poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wiszące oczekiwanie

również bylem w wiszących ogrodach. na jedzienie (nie smaczne) czekałem ponad godzinę, obługa nie miła, zero uśmiechu a czuć stres. jedyne co ładne to widoki i strona internetowa, którą pewnie zrobili ludzie pani Gessler.
Więcej tam nie wrócę...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiszące oczekiwanie

Korzystaj wiec dalej z mc donalda. Tam podają od razu. Nie byłem tam ale wiem, że tam gdzie robią dobre jedzenie ( nie odgrzewane) trzeba poczekać. Przejdź się do restauracji między szkołą 7 a lidlem. Tam też poczekasz, bo wszystko jest świeże.Ale raczej też będziesz niezadowolony, bo tam nie zamówisz kebaba .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiszące oczekiwanie



Naj jedzonko w okolicy jest w restauracji ,Pod Topolami'
w Konopkach w kierunku na Wawe.
Co prawda nie jest tanio,ale podanie i smak PRZEWYBORNIE.
Tam i p.Magda nie musi jechac by cos zmieniac.
Nie ma takiej potrzeby.
,Krawaciarze' uwielbiaja tam zajezdzac bedac w drodze
na Mazury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiszące oczekiwanie

To znaczy ze obsluga dziala w kratke.? Bo raz pisza ze jest dobrze a raz zle.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiszące oczekiwanie

Rzeczywiście, w okolicy najlepsze jedzenie i obsługa jest ,,Pod Topolami".

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiszące oczekiwanie

znam dobre restauracje, nawet w okolicy Łomży. Zgadzam się, że przy pewnych daniach trzeba poczekać. Np. w Parku Łazienkowskim w Warszaiwe można wybrać w dużym zbiorniku wodnym rybę i oczywiście trzeba poczekać nim ją oprawią i zrobią i do tego jest przystawka. W Nowogrodzie na zwykłe danie czeka się ok. godziny, a słyszałem opinie, Pani kelnerka zapomniała co podać i wracała zapytać. Zgoda, że jest tanio, że mają ładną stronę www ale czy to wystarczy..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org