poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Droga Andy Be!

Proszę Cię! Ogarnij fazę ... jak czytam te twoje bezmyślne wypowiedzi na temat pana Jarka Kaczyńskiego to nie wiem czy mam płakać czy się śmiać tłuku! Odszczeknij jeszcze raz lub nazwij go Alfiarzem to ... lepiej nie mówić tłuku tylko przez neta możesz krytykować ty -_-
TŁUKU JESZCZE RAZ TŁUKU ODWALIĆ SIĘ OD KACZYŃSKIEGO WARA OD NIEGO BURACTWO -_-

TimesSquare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga Andy Be!

kolejny forumowy pustak ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga Andy Be!

TimesSquare po pierwsze to jest facet marna podróbka mojej skromnej osoby:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga Andy Be!

TimesSquare

droga TimesSquare vel Kingo !

z przykrością muszę stwierdzić, że tylko krowa się nie myli i nie zmienia zdania, ja Cię PIERDO.LĘ i czytać takich bzdur to nie chcę,

wydawało się że Ty masz coś do powiedzenia a nie tylko puszczasz bąki dla samego smrodu i dymu,

miła Kingo, jak lubisz robić za usłużną SUKĘ samca "alfa" - specjalnie z małej literki, bo to mały kurdupel i drobny kiciuś Alik, to nie mam tu nic do dodania,

muszę niniejszym przeprosić tu, niektóre osoby dotknięte moimi uwagami i poparciem dla @TimesSquare

POLITYKA - jest jak jedna wielka KUR.WA , brudna i fałszywa a wszyscy oni są z jednego kotła i razem mam ten bigos szykują, a łapka łapkę myje, co nie szkodzi że nam gotują brudnymi łapami !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Droga Andy Be!

he he heeee..




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org