poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TANIE ciuszki dziecięce ?

Mam pytanie - gdzie w Łomży można kupić fajne ( nie zniszczone) tanie ciuszki dla dzieci (rozm 74-80) chodzi mi o jakieś sklepy z tanią odzieżą lub outlety ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

Zajdź do PEPCO. Mają naprawdę ładne, tanie ubranka, całkiem dobrej jakości.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

A ja Pepco nie polecam, ubranka są kiepskiej jakości, założone 2-3 razy robią się powyciągane i wyglądają jak stare. Niektóre tylko po wypraniu i uprasowaniu wyglądały jak mocno zużyte. Odradzam. Polecam za to sklep z używaną odzieżą na Wyszyńskiego - ciuszki są dobrej jakości, firmowe i często nowe albo bardzo mało używane, także wyglądają jak nowe. Są też całkiem nowe ubranka z metkami, ale te są droższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

ja posiadam dużo nie zniszczonych ciuszków ze stanów dla dziewczynki , jakby kogoś interesowało, od niemowlaka do 4 lat ( zohan8@o2.pl )

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

mam duzo firmowych ubran dla dziewczynki na wiek 4-8,zainteresowanym odkupieniem podam namiar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

Sklep Studio- MP tam na Mazowieckiej tam mają ładne ubranka dla dzieciaków. Słyszałem juz od kilku osób że fajne ciuszki dla dzieci i dorosłych ,zreszto już ktoś pisał na forum o tym sklepie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

Chodzi mi o ubranka dla chłopca (spodnie, sweterki, bluzy). W MP Studio byłam ale tam mają dla starszych dzieci z resztą jakość była kiepska... PEPCO czasami coś fajnego można kupić - a gdzie ten sklep na Wyszyńskiego?? i czy są ubranka w takich małych rozmiarach jak 74-80 ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

podaj maila wyślę zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

ubranka z Pepoco strasznie sie spieraja. Fajne niezniszczone i markowe ciuszki mozesz kupic w ciucholandzie Lejdis kolo centrum katolickiego i na wysyznksiego na przeciwko biedronki tam co kiedys byla piekarnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

Pepco? Hehe ubranka z pepco rosna razem z dzieckiem

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

Te, które kupowałam, nie wyciągały się...

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

Jest nowy sklepik KAJTEK na Mickiewicza na przeciw siódemki. Żona kupiła ostatnio tam fajne ciuszki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIE ciuszki dziecięce ?

Nie polecam Pepco. Ubranka są nie dość, że nie trwałe to jeszcze nie wymiarowe. Kiedyś kupiłem dres dla chłopca, to bluza była w sam raz a spodnie za szerokie. Innym razem spodnie dresowe były dobre a bluzka ciut ciut za mała.
Pranie je strasznie niszczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org