piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyborom NIE

Niech sie sami wybieraja.
Chodzi tylko o dojscie do KORYTA.
To co obiecuja to KIELBASA.
Przyklad Kaminski EURO PO OSIOL z Lomzy nie wspomina nic i nigdy o Lomzy ale Kapuche trzepie w Europarlamencie.
WYBOROM NIE Kochana mlodziezy nikt nie wspomina o mlodych bez pracy tylko mowia co to nie zrobia czego nie zalatwia oooojjjjjoj.
Swinie znow walcza o dostemp do KORYTA. Musi im tam dobrze smakowac.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE

Sluchaj... rzadza pieniadza.
Ja nigdy nie chodze na wybory i nie glosuje na zlodziei.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE

Wyborom mowie NIE NIE....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE

Słuszna racja, bo wybrać sobie kolejnego złodzieja to trzeba być albo dobrze walniętym albo samobójcą.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE




"Z dwojga (trojga, czworga......) złego nie wybieraj żadnego.....":).


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE

dlatego glosujmy na ruch poparcia palikota lub korwina mikke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE

@torro- „nigdy nie chodzisz na wybory”- Ty możesz nie chodzić, ale”władza” i tak się wybierze sama, czy Ty chciał – czy Ty nie chciał, oczywiście kosztami rządzenia zostaniesz obarczony Ty również po równo, jak i ten który chodzi na wybory.
Z dwojga chodzić/nie chodzić myślę, że to pierwsze jest lepsze.
Władzy jest na rękę żeby jak najmniej ludzi chodziło na wybory, im mniej wybierających tym łatwiej o oszustwa, fałszerstwa itd...
@brak nicka – pewnie masz masę przykładów na to, że „ producent małpek” jest „tym jedynym”- na początek przedstaw nam jego osiągi w „ Przyjaznym Państwie” sporo czasu się tym zajmował to i osiągi będą zapewne imponujące.
Jeszcze jedno – przypominam naszą dyskusję, sprzed jakiegoś czasu, na temat inwestowania na giełdzie warszawskiej- moje zdanie w tej materii było takie, że jest to normalna „piramidka finansowa” z okresowym strzyżeniem baranów.
Zdaję się że Ty miałeś odmienne zdanie na ten temat? Ciekawi mnie jakie masz zdanie teraz biorąc pod uwag ostatnie wydarzenia na giełdach ( w domyślę ostatnie strzyżenie baranów ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE



Potem po wyborach jest tak.Siedzi taki qtas jeden
z drugim ktory nie poszedl i najwiecej debatuja przed
telewizorem.-Widziales,znow wybrali tego pizdzielca.
******** kraj!
Oblesny Dziadu.
TO SKORO NIE IDZIESZ NA WYBORY TO POTEM
NIE DYSKUTUJ NA ICH TEMAT,TYLKO POGODZ
SIE Z WOLA LUDU!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE



dla mnie paligłup jest twarzą PO i nic już tego nie zmieni.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE

Siwy co Ty wygadujesz WOLA LUDU co to jest ????
Chlopie czy slyszales cos z ust kandydatow ,ze bedzie sie staral o stworzenie nowych miejsc pracy tu w Lomzynskim regionie to zapomiane strony.
Jestem dzis w Chicago a bardzo chcialbym byc w domu w Lomzy pracowac a nie tulac sie po swiecie. CzlowiekuMlodzi ludzie apsolwenci tylko Lomzynskich szkol nie wiedza co maja ze soba zrobic po skanczeniu szkoly.
Wiec co chcesz zmienic tym swoim glosikiem Ludu w tym Ciemnogrodzie gdzie Panowie przy korycie skacza sobie do ryja jak i zLewa tak i z Prawa przestan sie napinac ,bo nic nie zwojujesz ,bo i tak nikt tego Glosu Ludu nie slucha..



NIE IDZCIE NA TE ZASMARKANE WYBORY.
A wszczegolnosci mlodziez nie dajcie soba manipulowac Oni na WAS licza nie dajcie sie w to wciagnac.
PSL ,PO ,PIS PJN, i jeszcze ten zapalony KOT. NIE NIE NIE.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE

Siwy nie znasz mnie czlowieku i nie wyzywaj mnie nie wszystko musi byc tak jak bys chial nie pozdrawiam

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE

Leśny dziadku, obiecanki zwane programem wyborczym, to takie rubryczki przy ktorych stoi czerwona gwiazdka wypełnić kandydat do korytka musi, nikt przy nim nie stoi z wykrywaczem ani alkomatem. To czy zagłosuje, czy nie, do korytka dosypuję :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE

Megan tam wlasnie Rychu spiewa co jest najwazniejsze w zyciu.
Nie pozdrawiam.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyborom NIE

dziadzia mi w czerwonym do twarzy, dlatego tez pozdrawiam z usmiechem.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org