czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

jak w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

mysle rze nalepiej od mafi zalerzy ile potrzebujesz i na jak długą he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

Autor: ziomek77x (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31-08-11 21:59

mysle rze nalepiej od mafi zalerzy


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobrze, że jutro nasza młodzież rusza do szkół....... Poloniści mają dużo pracy przed sobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

Kredyt bank jest opłacalny najbardziej jeżeli bierzesz pożyczkę na nie długi okres spłaty. Im dłużej będziesz spłacał tym bardziej bez sensowne jest branie kredytu bo drugie tyle trzeba oddać. Przykładowo przy 20 tys pożyczki na 3 lata spłacasz ok 4-5 tys więcej a już na 5 lat spłata przekracza ponad 50 % sumy pożyczonej- spłacasz ok 11-12 tys więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

pko bp więcej troszkę formalności ale kredyty najtańszy no i jak wyżej czym krócej tym taniej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

PKO BP pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

Sprawdź BOŚ bank oprocentowanie jest najniższe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

Pekao SA i Kredyt Bank mają najtańsze kredyty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

dzięki za odpowiedzi, ale chcę pożyczyć tylko 5000 zł, na jakieś 6 miesięcy, myślę że przejdę się do pko bp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

Moim zdaniem warto jest wybrać się do placówki MoneyNow: http://www.moneynow.pl/pozyczki/ - okazuje się, że kredyt można dostać nie tylko w bankach ;) Warto jest wybrać sie do nich i zapytać o wstępną decyzję w przypadku kredytu. ja zdecydowałam się u nich na kredyt i jestem zadowolona. Zaproponowali mi dobre oprocentowanie, doradzili tak aby sprostać moim oczekiwaniom tak więc myślę, że warto jest im zaufać . Pozdrawiam.
Konsultanci są bardzo mili i chętnie służą radą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

od lichwiaza wez taniej wyjdzie niz bank

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

Najlepiej przejść się po bankach i poprosić o wydrukowanie symulacji spłaty kredytu, tak żeby było widać jaki jest całkowity koszt spłaty kredytu i wybrać najtańszy. Z reguły najtaniej jest w banku, w którym ma się rachunek bankowy. Nie daj sobie wcisnąć ubezpieczenia, bo drożej Cię to wyniesie, a z reguły jest to zwykłe ubezpieczenie na życie, które nie obejmuje ryzyka niewypłacalności. No i dokładnie czytaj umowę przed podpisaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

A Kredytbank to jeszcze istnieje ???
Czy go WBK zjadł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w którym banku najlepiej wziąć pożyczkę?

a ja odradzam PKO BP.

NIE BĘDĘ PISAĆ DLACZEGO ALE ODRADZAM. NIE JESTEM BYŁYM PRACOWNIKIEM I NIE MSZCZĘ SIĘ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org