czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kierownicza armia Czerniawskiego...

A jakże może być inaczej ,raczka,rączkę myje itd... Czy w ratuszu nadal dwie urzędniczki na dole budynku przyjmują pisma? Aż DWIE tam są potrzebne? NIE DO WIARY!!!

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierownicza armia Czerniawskiego...

znany już jesteś z donosów, taki typ roszczeniowy. Czy teraz będziesz rozliczał urzędniczki z ich pracy:)? Myślę, że większość czytelników forum ma Ciebie po prostu dość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierownicza armia Czerniawskiego...

A jak byłaby jedna to byś narzekał/narzekała, że w kolejce musisz stać, a przecież podatki płacisz. Tępa/tępy jesteś, jak zepsuta brzytwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierownicza armia Czerniawskiego...

Lewacy zawsze prowadzili politykę prorodzinną. Szkoda tylko, że dbali tylko o własne rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierownicza armia Czerniawskiego...

TO SUPER:)))))))))))) pierwsze zadanie ----------- ZLIKIWDOWAC SMROD ,FETOR W LOMZY PANIE CZARNIAWSKI!!!!!!!!!!! WESPOL Z KIEROWNIKAMI!!!!!!!!! ma pan super zaplecze!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierownicza armia Czerniawskiego...

jesteś zapewne pracowniczką ratusza tak się napinasz hi hi hi Właśnie ze będę pisała o wszystkim co uważam za słuszne i potrzebne i szkodliwe społecznie .hihihi .A mogą mnie jedynie mieć dosyć ci co maja coś na sumieniu !!

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierownicza armia Czerniawskiego...

Autor: alibaba (---.139.184.19.introlan.pl)
Data: 16-09-11 11:01

jesteś zapewne pracowniczką ratusza tak się napinasz hi hi hi Właśnie ze będę pisała o wszystkim co uważam za słuszne i potrzebne i szkodliwe społecznie .hihihi .A mogą mnie jedynie mieć dosyć ci co maja coś na sumieniu !!

,Człowiek niech będzie szlachetny,
Pomocny bliźnim, dobry!
Bo tylko wtedy jest inny
Od wszystkich znanych nam isto _______________________________________O kim mowisz i do kogo?????????? dokladniej prosze a nick Alibaba swiadczy o cudach:))))))))))))))) Nigdy w zyciu nie pracowalam w UM! ale pierwsze zadanie Prezydentowi dalam:)))))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierownicza armia Czerniawskiego...

do JULII


jesteś zapewne pracowniczką ratusza tak się napinasz hi hi hi Właśnie ze będę pisała o wszystkim co uważam za słuszne i potrzebne i szkodliwe społecznie .hihihi .A mogą mnie jedynie mieć dosyć ci co maja coś na sumieniu !!

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierownicza armia Czerniawskiego...

ee, alibaba daj spokoj! :)))))))))))))) a juz sie wscieklam ,ze to do mnie takie "Wycieczki" :)))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierownicza armia Czerniawskiego...

a ja się nie wściakam , alibaba to chora kobieta. Pracuję w innym urzedzie .... to może i w moim wykryjesz zbędnych urzędników:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierownicza armia Czerniawskiego...

tak Ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org