środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
problem parkingów

Dzisiejszy artykuł na 4lomza: http://4lomza.pl/index.php?wiad=26492

Rzeczywiście, coraz trudniej o miejsce parkingowe pod domem, nie mówiąc już o urzędach. Trzeba krążyć czasami żeby znaleźć, bo jak zimno to rower odpada. Wie ktoś może czy jest jaką w mieście norma, ile inwestor musi zrobić miejsc parkingowych jak coś buduje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem parkingów

jest problem nie tylko z parkingami ale tez z osobami co parkują mówiąc prosto na chama nie patrząc na samochody które stoją w pobliżu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem parkingów

I z tymi osobami, które zajmują dwa miejsca parkingowe myląc miejsce do parkowania prostopadłego z parkowaniem skośnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem parkingów

Ja miałem kiedyś problemy z parkowaniem tym bardziej jak chamy na liniach parkowali przede mną.
Pomyślałem, muszę coś z tym zrobić ......i zrobiłem.
Kupiłem dom na wsi z podwórkiem ponad hektar :-)
Teraz już nie mam problemu z parkowaniem ale rodzi się inny bo nie każdy lubi BLMów haha Ale akurat to mi....... :-))))

Jestem szczęśliwym wieśniakiem :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem parkingów

Ale za to wraki, porosłe mchem i komosą mają się dobrze.
Nie podpadają pod żaden paragraf, są nie do tknięcia przez urzędnika.
Sami ich właściciele zapewne nie wiedzą, że za zezłomowanie w specjalistycznej firmie dostaną jeszcze do 500 zł od owej firmy, nie płacąc ani grosza za transport, bo firma podjedzie z lawetą i z pocałowaniem ręki zabierze wrak do utilizacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem parkingów

A ja jestem za wprowadzeniem podatku za wykorzystanie parkingów dla osób które posiadają więcej niż jeden samochód i zajmują tym samym więcej niż jedno miejsce parkingowe. Chodzi mi tu głownie o osoby mieszkające w blokach posiadające po dwa a nawet więcej samochodów które parkują jeden przy drugim, jakim prawem osoba która zajmuje więcej niż jedno miejsce na parkingu ma mieć takie samo prawo jak osoba która zajmuje tylko jedno miejsce. powinno się wnieśc podatek od każdego następnego parkowanego samochodu, tak by było najsprawiedliwiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem parkingów

a najlepsze rozwiązanie to wykupić sobie miejsce parkingowe napisać na nim numer tablic zaparkuje ktoś inny laweta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem parkingów

Ale nie wszędzie można.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem parkingów

*specu* a co żal dupę ściska że masz tylko jeden samochód ????
Pisze dwa samochody ???
Ja mam 5 hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem parkingów

Na to, że ludzie mają po 5 samochodów albo, że parkują bezmyślnie się nic nie poradzi. Ale to, żeby deweloper budując blok miał obowiązek stworzyć 2 miejsca parkingowe na każde mieszkanie to chyba jest wykonalne? Jak się wcześniej o tym nie pomyślało te teraz ma się rozjeżdżone trawniki i uliczki tak zapchane, że nie wiem jak tam np. Straż Pożarna może interweniować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem parkingów

poprostu za mało jest parkingów lub za duzo aut w naszym miescie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org