sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
samochod gaśnie!!

Samochod czasami gaśnie po odpaleniu- obroty spadają i ****.Zdarza się też że gaśnie przy zmianie biegów(jak nie zagazuje to zgaśnie).co może być nie tak ?? świece wymieniłem ostatnio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

może trzeba wymienić szofera ?

gaśnie Ci samochód czy motur w samochodzie, jak gaśnie przy zmianie biegów to wymień skrzynię na automat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

w swoim gownofordzie tez tak mam, chetnie tez dokladnie dowiedzial bym sie o tym ^^
Dziura w przewodzie, czy tez moze cos w ten desen?:))
Pasztetbabci, narazie jedynym sposobem bedzie przykladanie gazu, troszke wiecej, tak aby nie spadalo... po x czasie jest juz mniejwiecej ok.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

Ja wiem co to jest



Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w dupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

Ojciec miał podobny problem, jakaś rurka była urwana trochę i powietrze dobrze nie przechodziło, podnieś maskę i wszystko obadaj. Sprawdź też akumulator.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

akumulator nic do tego niema(chyba).Znacie jakiegoś taniego specjalistę zeby to zobaczył ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

Obrażałeś i brzydko mówiłeś na swój samochód to i focha walnął ;) pewnie masz instalacje gazowo ? a jak jest gaz to co raz się coś piepszy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

Tak fura na gaz.POMOCY!!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

Trzeba zatakowac samochod ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

To napewno wina gazu. Mialem omege w gazie i tez mi gasla. Cos bylo zapchane, cos zmienilem i bylo dobrze, tylko nie pamietam juz co heh.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

wystarczy wymienić wklad znajdujacy się między fotelem ,a kierownicą.maszyna gwizda .,tylko szofer p....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

gdzie polecicie tako usterke naprawić ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

Jeśli gaz to jedz do Piątnicy sprawdzą ci co i jak i może dużo nie wezmą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

przeczysc instalacje gazowa i regulacja. zreszto pewnie to nic nie da bo Miliszkiewicz sie dopytywal o to twoje niescescie. hihihihihihihi

europejczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

silniczek krokowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

miałem taki przypadek w swoim aucie tuż po naprawach (regenarcji elementów inst.gaz., i dłubaniu przy gazniku,nastawniku przepustnicy). Auto gasło po odpaleniu silnika, rozregulowywał się ''parownik''. Było to tak uciążliwe i denerwujące, że wychodziłem z siebie. Znalazłem w sieci oryginalny schemat podłączenia przewodów podciśnieniowych i wszystko było nie tak! Na dodatek gaz też ich potrzebuje, więc podpiełem wszystko prze małe trójniczki uwzglęgniając podpięcie parownnika. Na dodatek był otwór między rurą zasysającą ciepłe powiętrze od kolektora ssącego a filtrem powietrza, otwór zaślepiłem i wyregulowałem parownik. Od tamtej pory mineło 2 lata. Auto nie zgasło ani razu, pali na gazie w każdą porę roku bez problemu. Ponieważ przy gazniku nie ma innej możliwości odpalenia niż na gazie. Auto przy nawet zimnym silniku ma trochę mniejsze obroty, ale wszystko jest ok. pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

proponuje sprawdzic filter powietrza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

aby "tako usterke naprawić" wymień ten wkład o którym pisał @ fordeo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

Przeczyść przepływomierz, jeśli nie pomorze to popatrz filterki... Nie napisałeś czy na benzynie Ci gaśnie, czy tylko na gazie, jak na tym i na tym to raczej nie powinna być wina instalacji gazowej... Jak świece wymieniłeś to i ewentualnie przewody wymień :) A jeśli to nie pomorze to w Łomży nie znam taniego mechanika... Sam osobiście naprawiam swój samochód w Olszynach. Gościu zna się na rzeczy i nie wiele bierze za robotę. Ewentualnie przy starym dworcu przy pizzerii Diavolo, tam też dobrze naprawiają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

Silnik korkowy do wymiany, parownik albo wyjeździłeś gaz do końca i zebrałeś wszystkie brudy ze zbiornika i to są efekty, że trzeba teraz wyłożyć parę złotych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

lubie placki a ty?

TimesSquare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

na benzynie tez gaśnie? może to być wina aparatu zapłonowego lub cewki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

Na benzynie mi zapala i czasami gaśnie,potem się przełancza na gaz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

albo rozrusznik do wymiany :)

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

juzefina

masz na myśli rozrusznik serca ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

rozrusznik mózgu co niektórym padł.


Pozdrawiam wszystkich którzy próbowali pomóc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

co ma rozrusznik do tego ze gasnie wielcy znawcy jak auto zapali to co ma do tego wlasnie dobrze ze nie napiszesz ze wina brudnej szyby jeszcze porazka po co to sie udzielac przyczym moze byc duzo zacznij od filtrow wszystkich jaki masz powietrza paliwa gazu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

Nie wiem bo ja początkujacy kierowca.Jutro pojadę do Piątnicy i mi tam zobaczą co jest grane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

ja miałem też ten problem dusił się gasł -mam dizla
szukaliśmy problemów w silniku i nikt niewiedział
muwiono mi że pompa paliwa pada i inne
ale pojechałem do starego fachowca sprawdził filter paliwa
znalazł jakiegoś gluta i odrazu zdiął tylnią kanape
otworzył dojście do zbiornika a tak kupa syfu kture wlewałem
z paliwem -takie mamy paliwo w łomży musiałem wymontować
zbiornik i go całego przemyć dopiero odżył a tankowałem
na poznańskiej takie paliwo sprzedają mają w zbiornikach
tam gdzie trzymają syf i szlam jak ktoś tankuje końcówkie ropy
to ten syf lejemy do baku

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

jakie to wogole auto? Nie znalazlem tego... Przyczyn moze byc pelno i nie sadze, ze przez internet to stwierdza wiec mozemy strzelac. Rownie dobrze to moze byc nieszczelnosc i zasysa gdzies lewe powietrze, przerabialem tu u siebie gdzie przy wyrzucaniu biegu, albo w trakcie postoju obroty spadaly w dol i auto gaslo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochod gaśnie!!

fiat marea 1999 rok. dzisiaj spróbuje wyczyścić ten silnik krokowy. może coś da

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org