poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a frajer wszystko kupi...

nie to że się chwalę ale kupiłem sobie auto... mniejsza o model, rocznik itd ale ubawiłem sie przy okazji tego zakupu patrząc na naiwność ludzi. Każdy szuka okazji a potem sie dziwi że kupił śliczniutki wypicowany przez fachowców szrot (a fachowców mamy takich że są w tym artystami i tego nie sposób im odmówić). Zastanawiam sie jak można być aż tak naiwnym, żeby wierzyć żę auta w Polsce są tańsze niż na zachodzie? Bo przecież jak porównać ceny to na pozór tak to właśnie wygląda... A prawda jest taka że te "okazje" u nas to coś, czego na zachodzie nawet nie chcą sklejać. Przebiegi po 500 000 km. No i faktycznie taki jest na zachodzie za grosze. Niemcy prezentów nie robią i dobrych aut za pół darmo nie dają. Człowiek kupi a potem setka za setką, tysiak za tysiakiem, ładuje kasę w tą swoją "okazję". Ja okazji nie szukałem i zapłaciłem facetowi kilka złotych więcej za to bez ściemy, w dobrym stanie i jeżdżę a nie oram na części do samochodu. Ludzie nie dawajcie się robić w balona!!! Pozdrawiam miłośników 4 kółek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

2001 rok a przebiegu TYYYYYLKO 150 tyś okazja;))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...




,maluch' kombi w dieslu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

ciekawe jak dlugo nim pojezdzisz bez awarii? odpowiesz mi na to pytanie??? ja Ci odpowiem- w uzywanym aucie nigdy niewiesz kiedy trzeba wydac kilka stowek czy tysiaczka! nie wiesz na 100 % czy jutro rano on ci odpali czy rozrzad nie walnie itp... i co wtedy... szczerze? to rownie dobrze twoj samochod mogl byc niemieckim szrotem... wymienili srodek wyprali podmalowali kierownice zmienili licznik cofneli. .. itp skad masz pewnosc ze nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

ps... skad wiesz ze nie jestes frajer. .. ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

teraz samochody z salonu są nawet malowane wiec i twoj moze byc łaciaty :) a samochod jest po to aby jezdzil a nie stał w garazu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

wlasnie xpx i ma prawo sie popsuc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

No jasne, ludzie nie dajcie się robić w balona i nie płaćcie w komisie za przysłowiową przysługę sprowadzenia lepszego i bezawaryjnego auta, jest kryzys, to i komisy cienko przędą. Jakoś reklamować się trzeba. Wbiłeś sobie nóż w plecy kolego, podając za dużo informacji :) Czekasz na to, że ktoś się zapyta, gdzie kupiłeś i powiesz mu na forum w wielkiej tajemnicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

powiem tyle, jaki by nie był ale nowy. nawet za 30 tyś. z kawałkiem można kupić całkiem przyzwoite auto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

Sprzedam Passata 2002 r 130 KM przebieg jak kto woli 488 540 km lub 131 000 km
Z mniejszym przebiegiem trochę droższy (koszty cofnięcia licznika )

OKAZJA !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

po ile coś takiego panie ???




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

Tu jest lepsza okazja !!!
Zerknijcie ile ma koni to chyba silnik odrzutowy haha

http://otomoto.pl/opel-vectra-C20418461.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

hahahahahaaaa
no naprawde odrzut .... ponad dzwiękowy




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

Klasyczny burakowóz.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

Autor: bob (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 17-09-11 21:28

Klasyczny burakowóz.

nie o to tu chodzi przeczytaj dokładnie dana techniczne




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

haha 30 tys, za 10 tys. zł. można kupić ciekawego w Niemczech :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

Z Niemiec szrot?? Ja uważam, że długo w Polsce nie będzie takich aut jak tam. U nas sprzedaje się auta jak sypie się zawieszenie, rozrząd trzeba wymienić w V6, niekończące problemy z dieslem itp itd. ewentualnie naprawia się auto gdy koło się urwie... .Łącznie miałem 5 aut, 2 kupione u nas, i 3 w Niemczech. Nie ma nawet porównania i właśnie w te Polskie musiałem włożyć trochę pieniędzy, aby dobrze pracowały. Dzięki temu, nauczyłem się dokładnie sprawdzać auta przed kupnem. Teraz mam 4koła z Niemiec, w którym jest 8 wachaczowe zawieszenie i po roku jazdy zmieniłem jedynie końcówkę!!! Stara była ze znaczkiem vw oooo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

to nie podlega wątpliwości, że w PL nie będzie takich samochodów jak w Niemczech:). Już Litwa zaczyna mieć lepsze wozy, co widzę na blachach LT to niezłe fury:).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

Franz wstydzisz się przyznać , że kupiłeś Wieśvagena. Opinie użytkowników na autocentrum powiedzą wszystko. Oj drogie będzie te wielo wachaczowe zawieszenie po rajdach po naszych drogach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

kolego bizness stad wiem ze nie jestem frajer bo po pierwsze autko jest sprawdzone pod katem pełnej historii za granica - jest taka mozliwosc, po drugie historia serwisowa, po trzecie sprawdzony pod katem napraw lakierniczych następnie mechanicznie etc. Co do tego ze auto uzywane moze byc zawodne to owszem tyle, ze wraz z przebiegiem takie ryzyko jest coraz wieksze. Co do lakierowania fajery, prania tapicerki to juz kwestia idiotow ktorzy widza nowke fajere i wierza w 100000 przebiegu. Wlasnie o tym pisalem! Niech zaczną ludzie myslec. No i nie mam zamiaru reklamować kogokolwiek kolego pierekaczewnik i zdradzac komukolwiek tajemnic. Poprostu jak widze co sie dzieje u nas z samochodami i ludzmi to smutno i smieszno... Z jednej strony chciwość a z drugiej chciwość i głupota



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

a ty, co kupiłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

Autor: mestenio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18-09-11 17:55



takie papiery to można za parę euro kupić heheheheeee
i całą nową historie serwisową .....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

robciu, ja nie chcę nic pisać, ale albo nie wiesz, albo jesteś ''fachuwiec'' :) autentyczność przebiegu można sprawdzić bez problemu, na dodatek w sposób 100% wiarygodny.

zgadzam się z mestenio ''No i nie mam zamiaru reklamować kogokolwiek kolego pierekaczewnik i zdradzac komukolwiek tajemnic. '' święta racja. Znafcy niech dalej udają znawców :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

Autor: Franz.M. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18-09-11 18:38

to że można sprawdzić to ja dobrze wiem , tylko trzeba wiedzieć jak a jak ktoś nie wie to kupuje przysłowiowego kota w worku. bo mu się spodobał bo nie palone bo to bo sramto ja wiem w jakim stanie przyjeżdżają do kraju auta z zachodu widziałem nie jedno takie i wiem jak są picowane żeby nie stukało itp. itd. i nikt mi nie wciśnie kitu że to jest super auto heheheheee trzeba mieć dojście na zachodzie żeby coś dobrego sprowadzić a wtedy to nie kosztuje grosze jak to ktoś napisał .....

z całym szacunkiem pozdrawiam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

no to ok, bo już myślałemmmmmm....:) pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

tak jak franz napisal - tej historii serwisowej to tak sobie nie kupujesz, ale masz racje robciu z tym ze dobre auto to juz nie takie grosze bo jak ktos wczesniej napisal auta w niemczech rzeczywiście generalnie sa o niebo lepsze problemem tylko sa te ktore sie do nas sprowadza, bo te z reguly to albo maja po 500000 w kolach albo szyby kazdą z innego rocznika. A ja sobie kupiłem Espasa i przestalem sluchac bzdur dot francuzów bo autko jest super, wcześniej miałem lagune i też zero problemu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a frajer wszystko kupi...

http://www.youtube.com/watch?v=dx8vfK6wY0s

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org