054

Kto i dlaczego robi z tego Chrześcijańskiego Kościołka przysłowiowy " Folwark zwierzęcy " co za "świnie" w Nim działają normalnie jak w książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark zwierzęcy "



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

W kościele katolickim ,jak na razie jest najwięcej przypadków pedofilii. Watykan pedofilią nazywa stosunki z nieletnimi poniżej 12 roku życia !!!!!!!!!!!!!!!!!! Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów,
Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę,
by zetrzeć głowę szatana - prosimy Cię pokornie:
rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów,
stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła.
Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.

-----------------------------------------------------------------------------

Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.

JKK

"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Panie Jerzy K. Kmicic
Widzę że lubi się Pan modlić. Pomódlmy się zatem razem.

Kto się nie lubi modlić może wypić

Za Diecezję Łomżyńską

O Ducha Prawdy
dla skorumpowanych
Kumoterstwem Fałszywości
Duszpasterzy Łomżyńskich

Trwających w grzechu
przeciw Duchowi Świętemu
Dla Których ten Duch
jest już duchem ŚW. Pamięci
uprawiają Oni "Duchowy Kanibalizm"

Oraz Ducha Prawdy
dla skrępowanych
milczeniem pozostałych Duszpasterzy Łomżyńskich
aby odważnie dawali Świadectwo Prawdzie
obnażając fałszywość tych pierwszych

Przyjdź Duchu Pocieszycielu
Przyjdź Duchu Święty do naszej Diecezji razem z Nowym Konkretnym Biskupem
Bo :

Trwają Oni w grzechu przeciw Duchowi Świętemu
w masowym świętokradztwie i współczesnej formie ZŁO – Tego Cielca
Pozoranctwo - dwulicowość - hipokryzja - obłuda - Mamona

POZNACIE ICH PO OWOCACH
Diecezjalna Większość Posnęła na modlitwie
w swoich wypasionych kościołach przed bałwochwalczymi
przedmiotami swoje wiary wystawionymi na straganiarskich ołtarzach własnych interesów

układając się i współżyjąc z ojcem wszelkiego kłamstwa cudzołożą przeciw własnemu Bogu płodząc owoce zła za które są kolegialnie odpowiedzialni

Teraz Panie Jerzy K. Kmicic Pana kolej
tu pozwalam sobie skopiować Pana wersety anty szatańskie[/]


Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów,
Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę,
by zetrzeć głowę szatana - prosimy Cię pokornie:
rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów,
stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła.
Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.

-----------------------------------------------------------------------------

Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.

JKK

"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

A więc wiemy, że od tysiąca lat chrześcijaństwa na polskiej ziemi, ŚWIĘTYCH SAKRAMENTÓW udzielają GRZESZNI KSIIĘŻA. Nie bezgrzeszny Chrystus, lecz GRZESZNI KSIIĘŻA.

Mnie również nie podoba się to i owo w Kościele katolickim, lecz stosuję ZASADĘ;
- bacz na BELKI W SWOIM OKU, ŹDŹBŁA u innych zostaw Wszechmogącemu;
- WYJMIJ Różaniec i powierz Potężnej Niebios Królowej i Pani Aniołów widziany PROBLEM, albowiem:

Pomnij, o Najświętsza Panno Maryjo,
że nigdy nie słyszano, abyś opuściła tego,
kto się do Ciebie ucieka. Twej pomocy wzywa,
Ciebie o przyczynę prosi.
Tą ufnością ożywiony, do Ciebie,
o Panno nad pannami i Matko, biegnę, do Ciebie przychodzę,
przed Tobą jako grzesznik płaczący staję.
O Matko Słowa, racz nie gardzić słowami moimi,
ale usłysz je łaskawie i wysłuchaj.

Amen.

-----------------------------------------------------------------------------

Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.

JKK

"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Ja tam nie wiem co było kiedyś przez te 1000 lat nie było mnie przy tym
widzę to co jest teraz od 1991 roku jak Jan PII w Łomży zaganiał lokalne księżostwo do duszpasterskiej roboty i widzę po 20 latach owoce ich pracy.
Te owoce są takie jak po 1000 latach ich "arcy" kapłańskiej obecności.
O czym to świadczy ?
Materiał jest gówniany czy rzemieślnik robotę nieustannie partaczy ?


Tak tą regułę którą przedstawiłeś w swojej wypowiedzi potwierdzają wyjątki i słowo grzeszność brzmi tu jak śmieszność.
Nazwijmy to po imieniu nieuczciwi kapłani - złodzieje Bożej tożsamości Jezusa vel Chrystusa w imieniu którego działają czynią swoje zło tym większym.

A co do tych świętych sakramentów. Popatrz ile z nich zostało tej świętości wartościowo, jakościowo i ilościowo. Pomijam w ogóle fakt że jest ich prawie o połowę mniej niż we wcześniejszym Prawie Kościelnym.

A co do belek w moich oczach to widzisz jakąś ? ( retoryczne) Chyba niedowidzisz bo jakbym miał takie belki w oczach o jakich piszesz to bym nic nie widział a skoro widzę co się dzieje to chyba ze mną nie jest aż tak źle jak to się Tobie wydaje.

A co do tego źdźbła bacz by ten Wszechmogący na którego się powołujesz nie poczytał Tobie za grzech zaniedbania i zaniechania zlekceważenie przez Ciebie tego źdźbła o którym piszesz w oku innych a które może mógłbyś pomoc im wyjąć.

Jak widzę lubisz się modlić pomódl więc się za nieszczęśników którzy mieli dopiero co wypadek w Starej Łomży przy Szosie Zambrowskiej chyba coś poważnego bo droga długo zablokowana oby nikomu nieodwracalnie nic złego się nie stało

ps.

Nie potrzebuję różańca i tej całej niezliczonej masy świątynnych gadżetów - dewocjonaliów to kwesta duchowej dojrzałości eliminującej duchową potrzebę posiadania duchownych zabawek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

A...

próbowałeś ODNALEŹĆ/SPOTKAĆ Chrystusa?

Kkiedy mi coś NIE WYCHODZI, to staram się Jemu WYŻALIĆ. Albo i WYKŁÓCAĆ. Zaczęło się TO w momencie, kiedy bedąc NA ROZDROŻU zobaczyłem, że stoję obok OBRAZU JEZUSA MIŁOSIERNEGO, z napisem JEZU UFAM TOBIE. To zdarzenie nauczyło mnie szukać rozwiązań u Chrystusa.

-----------------------------------------------------------------------------

Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.

JKK

"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

No to jesteś w połowie drogi i o połowę drogi dalej niż inni którzy być może nie doświadczyli tego co Ty.

Pytasz mnie czy próbowałem odnaleźć/spotkać Chrystusa
Powiem uczciwie zdecydowane Nie

Nie próbowałem, nie było takiej potrzeby.
Jezusa zwanego Chrystusem nie szukałem ponieważ On sam do mnie przyszedł był też odkąd pamiętam zawsze i wszędzie łatwo dostępny. Pewnie wielu zapyta jak to możliwe. W takim kraju jak Polska to nic nadzwyczajnego.
Jezusa wiesza się na krzyżu prawie w każdej Polskiej chałupie.

Z Jezusem spotkałem się wielokrotnie w swoim życiu to jakże wspaniała, boga ta w treść i wielka postać, która wpisała się w historię ludzkości jak żadna inna. Nie sposób tej osoby nie zauważyć i nie sposób ją ominąć jest dosłownie wszędzie.
Nie można przejść obok Niego obojętnie.

Wszyscy Nim na swój sposób żyją czasem mam wrażenie że to nie On wszedł w moje życie ale ja w Jego - Niego.

Jest On wykładowcą założonej przez siebie szkoły pozostawiając w koło siebie wiele interesujących treści i kontrowersji. Czytając skrypty uczniów z Jego szkoły można doświadczyć pewnej empatii z tą bezwzględnie główną postacią naszej cywilizacji. Takiej empatii z bohaterami książek na pewno doświadcza wielu czytelników.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

powinno się zaorać to całe bajkowe pierdziadło albo przerobić na jakieś budynki użyteczności publicznej.
A kmicic to pewnie jakiś dziadek niespełna rozumu więc bądźmy wyrozumiali albowiem aczkolwiek ponieważ dlaczegusz hhhhhh.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

sakramentu udziela mi ksiądz! ... a jeśli ten, który jest nad nim patrzy na jego niecne postępki i nie grzmi, to ... (nie będę kończył)


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Re: Anoni.m

Szanowny Anoni.m
Pinokio jest dobry dla dzieci (niedojrzałych jeszcze obywateli) i ich wychowawców ( nauczycieli )

Dorośli i poważni (dojrzali) obywatele zdecydowali ze dzieci nie mają prawa wyborczego

Dojrzali i odpowiedzialni ludzie poznają tych co oszukują z reguły po owocach ich podstępnych działań oraz zdecydowanie na nie reagują.

np. jacy księża takie ich sakramenty i taka ich święta moc co widać, słychać i czuć. Ty się nie oglądaj na tego co nad nimi patrzy i nie grzmi żeby Tobie nie wytknął ignorancji, obojętności, zaniechania, zaniedbania, braku troski, i przyzwalającego współuczestnictwa w tej masowej obłudzie wobec której nawet Jago boski syn został osamotniony bezradny i wykorzystany jak kozioł ofiarny.

ps.
no niby te sakramenty są ale nie można zrobić do nich reklamacji i brakuje całodobowego ful serwisu. A poza tym to jakaś średniowieczna tandetna produkcja.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Andrzeju...

gdyby porównać Twoją ZAŻYŁOŚĆ z Chrystusem Panem do czegoś wprost ziemskiego zaryzykuję tak:
- można powiedzieć, że ZNA SIĘ kobietę, bo spotyka się codziennie z sąsiadką na klatce bloku. Albo:
- zna się kobietę, bo jest się -naście/-dziesiąt lat w małżeństwie.

Można też powiedzieć, że zna się dobrze kobiety, bo żyje się już z 5-tą. Też bez ślubu - NA PRÓBĘ.

Tak więc napisałeś prawdę – NIE SZUKAŁEŚ Chrystusa i NIE POZNAŁEŚ Go. Chodząc do kościoła NIE ZDAŁEŚ EGZAMINU DOJAŁOŚCI. Na pociechę zasługuje fakt – DOPÓKI ŻYJESZ masz szansę na NAWRÓCENIE.


Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.

JKK

"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Do szanownego przedmówcy
Panie Jerzy K. Kmicic

Proszę wobec tego zapoznać mnie z osobą która poznała osobiście Jezusa vel Chrystusa to że ja Go nie szukałem, nie szukam i nie będę szukał nie znaczy że nie jestem otwarty na spotkania ze wszystkimi również z Nim.

Pisze Pan do mnie o dojrzałości i egzaminie z tej tak dobrze rozumianej przez siebie dojrzałości. A mam pytanie jaką (czyją) miarą ją Pan mierz? (retoryczne) Swoją? (retoryczne)
A może pana skala jest nieodpowiednia ?

A jeszcze napisał Pan o nawróceniu a niby do kogo i do czego miałbym się nawrócić. A skoro miałby nawracać - zawracać to od czego i od kogo miałbym zawracać. Rozważę każdą propozycję.
z poważaniem
Andrzej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Na tę NIEWIARĘ zalecam "Dzienniczek św. siostry Faustyny" - nota bene jego fragmenty są cytowane codziennie o godz. 15oo na antenie Radia Nadzieja.

Natomiast na resztę pytań nie podejmuję sie odpowiadać, bo zaczynam nabierać przekonania, że mam do czynienia z OCHRZCZONYM ATEISTĄ, który SPĘDZAŁ CZAS w kościele. Bez urazy - piszę co myślę.

Zachęcam też do zainteresowania się wydarzeniami ostatnich miesięcy w Sokółce, gdzie miał miejsce CUD EUCHARYSTYCZNY przemiany HOSTII w ludzkie serce. Autentyczność przemiany potwierdzili naukowcy. Jest to oczywiście kolejny ZNAK od Boga. Boga, którego Syn odczytał PLAN DLA JEZUSA i w posłuszeństwie wykonał.

Módl się za nas Święta Boża Rodzicielko, abyśmy się stali godni OBIETNIC CHRYSTUSOWYCH.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.

JKK

"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Do szanownego przedmówcy

Panie Jerzy K. Kmicic

Wypowiada się Pan o mnie nie znając mnie od początku do końca.
Na domniemaną przez siebie niewiarę którą mnie Pan klasyfikuje zaleca mi Pan "Dzienniczek św. siostry Faustyny". Czy według Pana ma on zadziałać jak lekarstwo na tą domniemaną przez Pana niewiarę?

Niedawno jeden z chrześcijańskich psychiatrów wypowiedział się że jego zdaniem wielu Święch było chorych psychicznie. (?)
( mówił o chrześcijańskich bo takie znał )

Boże serce krwawi w chrześcijańskim środowisku nie od kilku miesięcy i nie tylko w Sokółce. Trzeba być naprawdę ociemniałym, głuchym lub oślepionym albo pozbawionym rozumu lub kompletnym ignorantem żeby tego nie dostrzec.
(O kim i o czym to świadczy w sytuacji w której prawie każda chrześcijańska rodzina zawiesza na krzyżu Jezusa w swojej chałupie ? )

Nie słucham Radia Nadzieja to siedlisko zła którego nie tylko ja bezpośrednio doświadczyłem.

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=170709&t=170633%3E



Odpowiedz na tę wiadomość
 
"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"

Szanowny Andrzeju...

cokolwiek jeszcze napiszemy WAŻNE JEST to, co ostatnio powiedział Benedykt XVI w czasie aktualnej podróży apostolskiej do Niemiec pod hasłem: „Tam, gdzie jest Bóg, jest przyszłość”:

„tam, gdzie pozwalamy, aby miłość Boża oddziaływała całkowicie na nasze życie, tam otwiera się niebo. Tam jest możliwe kształtowanie teraźniejszości tak, aby coraz bardziej odpowiadała ona Dobrej Nowinie naszego Pana Jezusa Chrystusa. Tam małe rzeczy życia codziennego nabierają znaczenia i tam wielkie problemy znajdują swe rozwiązanie”.

Chodzi o PODJĘCIE OSOBISTEJ DECYZJI - a potem codziennego ponawiania - zaproszenia Chrystusa i Jego Matki do naszego życia. Tak, jak było na weselu w Kanie Galilejskiej. Chrystus z Matką zaproszeni do tamtej rodziny dokonali cudu, a nowożeńcy nawet nie wiedzieli o tym cudzie. Podobnioe jest w naszym zyciu, kiedy podejmiemy decyzję o zaproszeniu Ich do naszego życia i codziennego ponawiania. Oni - Chrystus i Maryja - dokonywać będą cudów, z czego zdamy sobie sprawe dopiero po jakimś czasie, albo i wcale.

Jeszcze krótko w odpowiedzi na poprzednie zapytania:
- podałem "Dzienniczek św. siostry Faustyny", jako przekaz osoby, której objawiał się Chrystus;
- o ludziach tworzących Radio Nadzieja można mieć różne wiadomości, ale chodzi w ostateczności o te treści audycji radia, które POMAGAJĄ NAM zbliżyć się do Chrystusa Pana.

I na koniec: każdemu z nas zdaża się - częściej czy rzadziej - ZDRADZIĆ CHRYSTUSA. Ale w ostateczności chodzi o to, aby POSTĄPIĆ JAK Szymon Piotr, a NIE POSTĄPIĆ JAK Judasz Iskariota, który zwątpił w BOŻE MIŁOSIERDZIE i odebrał sobie życie, zamiast PROSIĆ O PRZEBACZENIE.

Pozdrawiam...

Módl się za nas Święta Boża Rodzicielko, abyśmy się stali godni OBIETNIC CHRYSTUSOWYCH.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.

JKK

"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

jesteście opętani xd

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

ANONIMIE...

co wiesz o ZŁYCH DUCHACH? Nie wierzysz - SPRAWDŹ:
http://www.youtube.com/watch?v=HN6G8vZI4kw&feature=related

++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów,
Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę,
by zetrzeć głowę szatana - prosimy Cię pokornie:
rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów,
stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła.
Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.

-----------------------------------------------------------------------------

Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.

JKK

"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Z mojego punktu widzenia blisko 2000 lat zostało zmarnowane co widać po owocach tej katolickiej organizacji i kondycji stworzonej przez zaślepionych chrześcijan europejskiej cywilizacji śmierci.
Pytanie czym się zajmowało przez te wszystkie lata Papiestwo i jaką politykę uprawiało, nad czym pracowali posłuszni mu księża????????????

Nie można mieć zaufania do instytucji a zwłaszcza jej władz widząc i doświadczając bezpośrednio i pośrednio przez blisko 2000 lat ich kumoterskiej kolegialnej fałszywości względem nauki nauczyciela który ją założył.

Te "świnie" stworzyły coś podobnego do sytuacji opisanej książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark zwierzęcy "

Trzeba było Uczciwego Papierza Polaka ukształtowanego nie tylko na polskiej krwi cudu nad Wisłą który po blisko 2000 lat pierwsze co powiedział to : "Otwórzcie Drzwi Chrystusowi". Pytam który papież je zamknął - ten co robił inkwizycję czy inny kapłański pajac dyndający się na sznurkach ciąganych przez szatana.

Co za diabeł , zły duch siedzi przy kapłańskich sterach Kościoła
komu i czemu służy tolerancja miłość i miłosierdzie, kogo i co używając tych słów w Kościele obłudnie się ochrania?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Centrum polityczne im Św Krzyża nie tylko w Łomży uprawia ostatnio politykę tolerancji i miłości a zwłaszcza miłosierdzia zabezpieczając swoje tyły aby zirytowane jednostki nie dobrały mu się do "świńskiej" dupy osranej własnym gównem fałszywości jak wyżej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Andrzeju...

każdy Papież pełnił posługę w wymiarze NIEBIAŃSKIM i ZIEMSKIM i dzięki temu Kościół katolicki trwa.

Nie ma IDEALNYCH ludzi. Jan Paweł II - np. - miał wiele dokonań, ale i wiele zaniechań:
- jako filar SOBORU WATYKAŃSKIEGO II wykonał jego postanowienia. Ale jest wiele złych owoców - które, karczuje obecny Papież - i które można nazwać krótko ROZPRZĘŻENIEM DYSCYPLINY. Widać to na wielu polach;
- jako jedno z tych pól podam przykład, który nazwę DETRONIZACJA CHRYSTUSA PANA, co polega m.in. na tzw. KOMUNII PROCESYJNEJ. Rezultat jest taki, że młody chrześcijanin robiu znak krzyża i SIADA. Przyszedł na Mszę św., ale NIE SPOTKAŁ CHRYSTUSA. Nie ma Jemu NIC DO POWIEDZENIA, ani WYSŁUCHANIA.

-----------------------------------------------------------------------------

Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.

JKK

"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów,
Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę,
by zetrzeć głowę szatana - prosimy Cię pokornie:
rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów,
stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła.
Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Panie Jerzy K. Kmicic

Obecny Papierz nic nie karczuje

Użyje tu alegorii
Obecny papież przytrzymuje drzwi jakie po cichu i w dobrej wierze odryglował jego poprzednik jak jakiś podwójny agent albo agent specjalny jego królewskiej mości. Obecny papież nie ma wyjścia może już teraz tylko te drzwi gwałtownie otworzyć albo próbować powstrzymywać tymi drzwiami napór uzbieranego za mini gówna kapłańskiej fałszywości.

Napór tego gówna jest tak wielki że ponownie trudno z powrotem zaryglować te drzwi przed którymi stoi Jezus.

Pozostaje mieć nadzieję że jak te drzwi pod naporem gówna wylecą z kościelnych zawiasów to stojący przed nimi Jezus nie zostanie w tym gównie utopiony.

Wielu ludzi już nie może się doczekać spotkania z Jezusem mając dość oczekiwania w tym gównie kapłańskiej fałszywości i sami na własną rękę idą do niego uciekając oknami z powodu tradycyjnego blokowania drzwi przez kapłanów i uczonych w piśmie
którzy za zamkniętymi drzwiami stworzyli swoją wielką tajemnicę wiary działając jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark zwierzęcy "



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Mr_Andrzej to kolejna odsłona urojeń PAPLIKA. ehhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Pomocniku LUCYFERA...

podaj swoje PRAWDZIWE imię.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Módl się za nas Święta Boża Rodzicielko, abyśmy się stali godni OBIETNIC CHRYSTUSOWYCH.

JKK

"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów,
Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę,
by zetrzeć głowę szatana - prosimy Cię pokornie:
rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów,
stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła.
Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Re: vorarbeiter

Pojawiło się tu w Twojej wypowiedzi nowe słowo które wskazuje na urojenia.
Urojenia nie tylko świadczą o życiu w jakiejś paranoi i niekoniecznie świadczy to o chorobie psychicznej.

To może być naćpanie nie tylko i niekoniecznie z własnej wolnej nieprzymuszonej woli.
To może być przepicie - rozpicie, zatrucie grzybkami halucynogennymi.
To może być kandydoza spowodowana długoletnią rydzykowną obecnością grzyba jednokomórkowego którego metabolizm auto destrukcyjnie katalizuje organizm żywiciela

Objawy spowodowane tymi i innymi zatruciami powodują nieraz błędne diagnozy skutkujące pogorszeniem stu zdrowia z powodu błędnie leczonego pacjenta.

Ostatnio wiele się mówiło o kondycji psychicznej narodu. Powstał też narodowy plan ochrony zdrowia psychicznego. Nie mogę pominąć faktu oskarżeń politycznych dotyczących choroby psychicznej kluczowych polityków. Nie mogę też przejść obojętnie obok artykułu powielanego w prasie pod tytułem cytuję " Czy Jezus był chory psychicznie "

We współczesnym świecie wszystko idzie w globalizację i podlega masowo zjawiskom katalizy i akceleracji
Globalna paranoja jest widoczna nawet w wypowiedziach Biskupa Łomżyńskiego S.S. w radio on często mówi o jakiś siłach nam przeszkadzających i sterujących polityką których on sam precyzyjnie nie wskazuje.
W telewizji widać ciągłą walkę toczoną między paranoikami broniącymi paranoicznych konstrukcji stworzonych w ramach swoich społecznych kohort (np. kościołków).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

szalom paplik!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Szalom Alejchem Łomżyńscy Katolicy Pan z wami jak z Żydami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Do szanownej przedmówczyni
podpisującej się imieniem mała2
( Wołodyjowski też był mały ale był wielkim człowiekiem są też Kobiety wielkie "sercem" które tkwi w głowie)

Bardzo dobrze niech Pani pyta kto pyta nie błądzi. Ale niech też Pani szuka odpowiedzi a nie na te odpowiedź bezczynnie czeka. (!)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

Zgadzamy się na pewno w jednym. W przeroście formy nad treścią. Komunie, śluby, itp. Festiwal gadżetów, ale i wymagań finansowych........

A co do reszty? Hmmm trochę ziejesz nienawiścią. Potrzebujesz ochłonąć, bo argumenty do obrony swoich tez niewiątpliwie posiadasz....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księżowsk pedofilia to zaledwie wierzchołek góry lodowej kapłańskich nieprawości

szanowni Państwo

Niema we mnie nienawiści.
Relatywizm którego tu wobec mnie używasz jest tarczą tych którzy nie potrafią stanąć przed lustrem nazwanym tu przez siebie nienawiścią.

Czym zatem był atak Jezusa na żydów w Świątyni według przez ciebie zapożyczonej logiki-Kapłańskiego relatywizmu zapewne była to nienawiść (?)

Proszę popraw mnie jeśli się mylę ponieważ nie chcę nieporozumień które doprowadziły przez relatywizm kapłanów na przykład do ukrzyżowania Jezusa, który był bliższy ich własnemu Bogu niż oni sami

Kim są Kapłani (?) zarażając ludzi wiernych Bogu tym relatywizmem jak wirusem komputerowym niszcząc pamięć i życiowy system operacyjny bardzo oryginalny i niepowtarzalny program ludzi którzy zaczęli im wiernie służyć auto destrukcyjnie zdradzając swojego Boga a raczej programowo występując przeciw niemu zarazem przeciw sobie
(zaszczepieni tym wirusem służą do dziś nie tylko w Izraelu i w UE budując od zarania dziejów ich i teraz już swoją cywilizację śmierci)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org