piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LUDZIE!!!! OPAMIETAJCIE SIĘ

Czytając Wasze posty odnoszę wrażenie( wiem) ze większość TOLERUJE ,KUMOTERSTWO,MATACTWA,KRADZIEŻE i inne wszelkie zło aha także NEPOTYZM opamiętajcie się .Taki kraj za to macie ,mi to nie odpowiada .Jestem wykształcaną osobą (kobietą) i nikomu niczego nie zazdroszczę ubolewam na co niektórymi jak mogą płyciutko myśleć .
Czy te dwie "urzędniczki "w ratuszu na dole magistratu nadal tam pracują?czy są tam aż dwie potrzebne?? ,hmmm jutro zapytam o to osobiście prezydenta Czerniawskiego ,bowiem będę u niego z wizytą

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LUDZIE!!!! OPAMIETAJCIE SIĘ

Dobra, czekamy na dowody a nie słowa. Nie zapomnij udokumentować swojej wizyty w Ratuszu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LUDZIE!!!! OPAMIETAJCIE SIĘ

brzeczyk:)) ty i ja dobrze wiemy , ze zagada jego(ja) :))) znajc urok p. Mieczyslawa:))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LUDZIE!!!! OPAMIETAJCIE SIĘ

Ale czemu zakładasz, że większość toleruje kumoterstwa itd? Szukasz dziury w całym... Jeżeli jesteś wykształconą itd osobą, jak o sobie piszesz, to powinnaś dostrzegać to, że ktoś może mieć inne zdanie.. Mnie nie boli, jak Ciebie, że w urzędzie na dole siedzą dwie panie do odbierania pism. Zdarzyło mi się, że zanosiłem pismo i jedna Pani już kogoś obsługiwała, a że była druga nie musiałem stać i czekać jak osioł. Nie wiem, może nie chcieli Cię przyjąć tam do pracy, to teraz szukasz punktu zaczepienia. Jak dla mnie z tym niezazdroszczeniem masz niewiele wspólnego. Poza tym przemawia przez Ciebie typowa ludzka zawiść. Z góry zakładasz, że jeżeli pracują tam dwie osoby to muszą być znajomymi i kraść. Nie znam tych Pań i mało mnie interesuje ich życiorys, ale jeżeli mają pracę to dobrze, niech pracują, mi nie ubędzie z tego powodu tak jak Tobie, inaczej byś tak nie krzyczała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LUDZIE!!!! OPAMIETAJCIE SIĘ

PA a moze one za kare tam siedza? tak tez moze byc!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LUDZIE!!!! OPAMIETAJCIE SIĘ

pracują tam młode dziewczyny, to dobrze, że mają pracę. Jeśli o to chodzi czy za karę:) to ... możliwe, nie są to zbyt atrakcyjne stanowiska urzędnicze w ratuszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LUDZIE!!!! OPAMIETAJCIE SIĘ

rzepicha o tym nie pomyslalem. Musialy duzo przeskrobac w takim razie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org