sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
poradnia diabetologiczna - ciąża

witajcie. czy w łomzy jest poradnia diabetologiczna w której można prowadzic cukrzycę ciążową?? na kazańskiej na 100% cukrzycy ciążowej nie prowadzą. dziękuję za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia diabetologiczna - ciąża

W Łomży niestety nie ma poradni diabetologicznej dla ciężarnych. Miałam cukrzycę w ciąży i byłam pod opieką por. w Białymstoku ul.Waszyngtona 15a.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia diabetologiczna - ciąża

potwierdzam w łomży nie ma,taka poradnia znajduje się w białym.

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia diabetologiczna - ciąża

Podejrzenie choroby nowotworowej nie może być zbagatelizowane! Szczerze zachęcałabym do podjęcia testu, który znajduje się pod tym linkiem: http://sites.google.com/site/457news/
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że właśnie podjęcie tego testu uchroniło moją mamę przed poważną chorobą, zanim zdążyła ona się jeszcze rozwinąć w jej organiźmie! Tym bardziej jeśli jest się w ciąży, trzeba zadbać o siebie i dziecko! Życzę wszystkiego dobrego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia diabetologiczna - ciąża

Popieram, z rakiem trzeba walczyc jak najwczesniej, i warto wiedziec czy jest sie na niego narazonym. http://sites.google.com/site/457news/ ten test sprawdzil czy ja jestem narazona, teraz szukam lekarza..

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia diabetologiczna - ciąża

witam, czy w Lomzy teraz jest gdzies poradnia diabetologiczna dla ciezarnych? w Somedzie na al.legionow wysylaja od razu do Bialegostoku, szukalam w Lomzy to pokazuje jeszcze szpital i Kazanska 2 Somed, ale nie wiem czy tam tez nie odesla, w Kolnie w szpitalu tez cos takiego jest, ale czy dla ciezarnych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia diabetologiczna - ciąża

w Łomży raczej nie ma, chyba że coś się zmieniło. Ja jeździłam do Białegostoku, bo tak polecił mój ginekolog. Mi na szczęście wystarczyła tylko odpowiednia dieta. Tobie też tego życzę. Powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia diabetologiczna - ciąża

dziekuje bardzo za odpowiedz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia diabetologiczna - ciąża

jakby ktos potrzebowal isc do takiej poradni to: w Lomzy i w Kolnie w szpitalu nie ma takich poradni, a w somedzie na kazanskiej i na legionow nie przyjmuja z cukrzyca ciazowa wiec kierunek Arciszewscy lub Gigant w Bialymstoku, do Arciszewskich jesli ktos chce isc bezplatnie to trzeba miec skierowanie od rodzinnego(nie od lekarza do ktorego sie chodzi prywatnie), w przypadku skierowania od lekarza prywatnego trzeba tam tez placic - trzeba o tym wspomniec przy rejestracji telefonicznej jak i o wynikach z testu obciazenia glukoza.
kontakt:

Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny

ul. Zamenhofa 10/20
15-435, Białystok
tel.: +48 (85) 66 44 050
tel.: +48 695 900 925
fax.: +48 (85) 740 87 77
www.arciszewska.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org