poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca

dlaczego w łomży nie ma pracy.w której zarobiło by sie normalnie na życie . a to dlatego że karzdy by chciał byc szefem pootwierali sobie firmy i udają mocnych szefów zatrudnią kogoś za grosze. myślą że sie zbogacą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

jak mają Cię zatrudnić za dobre pieniądze jak popełniasz podstawowe błędy ortograficzne..... "karzdy"


!!!!KAŻDY!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

bo jest kiepsko na rynku, bo są zatory płatnicze, bo praca jest opodatkowana (podatki, zus i inne oplaty z tym związane) czyli jak dobra luksusowe, bo często ludzie myślą o kasie a nie o wykonaniu pracy którą powinni, bo klienci wybierają dobra wyprodukowane gdzieś w świecie i wydają pieniądze poza miastem, itd...
to wszystko ma wpływ ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

kiedy do was WSZYSTKICH DOTRZE PRAWDA???? ,ze LOMZE ZAORANO !!!!!!!!!!!!!!!! iiLomza obecnie wyglada tak: "lepszy najmniejszy handelek niz szpadelek" to jest przyslowie zydowskie ale jakze prawdziwe!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Wiec po co tam siedzicie i placzecie ...
Kiedys bylem na szkoleniu z metod sprzedaży i prowadzacy powiedzial, ze tylko od nas zalezy ile zarabiamy...
Powiedzial, ze teraz masz 2 tys ale za pare lat mozesz miec 5 albo 10 - zalezy od Ciebie i Twojego zdeterminowania.
Teraz po 5 latach od tego kursu powiem tylko, ze ma gosciu racje. Zarabialem 2 k PLN ale kopnelem sie w d... i zaczelem zmieniac swoje zycie. Obecne zarobki utwierdzaja mnie w przekonaniu ze nasze zarobki zaleza tylko i wylacznie od Nas samych, tego co potrafimy robic, jak jestesmy wykszatlceni i nie chodzi tu o dokument potwierdzajacy ukonczenie studiow bynajmniej, a umiejetnosci...
Pozdrawiam. Radek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

radeusz większych głupot nie czytałem, pewnie tatuś Ci sklep przekazał szefie

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Zdziwilbys sie dvw - do wszystkiego doszedlem ciezka praca. Oczywiscie nie dostaniesz tego rok po skonczeniu szkoly. Mi zajelo to zaledwie :D 13 lat.
To nie szkodzi, ze nie rozumiesz, z czasem pojmiesz o co chodzi.
Po prostu nie siedzialem na dupie i nie biadolilem jak wiekszosc, podnosilem kwalifikacje aby wrescie zaczac zarabiac dobra kase - a ze finalnie musialem opuscic kraj, to juz inna bajka, w PL moje mozliwosci stanely w martwym punkcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Radeusz W Polsce właśnie tak wygląda rzeczywistość! Ja pracuję w małej 9-cio osobowej firmie w Piątnicy w której wszyscy biadolą wiecznie że kasy nie mają.
Jednak tyrają za grosze bardzo chętnie i dają się okradać do granic możliwości zamiast wziąć sprawy w swoje ręce i iść np. po podwyżkę czy coś innego!
Praca jest tak ciężka że już wyzyskuje jeden drugiego bo sobie rady nie mogą dać i przez to dochodzi do sporów między pracownikami .
Mam też wrażenie że w firmie tej ma miejsce mobbing!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

grubaryba to zwolnij się wreszcie z tej piekarni, a nie biadolisz od miesięcy.
To nie jedyna firma!!!!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

najlepiej nic nierobic i brac kase za darmo heheehe,wiesz 1000 zl to malo najlepiej 2000tys i lezec hehe,to jest praca.Ja pracuje juz 3 lata w piekarni i mam 1000 na reke,jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org