czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

Szanowna Państwo!

Informuję Policję i Prokuraturę w Łomży ze w PKS w Łomży ul.Piłsudskiego 88 ,Grajewie i Kolnie oraz MPK w Łomży ul. Spokojna 9 dokonywana jest kradzież oleju napędowego przez kierowców ,kwota tego niecnego procederu to skala wielu milionów rocznie,Paliwo jest codziennie wywożone w lukach bagażowych autobusów,beczkach i kanistrach,Przekręty w CPN (PKS) ,pasażerowie sa oszukiwani gdyż kierowcy często pobierają pieniądze i NIE wydają biletów.Informowałam już wielokrotnie organa ścigania OSOBIŚCIE ! wielu już ma sprawy sądowe i wyleciało z hukiem dyscyplinarnie z PKS ,aha .Szanowne organa ścigania w Łomży NATYCHMIAST przed Bramą PKS i MPK w Łomży postawcie Patrole Policyjne aby codziennie sprawdzały WSZYSTKIE wyjeżdżające autobusy w wewnątrz czy nie jest wywożone paliwo czy kierowcy sa trzeźwi i cz zbiorniki maja zatankowane do PEŁNA i nie jadą w drogę PIJANI lub na KACU-dziękuje i pozdrawiam dla przypomnienia art 278par 1 kk;

Art 278 par 1 kk BRZMI:

Kodeks karny

CZĘŚĆ SZCZEGÓLNA
Rozdział XXXV Przestępstwa przeciwko mieniu

Art. 278. § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 4. Jeżeli kradzież popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

§ 5. Przepisy § 1, 3 i 4 stosuje się odpowiednio do kradzieży energii lub karty uprawniającej do podjęcia pieniędzy z automatu bankowego.

PS : jeśli ktokolwiek jak to zrobił któryś z forumowiczów będzie kierował groźby karalne wobec mnie to oczywiście zgłoszę to na POLICJĘ zostanie odnaleziony po numerze IP i stanie przed SĄDEM Rejonowym w Łomży

Definicja Groźby karalnej art 190kk

Rozdział XXIII

Przestępstwa przeciwko wolności

art. 190
§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Pozdrawiam Forumowiczów i NIE czekajcie i nie tolerujcie przestępców i przestępstw macie obowiązek to zgłaszać art 304kpk

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE


A kto Ciebie tu uslyszy?

Masz ODWAGE i POTRZEBE napisz pismo idz do prokuratury!

I dopisz ze Ciebie strasznie to boli gdyz jezdzisz autobusem i spozniasz sie do szkoly/ pracy bo kierowcy jezdza wolno dla oszczednosci ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

hahahahhahahahahhahahhahahaha konnaaammmm ;D Czy Ty uważasz że ktoś śledzi Twoje użalania się na forum?? Zgłoś to bezpośrednio a nie liczysz na to, że patrol stwierdzi dzisiaj- eee stańmy se pod PKSem to na bank kogoś zgarniemy ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

sadze ze przeczyta i zareaguje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

alibaba ty policyjny sprzedawczyku.napewno ty na tym nic nie tracisz a najwiecej sie zalisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

Wszyscy dokładamy do tej instytucji http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=20485

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

nie wierzę w Policję oszuści i kombinatorzy, nie przykładają się do swoich obowiązków!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

Frajer, donosiciel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

że też tacy mogą żyć i jeszcze ich pisać nauczyli.
jakbyś nie miala co dać jeść dziecku i mialoby umrzeć z glodu,ukradlabyś czy pozwolila dziecku dokonać żywota?(nie odpowiadaj,bo nie interesuje mnie konfidencki pogląd).motywy różne czyn ten sam więc...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

katarzynka304:

Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego że Zarząd w takiej sytuacji musi to zgłosić żeby jakakolwiek instytucja się tym zajęła?? Sama Policja tutaj nic nie zdziała, bo nie ma podstaw skoro nikt nic nikomu nie zarzuca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

ale wszyscy już o tym wiedzą nawet policja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

taka jest prawda ze kirowcy jedza 50km/h a zgorki na pustym biegu i czasem szlag trafia ze placac za bilet nie mozna zdarzyc na czas. Jestesmy klientami PKS tak jak wszedzie i powinno sie traktowac nasz czas z szacunkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

jadą według rozkładu w którym prędkość techniczna ustalona jet na 40 km/h, a to że kierowca wrzuca na luz z górki to nic ci do tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

oj tam oj tam trzeba sobie jakoś radzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

Hahahahahaha o ***** nie moge hahahahahahahaha ale ***** je*ana hahahaha
Na forum takie rzeczy pisać hahaha .
Ty konfidencie zasrany idź na komende , boisz się tam iść ? Przecież oni nie gryzą .
Chciałbym cie poznac , porozmawiałbym z toba , z doniesień wiem ,że jestes babą.

Paranoje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

Hehehe...dlatego trzeba wszystkie państwowe przedsiębiorstwa prywatyzować a nie utrzymywać przy budżecie. Wtedy problem kradzieży nie jest problemem podatników, tylko zarządu. To raz.
Po drugie, po co jest zarząd firmy? Jak ktoś jest na kacu, to się sprawdza alkometrem. Od tego są władze w firmie.
Po trzecie, jako podatnik wolę aby policja realizowała swoje zadania a nie robiła za prywatną firmę ochrony w PKS.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

jak ich posadzą to trzeba będzie na stacji tankować



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

Ty alibaba weź zmień se login na donosiciel, albo lepiej ORMOWIEC!!!!!!!!!!

Alibaba donosi na swoich 40rozbujników hehe

ORMO patrzy, ORMO Czuwa, ORMO Życie na zatruwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE




Ojciec baran,matka owca dorobili sie syncia ormowca.
Obudz sie Czarny Alibabo!

Lata ,swietnosci donosicielstwa' Polska ma juz za soba,
chyba ze chlopaczku sie pogubiles i nie mozesz nadazyc
za ,nowym' ktore przyszlo.

PS.Powiedz sam.Komu chcialoby sie pod.....c cUs z firmy
narazajac dupe ,wylotu' z niej?!Przestan tworzyc idiotyczne
tematy,chyba ze zal sciska ci tak mocno 4 litery i inaczej nie
potrafisz?Wtedy wskocz na jakies forum ORMO XXI wieku i
tam zacznij rozwijac swoje horyzonty myslowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE



Wielkie sorki.Po nicku sadzilem ze to ,chlopaczek'
a tu widze ze trafila sie ORM(O)IANKA.

PANOWIE ,PALIWOZERNI' JESLI ZECHCIELIBYSTA OD
KAZDEGO ,ZWINIETEGO' LITRA PALIWKA ODPALAC
MALY PROCENT NA KONTO ALIBAB-KI TO ONA MYSLE
ZE JUZ BEDZIE TRZYMALA BUZIULKE KROTKO.

PS.Alibabka,podaj panom konto do przelewow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

alibaba to do ciebie!!! co firme ci w 1989 roku zamkli i nie ma do kogo podjebac? jestes frajer i pod""""""""cz. takich jak ty to powinni scigac bo moge sie zalozyc ze nie jestes taki swiety i tez cos na sumieniu masz. wiec uprzejmie cie prosze nie pisz glupot na ogulnym forum. a jak ci nie chca sprzedac tego paliwa to idz gdzie indziej sie pozal. a moze cie z PKSu wy'''''i i sie mscisz? hihihihihihihi

europejczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

W niedzielę rano strajkujący kierowcy w PKS Białystok znaleźli ciało swojego kolegi wiszące na sznurze wewnątrz autobusu. Zarząd spółki nie chce komentować śmierci swojego pracownika. Oświadczenie wydał za to marszałek Jarosław Dworzański.



Jestem głęboko poruszony tragiczną śmiercią jednego z pracowników PKS SA Białystok. Rodzinie i bliskim Zmarłego składam wyrazy najgłębszego współczucia.

Okoliczności tej śmierci mogą wskazywać na jej związek z konfliktem wewnątrz przedsiębiorstwa, który doprowadził do strajku załogi. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi w tej chwili czynności, które powinny wyjaśnić, co kryje się za tym dramatem.

Kilkakrotnie zwracałem się do komitetu strajkowego i pozostałych pracowników o zaprzestanie protestu i o rozpoczęcie negocjacji bez żadnych warunków wstępnych.

Dziś, w obliczu tragedii, ponawiam swój apel. Kontynuacja strajku, który przynosi jedynie straty przedsiębiorstwu i powoduje narastanie konfliktów wewnątrz załogi, jest całkowicie bezsensowna. Każda godzina protestu przynosi wymierne straty, które nieuchronnie prowadzą do utraty płynności finansowej, a w konsekwencji do likwidacji wszystkich miejsc pracy. Zwracam się z gorącym apelem do wszystkich pracowników, którym na sercu leży los przedsiębiorstwa oraz bezpieczeństwo Waszych rodzin, o wygaszenie emocji i podjęcie decyzji, których wymaga dobro wspólne, w tym szczególnie Was, pracowników PKS, oraz podróżnych. Wierzę, że od jutra przystąpicie do pracy, a miejscem rozwiązywania sporów będzie sala konferencyjna.

Ze swej strony publicznie deklaruję gotowość do uczestnictwa we wszystkich rozmowach na temat przyszłości spółki i nie stawiam żadnych warunków.

Jarosław Dworzański

Marszałek Województwa Podlaskiego

Białystok, 11 września 2011

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

Prawda jest taka że policja to największa mafia. Sami też podprowadzają full paliwa, więc złodziej nie będzie łapał złodzieja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

najlepiej się tu nie wypowiadać.bo po HU....J to ma na świetle dziennym stać.
Niech moje wypociny będą ostatnie, a konfident niech spier....i zaklada nowe DONOSY



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Do durnia Alibaby- PILNE

Jak można być takim deklem żeby zakładać taki temat ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Policji i Prokuratury w Łomży- PILNE

Alibaba, taki PKS, czy MPK, to mały pikuś. Gdyby tak, za każdy przekręt, korupcję ikradzież, zamykano by winnego, to ten kraj już od wielu lat byłby bez rządu i parlamentu. A w tak zwanych tfu-k*rwa, partiach politycznych, pozostaliby jedynie najmłodsi, którzy wierzą że, jak dostaną pęcherzy na dłoniach od bicia braw. To również i oni kiedyś będą mogli coś sobie skubnąć. Do niczego innego i jakiejkolwiek pracy i tak, się nie nadają i nie potrafią cokolwiek zrobić. Ilekroć widziałem to tałatajstwo, zawsze miałem obraz foki z cyrku, która wali płetwami jak PO'******, sama nie wiedząc po co, lecz licząc na rybę lub innego zdechlaka.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org