sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Puszki

Witam, czy jest w Łomży taka możliwość, że jak chcę sprzedać puszki to odbiór spod domu ? Jak tak to gdzie, jakiś kontakt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Puszki

w Piątnicy pan Bolek mieszka w poblizu ,mleczarni ,on kazdą ilość puszek zabierze swoim rowerem, podziwiam tego goscia, widzialem jak wersalke wiozl na rowerze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Puszki

zbierasz puszki i nie wiesz gdzie towar sprzedać ?

drżyjcie fajansiarze rośnie wam młoda konkurencja, młode wilki wchodzą na rewiry

na kilogram to trzeba chyba z kilkadziesiąt tych puszek a ile może kosztować 1 kg ? 10 zł ? chyba i tego nie ?

Kasia nie jesteś za wygodna ? masz pewnie max kilkadziesiąt, kilkaset tych puszek wartych kilkanaście złotych a szukasz odbiorcy z transportem, jakbyś miała kilkadziesiąt, kilkaset kilo to bym zrozumiał

weż się za lekcje to lepiej na tym wyjdziesz niż na fajansie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Puszki

1kg aluminium = ok 4pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Puszki

jak nie wiesz to nie oceniaj ! 4 potężnych worów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Puszki

Kasiu, nie denerwuj się złość piękności szkodzi,

ciekawe gdzie natrafiłaś na tak złotodajne rewiry i ile czasu szperałaś w fajansie, bo chyba nie jesteś alkoholiczką że tyle browca pijesz ?

zresztą , prawdziwy smakosz i znawca piwa to nie pije z puszek, preferowane z kija ewentualnie butelka , puszka to tylko wyższa konieczność i tylko ewentualnie w plenerze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Puszki

Napewno ich nie zbierałam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Puszki


NA PEWNO też i nie wzięłaś sobie do serca moich słów : " weż się za lekcje to lepiej na tym wyjdziesz niż na fajansie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Puszki

zezowate szczęscie- masz b.maly mózg o ile go masz hahahahahah nie masz zajęcia to tez wez sie za zbieranie puszek chociaż może dotlenisz szare komórki jak cos tam zostalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Puszki

a na kilogram wejdzie ok 60 szt.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Puszki

Ona34

taka z ciebie kleopatra, jak z mysiego wora ....... , dzieciaku, weż się najpierw za lekcje , za fajansem zawsze zdążysz, ja ci konkurencji OBSZCZYMURKU robić nie będę ,

psito !, założyłaś konto , żeby zaskrzepiała podpasko błysnąć tępym tekstem
z mokrych majtek, SIUSIUMAJTKO !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org