piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy tragicznym zdarzeniom można w jakiś sposób zapobiec?

W 1969 roku banda Mansona zamordowała żonę Romana Polańskiego Sharon Tate i jej przyjaciół. Wśród nich był Polak, Wojtek Frykowski. W 30. rocznicę tego mordu, zginał tragicznie jego jedyny syn - Bartek.
Tragedia Wojtka wydarzyła się dawno i daleko. Był 9 sierpnia 1969 roku. Jak zawsze około siódmej w willi Bel Air, przy eleganckiej ulicy Cięło Drive w Los Angeles, zjawiła się pomoc domowa. Pracowała tam od niedawna, od kiedy willę wynajęli reżyser Roman Polański i jego żona, aktorka Sharon Tate. Pracy nie było zbyt wiele, bo państwo zazwyczaj byli w rozjazdach. Ostatnio dłuższy czas przebywali w Londynie, gdzie Polański kręcił film. Ale miesiąc temu Sharon postanowiła wrócić do Ameryki, bo była w ósmym miesiącu ciąży i chciała urodzić dziecko w swoim kraju.
Pomoc domowa weszła wejściem dla służby, od kuchni. Telefon był głuchy. Na podłodze w bawialni stały dwie walizy ze śladami krwi. Wokół walały się zakrwawione ręczniki.
Główne drzwi wejściowe były szeroko otwarte. Służąca wyjrzała do ogrodu. Zobaczyła ślady krwi, a na trawniku zwłoki. I wtedy się przeraziła.
Z krzykiem zaczęła biec przed siebie. Gdy mijała biały samochód na podjeździe, zauważyła w środku trupa. Wybiegła za ogrodzenie i załomotała do drzwi sąsiedniego domu. „Śmierć, trupy, krew!..." - wyrzucała z siebie. Sąsiedzi wezwali policję.
Policjanci stwierdzili, że nigdy wcześniej nie widzieli tak potwornej zbrodni. Luksusowa willa przypominała rzeźnię.
Powstaje pytanie: czy taką tragedię można przewidzieć? Ostatnio dość głośno jest o niezwykłej i przejmująco skutecznej metodzie dokładnego określania daty śmierci, przeczytałam o tym na http://sites.google.com/site/news048. Jeśli można poznać datę śmierci, to czy jest możliwość, aby jednak temu zapobiec? Na to pytanie nie znam odpowiedzi, może warto się temu przyjrzeć?
Sharon Tate, żona Polańskiego, miała 26 lat, była w dziewiątym miesiącu ciąży. Zadano jej 19 ran nożem, zabijając również dziecko. Na szyi miała zawiązaną nylonową linkę, którą morderca przerzucił przez belkę pod sufitem. Na jej drugim końcu zawiesił mężczyznę. Był nim 35-letni Jay Sebring, fryzjer czeszący gwiazdy Hollywood i były narzeczony Sharon Tate. Został zastrzelony...
A Bruce Lee? Podbił Hollywood, miał 32 lata, gdy zmarł w tajemniczych okolicznościach. Takich zdarzeń można byłoby przytaczać wiele, czy jest cień nadziei, że można oszukać przeznaczenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy tragicznym zdarzeniom można w jakiś sposób zapobiec?

JA PIERDOLE, idz w **** z ta reklama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy tragicznym zdarzeniom można w jakiś sposób zapobiec?

A jak u Ciebie z tą datą ? Łatwo było się pogodzić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy tragicznym zdarzeniom można w jakiś sposób zapobiec?

ja też zrobiłam test, który jest na tej stronie http://sites.google.com/site/news048/
trochę się stresowałam, ale muszę przyznać, że wynik mnie zadowolił xD
czeka mnie jeszcze wieeele dłuugich lat xD
mam nadzieję, że się sprawdzi w moim przypadku ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org