niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Radio eska

Jestem mile zaskoczony dzisiejszym wieczorem w esce. W koncu cos konkretnego puszczaja ;] nic sie nie powtarza :) dzisiejszy wieczor w esce, to jest to.!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

kiedyś było fajnie za czasów radia łomża.
--------------------------------------------------------------
www.lomzyniacy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

dokladnie radio lomza jednak bylo lepsze a czemu sie nie utrzymalo bylo tez fajne radio bab a eska lipa to samo wkolo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

Rzygać się chce od słuchania w kółko tych samych kawałków, Prowadzenie całkowicie nieprofesjonalne, jedno z gorszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

Wow Radio Łomża,Radio Bab- złote czasy radia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

68,45FM Radio Łomża cały dzień:-)

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

No właśnie, fajne czasy, szkoda, że szuka się czegoś poza Łomżą. Decyzja o przejściu do Plusa, a potem ta eska - fatalne decyzje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

Odkąd przestały istnieć łomżyńskie radia zacząłem słuchać RMF FM i Złote Przeboje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

Taaa 68,45 to było TO

"Chce się budzić i zasypiać z tobą - Tu Radio Łomża co dzień na nowo" brakuję mi tego :(

Obecnie ESKA dla mnie to dno - prezenterzy nędznie próbują naśladować prezenterów z innych rozgłośni no i do tego te w kółko powtarzane piosenki. Obecnie RMF FM co dzień mnie budzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

Też bardzo miło wspominam Radio Łomża. "Pierwsze radio na Łomżyńskiej Ziemi". Fajne poranki, dużo konkursów, dobra muza"piosenki na życzenie" itp.
Majówki w Nowogrodzie też były niezłe, Boney M., Stachurski, jeszcze wtedy u progu kariery. Muzyka w odróżnieniu od Eski była nie tylko dla małolatów. Fajni ludzie pracowali wtedy w Radiu Łomża. Tamto radio miało swój klimat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

Mnie tez sie nie podoba i tesknie za kiedysnym. Ale wczoraj mi sie spodobalo. To tylko raz, i znow wszystko w kolko i w kolko...;/

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

Mi eska kojarzy się tylko z nieciekawą muzyką. Dlatego jak jestem w domu słucham zazwyczaj stacji tematycznych, no a w samochodzie RMF FM, radio Wawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

Wszystkie te stacje radiowe to gluty i lewatywa dla uszu, skompresowany do granic percepcji muzyczny gniot zapchajdziura.
Opamiętajcie się ludzi co wlewacie sobie w uszy.
Więcej ambicji i dociekliwości w szukaniu dobrej muzyki ...

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio eska

eska rock proponuje, calkiem ciekawe klimaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org