czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Porozmawiajmy o Łomży

5 października o godzinie 12.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży odbędzie się spotkanie z łomżyńskimi kandydatami na posła pt: "Porozmawiajmy o Łomży".

Pewnie większość z was zadaje sobie pytanie co zamierza zrobić każdy z kandydatów dla naszego miasta gdy zostanie posłem. Wśród plakatów i
billboardów brakuje programów i planów na przyszłość.

Podczas spotkania kandydaci będą mówić o tym, o co można walczyć w Sejmie dla Łomży, jakie widzą perspektywy w naszym rejonie oraz jak walczyć o środki na rozwój naszego miasta.

Jeśli jeszcze nie wiesz na kogo oddasz swój głos albo po prostu jesteś ciekawy jak prezentują się "nasi" kandydaci, zapraszamy 5 października do auli PWSIiP w Łomży.

Swój udział zapowiedzieli Maciej A. Borysewicz, Wojciech Dzierzgowski oraz Lech. A Kołakowski.

Zapraszamy!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o Łomży

Nie no, godzina świetna. Środek tygodnia, kiedy większość ludzi o tej porze jest w pracy lub w szkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o Łomży

Dokładnie... Na pewno przyjdą tłumy.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o Łomży

szkoda czasu wysłuchiwać ich słodkiego pierdzenia, równie dobrze na te pytania mogę za nich odpowiadać, a jak myślicie, że startują dla dobra Łomży to chyba was poye8ało, na mnie możecie zagłosować, a jak się dostane to każdemu postawię małe frytki w mykdynalds

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o Łomży

no i właśnie dla tego warto wysłuchać tego, co mają do powiedzenia.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o Łomży

na pewno nic ciekawego te pajace nie powiedzą, powiedzą to co ludzie chcą usłyszeć przed wyborami, a potem CHWD wam w ryje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o Łomży

kązdy z nich juz miał swoje 5 minut i mógł wiele zrobić a nie zrobił. Szkoda więc czasu tracić na słodkie pierdzenie o pierdołach tylko po to aby znowu dac im możliwośc załapania się do korytka.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o Łomży

kązdy z nich juz miał swoje 5 minut i mógł wiele zrobić a nie zrobił. Szkoda więc czasu tracić na słodkie pierdzenie o pierdołach tylko po to aby znowu dac im możliwośc załapania się do korytka.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o Łomży

trzeba isc i posłuchac co obiecuja!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org