czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

ALARM!!!!!UWAGA PILNE do wszystkich forumowiczów w Łomży i na świecie POLICJI I PROKURATURY W ŁOMŻY OKRADAJĄ PKS!!! czytajcie oto link:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110903/REG00/989768298


W końcu Dyrekcja PKS się OCKNĘŁA Apel do POLICJI i PROKURATURY w Łomży !! W łomżyńskim PKS przy ul. Piłsudskiego 88 KRADZIEŻ Paliwa jest na tak ogromną skalę że PKS rocznie traci miliony złotych tak jest w KOLNIE (PKS) Grajewo(PKS) Złodziejski PKS trzeba natychmiast oczyścić z PATOLOGI .POLICJA w Łomży do ROBOTY !! To tez zajęcie dla CBA i CBŚ ,mogę po nazwisku i imieniu wymienić wszystkich kierowców z PKS w Łomży ok 100 którzy okradają systematycznie od dziesiątek lat PKS .PAZSAZEROWIE PKS oto jest prawda o PKS w ŁOMŻY I NIE TYLKO..Paliwo wywożą w kanistrach z terenu PKS i lukach bagażowych ,spuszczają poza miastem ,sprzedają chłopom do traktorów itp..każdy kierowca PKS ma na wyposażeniu bankę 60 litrów i wąż do spuszczania i kilka kanistrów z którymi się nie rozstaje .Prezesie PKS w Łomży Panie Adamie Wykowski na co pan czeka ,czyżby czekał Pan aż Policja przedstawi panu zarzuty z art 231 par. kk ? Do roboty prezesie PKS w Łomży

Art 278 par 1 kk BRZMI:

Kodeks karny

CZĘŚĆ SZCZEGÓLNA
Rozdział XXXV Przestępstwa przeciwko mieniu

Art. 278. § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 4. Jeżeli kradzież popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

§ 5. Przepisy § 1, 3 i 4 stosuje się odpowiednio do kradzieży energii lub karty uprawniającej do podjęcia pieniędzy z automatu bankowego.

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Prawie kazdy kierowca ciezarowki czy autobusu sciaga lub sciagal paliw oz samochodu

Na duzym baku mozna duzo zaoszczedzic a pracownicy sobie 'dorabiaja'

Dzieje sie tak w kazdej firmie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

to powinni pozmieniac normy paliwa na te auta to niedaloby sie zaoszczedzic hehe, i nie sciagaliby paliwa ale czasami dolewali, a tak to zlodziejstwo bo inaczej tego nie mozna tlumaczyc "dorabianie"? to kradziez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

a co cie k---a boli mysi bobku. mogą to spuszczają. boli cie ze ty nie mozesz? ja bym tez tak robil jak bym jezdzil w PKSie za te marne pare groszy.

europejczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

to niech po zakładają sądy i gps to wtedy nawet kropelka nie zginie
i będzie wszystko jasne






Hans Kloss to wszystkich szpiegów boss.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Jak wszystko już wiesz, to po co pytasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

polacy to kombinatorzy i tylko szukaja obejsc przepisow itp, dlatego trzeba tak tworzyc przepisy tak ustalac normy aby nieumozliwiac im tego i po problemie np zarowka powyzej 60w unia zakazala produkcji to zmienili nazwe na jakąś zarowke techniczną i dalej produkują normalnie jak to polacy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

alibaba - co kupiłeś sobie dyzla nikt nie chcę ci sprzedawać napędu na lewo za pół ceny to mścisz się na kierowcach PKS-u

europejczyk0 - ma racje, jak będziemy dobrze zarabiać a ceny będą rzeczywistością a nie z kosmosu to nikt nie będzie kombinował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Żeby mieli zarobki godne to i by spuszczać nie musieli .
Ludzie którzy mają wystarczające dochody nie robią głupot na lewo , bo po co jak mają wystarczająco.

Paranoje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

To ze mało zarabiają to nie upoważnia ich do KRADZIEŻY za kradzież idzie się do wiezienia czego im życzę z całego serca !

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

ALARM!!!!!UWAGA PILNE do wszystkich forumowiczów w Łomży i na świecie, a może i całej galaktyce !


A co to się wyprawia w Łomżyńskich Zakładach Tramwajowych ?

Tramwajarze piją bimber w zajezdni , zamiast prawa jazdy mają tylko karty wędkarskie , kradną prąd - wiadrami wynoszą z zakładu , a jeden taki to jest nawet ślepy .
Chciałam się tam nająć do malowania szyn to mi powiedzieli , że mam za małe kwalifikacje jako magister UW .

Ostrzegam wszystkich - Łomżyńska Zajezdnia Tramwajowa to siedlisko wszelakiego zła i deprawacji .

Zawijam kiece i lece donieść na policję .

alibaba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

słusznie trzeba się tym zająć;
piszecie, żeby koleś zamilkł... a nie pomyśleliście, że ten proceder może być jednym z wielu powodów upadania takich przedsiębiorstw? po co biadolą, że nie ma środków na stałe dopłacanie do tego biznesu;
samorząd czy kto tam inny musi dopłacać, bo m.in. kosztów dokładają sami pracownicy. A że to firma jako tako państwowa, to głupie myślenie, że i tak środki same się znajdą, a to się zastrajkuje, a to co innego.... i włodarze żeby zabłysnąć przesuną środki np. z dofinansowania szkół, basenu, czy sportu na rzecz komunikacji.... szkoda gadać !
sami pod sobą dołki kopią...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

zezowate szczęscie a ostatnio na legionów ktoś kilometr szyn zawalił, ale na szczęście już MPWiK kładzie i za pół roku ruch tranwajowy na legionów będzie wznowiony :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

niech sie tym zajmie pracodawca jezeli dojdzie do takiego wniosku

a co cie obchodzi jakis keirowca i jego sciaganie paliwa spoleczniku?

zajmij sie swoim samochodem i swoja robota!

i nie rob z siebie durnia

napisz kolejny temat ze w firmie "XYZ" tez spuszczaja paliwo i ciebie to boli gamoniiu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

"mogę po nazwisku i imieniu wymienić wszystkich kierowców z PKS w Łomży ok 100 którzy okradają systematycznie od dziesiątek lat PKS "

tak???? no to oświeć nas, co tchórzysz - mocny w internecie bo nie ujawniasz się. Masz jaja to zgłoś to na policję czy do prezesa Wykowskiego czy nawet dyr. Kowalczyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

No i teraz konsternacja , spuszczać dalej , czy lepiej nie ryzykować , bo prezesy wiedzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Dokładnie internetowy napinaczu alibabo , wymień po nazwiskach tych co okradają PKS jeżeli jesteś taki cwany przez internet , mam nadzieję ,że dostaniesz mocnego kopa w dupe i nie bedziesz sie ogladał na innych a patrzyl swoich spraw...
Typowy społeczniak , zawsze pierwszy , jak pewnie w okolicy coś sie dzieje to pierwsza biegnie sie dowiedzieć .. jak ja k***a nie nawidze takich ludzi ...

Paranoje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?



Alibaba tez by chcial spuszczac.Sie!
Ale biedaczyna nie moze to opisuje przypadek
z zazdroscia kiedy to inni moga spuszczac i sie
spuszczac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Czy na tym forum są sami kierowcy łomżyńskiego pks-u? 0.o

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Do:Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 04-09-11 11:45

ALARM!!!!!UWAGA PILNE do wszystkich forumowiczów w Łomży i na świecie, a może i całej galaktyce !


A co to się wyprawia w Łomżyńskich Zakładach Tramwajowych ?

Tramwajarze piją bimber w zajezdni , zamiast prawa jazdy mają tylko karty wędkarskie , kradną prąd - wiadrami wynoszą z zakładu , a jeden taki to jest nawet ślepy .
Chciałam się tam nająć do malowania szyn to mi powiedzieli , że mam za małe kwalifikacje jako magister UW .

Ostrzegam wszystkich - Łomżyńska Zajezdnia Tramwajowa to siedlisko wszelakiego zła i deprawacji .

Zawijam kiece i lece donieść na policję .

alibaba



Gdzie są w Łomży tramwaje bo ja od roku tu mieszkam i nic nie widziałem?
hehe

Kurczak1980

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Kurczak

Ty pismaku z Bożej łaski, już tylu ludzi Ci tu pisało że jesteś redaktorem jak z koziej du.py trąba , nie wiesz ze u nas kursują tramwaje ?

... co prawda nie codziennie, ale w niedziele i święta , wieczorami ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

kulde :(

TimesSquare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

potwierdzam, tranwaje kursują i mają się nieźle.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Ja tam ściągam na klasówkach, a propo ściągi za nie drogo sprzedamm






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

megan

za nie drogo , ściągasz wszystko ? chiba nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

szczęście...., niekoniecznie zezowate, muszę Ciebie rozczarować ... niestety tylko po hebrajsku






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Pewnikiem nie "odczytasz" zezuś ;))






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Kurczak doczekamy się jakiegoś artykułu twojego autorstwa?
Jak nie masz pomyślą ja ci go zapodam tylko za darmo nic nie ma, te info będzie dużo kosztować chyba że pracujesz dla michnik/a czy murdoch/a to będzie stać ich na kupno info ode mnie;_)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

megan, słoneczko na nieszczęście - czy szczęście - TY ,moje - chiba nie?

ja już "odszczytuję", odlot mam we mazeniach , we kazdem jenzyku sie dogadamy, a łoperuje jezykiem dosytć dobze

jesteś UROCZA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

The wybiórcza Tyż niezle brzmi :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Z.S. Uff a miałam obawy, że bedziesz miał problem z odczytaniem zasolonego, martwego hebraja , nie docenilam Twoich umiejetności :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

megan

serduszko me ranisz, bliskiem jestem wyznania swych łucuć, cobyś i wolna nie była to, pozuć swych łucuć westkneinia, a bedzie Ci dane co pragnies, nicego Ci nie bede załował i nuzki całował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Z.S. Szanuj jezorek, nie kalecz łamaną polszczyzną, wszak w niewole już popadł, umowę użytkowania wieczystego spisałes :) On Ci mój i o poszanowanie proszę !
Dobrej, dobrej zycze :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

zezowate szczęscie oj chyba lubisz droczyć się z kobietkami a tylko tak tylko w necie czy tez w realu?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

a tak wracając do tematu...

mam takie oto przemyślenia: no i co? nawet jak wszystkich tych niedobrych antyspołecznych kierowców złapią to na prawdę myślicie, że zaoszczędzone pieniądze pójdą na coś pożytecznego? Myślicie, że kupią nowe autobusy? Wyremontują/pomalują stare? Ja w to szczerze wątpię, choć (żeby potem mi tu nie było) bardzo bym chciał, żeby tak właśnie było :)

Jak jak wstawią sondy do baków i dżipiesy to co innego będą brać... np kanistry:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

a kiedy PKS brakowalo paliwa??:)))))))))))))))))) nigdy! wiec o co te darcie szmat?" a ten pierwszy post to chyba jakiegos tlomoka???:)))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Czy z PKS kradną to nie wiem ale z MPK na pewno hehe nie raz widziałam :P
Polak potrafi, każdy radzi sobie tak jak umie. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

Wcale się nie dziwię kierowcom, że kradną. Wykonując taką odpowiedzialną pracę za 6,50 za godzinę to jest śmiech na sali, jakoś trzeba sobie dorobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?



proceder jest znany i praktykowany w wielu [a moze i wszystkich] firmach w ktorych kierowcy jezdza duzymi mobilami

sprawa dla wlasciciela firmy a nie do rozmowy na forum!

po co ich potepiac? niech sie tylko maja panowie na bacznosci :)

tak zwana akcja lisc - powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

niech spuszczaja!!! szkoda ci alibabo ? widac zazdrosc ludzka nie zna granic... tylko czekac az ktos znajdzie cos na ciebie i opisze na tym forum... ale juz niedlugo kolego. . . ! zdziwisz sie o temacie o sobowie... obaj wiemy ze nie jestes idealny... tylko daj mi jeszcze troche czasu i dowodow.......!!!! dozobaczenia niebawem konfidencie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

(pytaj-nik)Przyjmij się koniecznie do MPK też będziesz kradł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?



Alibaba to jest raczej ,pies ogrodnika'!
Sam nie zje i komus nie da.
Ciekawe jak by skamlal gdyby jakas
sytuacja zyciowa by go do tego zmusila.
Mysli qtas ze Ci kierowcy robia to z prawdziwa
przyjemnoscia?!

PS.Mam pomysl.Niech Alibaba doplaca kazdemu
,kradnacemu' kierowcy do pensji i wtedy oni beda
happy i uchroni sie kapital zakladowy od spekulacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

dokladnie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kierowcy PKS ściągają paliwo z autobusów?

A ja jestem za tym zeby dalej sobie spuszczali. Wtedy beda mieli wiecej pieniazkow, a my taniej paliwko :)) Pozdrawiam ogarnietych ludzi :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org