poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cechy idealnego pracownika

witam.
Jakie cechy powinien posiadać waszym zdaniem idealny pracownik? Znalazłem ciekawy artykuł na ten temat, co o nim myslicie? zgadzacie sie z nim?
http://iakg.pl/pl/blog/163-jakie-cechy-osobowosci-pracownikow-sprzyjaja-efektywnosci-pracy.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

Sranie w banie dla dzisiejszy "cwaniacznych" pracodawców liczy się jedna cecha by był dosłownie "frajerem" najlepiej żeby robił na czarno i to za najniższą krajową a jeszcze lepiej jak by pracował ponad godziny za darmo :D te miasto to dno czekać aż wcale upadnie i wiać stąd czym najprędzej. Tutaj można być jedynie przedstawicielem handlowym i to pół biedy jak masz doświadczenie w tedy możesz nawet dostać stałe + prowizje a ja nie masz to licz na prowizje :D 500zł + prowizje śmiech na sali :D

Z drugiej stronie nie dziwie się pracodawcom skoro ZUS pożera tyle gotowizny mimo to wolą oni brać znajomych znajomych niż często chętniejszych do pracy ludzi "z ulic".

Najlepiej jest jak masz wyższe wykształcenie i szukasz jakiekolwiek pracy bo w zawodzie nie ma szans tu coś znaleźć, idziesz zanieść CV do jakiejś hurtowni na magazyniera a oni Cię nie chcą przyjąć bo masz za wysokie kwalifikacje :D

Spalić spalić i jeszcze raz spalić ten syf ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

idealny pracownik to taki co zapieprza za dwoch i to za darmo,daje sie "dymac" przez bosa i nie powie ani slowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

Ze strony pracodawcy to pewnie idealny pracownik to: Niepalący,niepijący,nie upomina się o swoje jest lekko upośledzony szybki do roboty,nie chce URLOPU,będzie robił i po 14 godzin i nie upomni się o nadgodziny.Nie ma co się oszukiwać WYZYSKIWACZE WYZYSKIWACZE morze nie wszyscy pracodawcy są tacy ale ja na razie spodkałem tylko jednego i się trzymam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

@ Mikelo

Powiedz jakiego to i ja złoże CV :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

u pana SWIDERSKIEGO TEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

przede wszystkim umiejętności/doświadczenie, odpowiedzialność i lojalność.
Reszta to już widzimisię danego szefa. Niestety bardzo mało pracowników może się wykazać tymi trzema cechami na raz.

Narzekacie na pracodawców? A ilu z Was pisze te posty w czasie pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

wads rada dla Ciebie po co Ci pracownicy jak na nich narzekasz bądź sobie szefem kierownikiem czy kim kimkolwiek. Kaskę z wypłat zaoszczędzisz itp. jak coś Ci nie wyjdzie nie uda sam siebie przecież nie będziesz opieprzał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

@mixer-rexim

To mi za dużo nie mówi świderskich jest na pączki ^^

@ wads
"A ilu z Was pisze te posty w czasie pracy?"

Pan zapewne korzysta z forum w domu :D

"przede wszystkim umiejętności/doświadczenie"

A gdzie zdobyć te doświadczenie ? Skoro nikt nie chce zainwestować w mniej doświadczonego pracownika ? Argument jak talala :D

Najlepiej żeby pracownik był młody tak do 22 - 24 lat miał już magistra i co najmniej 3 letnie doświadczenie :D

@Andy C

Dobrze gadasz !

W jednym się zgodzę lojalność jest bardzo ważna ale to kij który działa w dwie strony... ja jestem jednak z tych ludzi którzy ceną to zaletę ponad inne tak już tym nasiąkłem że z tym umrę pewnie :D Ale w życiu nie będę lojalny wobec kogoś kto bogaci się wyzyskiem.

Jest sporo uczciwych pracodawców ale ich najczęściej nie stać na pracownika wiecie czemu ? Bo nie próbuje nikogo oszukać a uczciwie się dorobić i pomoc komuś. Sami wiecie jak ludzi traktuje taki wiomar, jak traktowała ludzi biedronka, jak w stokrotce ludzie "poginają" za darmo dziennie po 30-45min, albo produkcja leżąca pod Białystokem "Biazet"
wystarczy poszukać w googlach....

Żal po części przyczyniają się do tego podatki po drugie zachłanność ludzka... teraz zrobiła się moda na pracowników z lekką grupa inwalidzką. Nie masz grupy ? Stajesz się pracownikiem 2 kategorii ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

Ośmieszają się ci tak zwani pracodawcy , wiadomo że polak potrafi dużo szef rozkaże parzyć kawę a za chwile może rozkazać z braku zajęcia u siebie na posesji malować plot . Wszystko w ramach jednego etatu i za ta samo stawkę godzinową . Jak się nie podoba to niech ściągają sobie pracowników z z zachodu zobaczą czy taki niemiec wszystko potrafi zrobić i nie będzie się buntował tylko zaciśnie zęby i wykona bez sprzeciwu polecenia szefa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

Łomżanie, nie musicie być idealnymi pracownikami, są też inne sposoby na zarabianie pieniędzy, np. kasyna internetowe. Więcej informacji tutaj: http://sites.google.com/site/7770news/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

mysle, że bardzo istotne są badania dotyczące konstrukcji kwestionariuszy. unikniemy dzieki temu zbyt częstego udzielania odpowiedzi potakujących (a na tym nam przecież zależy:) najważniejsze, zeby pytania były sformułowane w jak najprostszy sposób, przy użyciu jak najmniejszej liczby słów..
albo też udać sie z tym do specjalistow, ktorzy dokladnie wiedza jak powinien byc prawidlowo skonstruowany kwestionariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

Dobrego pracownika praca sama znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

Idealnemu pracownikowi powinno chcieć się pracować, a takich jest teraz niewielu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

W dobie netu idealny pracownik nie istnieje, bo albo pracodawca ma większą kasę, albo siedzą ludzie z umysłami, żeby inni dopracowali do emerytury :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

a jakie cechy powinien miec idealny pracodawca???hmmm.... mysle, ze mogłby nie byc piep****** WYZYSKIWACZEM...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cechy idealnego pracownika

Dobrego pracownuka praca sama znajdzie,on/a nie musi szukac pracy,praca sama przyjdzie do nich,i niwazne jest jakie ktos ma wyksztalcenie liczy sie osobowosc czlowieka i podejscie do pracy,chec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org