poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zarobki w zakładach pogrzebowych

cześć,co sądzicie o pracy w zakładzie pogrzebowym i jakie jest wynagrodzenie za tego typu prace...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

postaw na tym krzyżyk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

a co zwłok się boisz, ludzie czasami nie żyją, a ile dają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

a po czym wywnioskowłeś, że niby boję się zwłok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

Tez jestem ciekaw ile sie tam zarabia. Wie ktos?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

po tym Fraz, że pytasz, czy to warto tam pracować, czasami ludzie boją się ludzi, którzy nie żyją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

To jest dobry biznes i minimum nie płacą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

mój kolega pracuje w tej branży, z tego co pamiętam to ma całkiem nieźle, sporo ponad średnią krajową. generalnie on tę pracę chwalił, bo pracuje tam już trzeci rok. Pzdr :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

a to nie ma się czego bać, tym bardziej zwłok, ludzie zawsze będą się rodzić i umierać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

Nekrofile pracują za darmo. Tak że konkurencja duża i na wiele nie możesz liczyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

zarobisz pod warunkiem, ze nazwijmy to, beda zlecenia.. Jezeli nie bedzie pogrzebow to nie zarobisz, proste. Znajomy pracuje w tym i pracuje na telefon, kiedy trzeba, wtedy jedzie i cos tam dostanie. Malo ktory zaklad zatrudni na umowe, bo bedzie przestoj, a skladki i pensje placic trzeba, tylko wtedy z czego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

8 miln. euro. na dzień. nie słuchajcie tych głupot. praca jest bardzo odpowiedzialna, praca i w dzień i w nocy, pogrzebów ka to nie tylko pochówek ale również przygotowanie do obsługi od bajki jaka jest wykopanie grobu po coś mocniejszego jak balsamowanie, golenie, wkładanie protez, mycie.
Praca wymaga wielkiego szacunku dla zmarłego i jego rodziny. Przygotować się trzeba na codzienny widok łez.
efekt: znieczulica po pewnym czasie, nawet najmocniejszego psychicznie praca ta zmienia a u widnia to się po latach, nie oznacz że zostaniesz świrem po prostu oswoisz się z widokiem śmierci a to nie jest normalne.
Pracuje i pracowałem w różnych zakładach pogrzebowych tragedii niema ale zagranicy też nie, nie jest różowo.
Apropo autora P.A tak zwani na obsługi tak jest w jednej firmie w Łomży w pozostałych masz stabilna pracę.

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

Nie zwróciłam uwagi na kwotę, ale jeszcze kilka dni temu ten zakład pogrzebowy miał ofertę pracy na stronie - http://www.pruszynski.waw.pl Zależy gdzie trafisz. Podejście w firmach jest bardzo różne, też zależy od szefa i tego jak im się powodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki w zakładach pogrzebowych

won mendo z tymi reklamami

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org