wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżynskie kanary

Zastanawiam sie, o której porze kanary nie kontroluja biletów? Czy zdarzyło wam sie aby stali o 6 rano, lub o 22 wieczorem? A świeta, niedziele?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

kupuj bilet i nie wal głupa. Jak chcesz być trendy to zasuwaj na piechotę lub rowerkiem.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

a jak chca cie upierniczyć to i zrobia to bez kanara bo w autobusach są kamery które rejestruja kto wsiada , co robi w autobusie i czy kasuje bilet .Więc po co z siebie robić idiote.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

O 6 rano zdarzyło mi się dwa razy. Jakieś 7-8 lat temu jak jechałem do pracy na Browar na 6 to stali koło krochmalni a kilka tygodni temu jak wracałem z pracy w Piątnicy to stali koło stadionu po 6 parę minut

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

Riposta Ty robisz z siebie idiote, nie pomyslales nad tym co piszesz. Jesli ktos ma miesieczny to tez mnie rejestruje jako gapowicza?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

od 5 do 17 robio co drugi dzien



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

Jasiek dobra odpowiedz! tylko czy prawdziwa?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

czy jest sens jeździć na gapę? szkoda ci złotowki to zaplacisz stówke...

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

prawdziwa prawdiwa obserwowalem ich pare lat i spotkalem tego wysokiego kiedys w nocy jak szedl pijany pogadalem z nim troche :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

bo chcial ognia a go juz wyjebali itp .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

zreszta to sa emeryci wiec wysiadasz z nimi stoisz chwile po czym uciekaszs a oni Cie nawet nie gonia tylko sie smieja .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

mnie kiedyś po 21 złapali , ale wzieli chyba ze 20 dychy i nie pisali bileciku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

najgorszy ten wysoki blondyn o to nikomu nie przepusci ogulnie wszystkie to skurwysy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

no ten wysoki juz nei robi dawno ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynskie kanary

Czesto jezdze na gape.. dlaczego? szkoda 2 zlote? moze i tak..

Wyszedlem z zalozenia ze jak zlapia to oddam im te pieniadze ktorych wczesniej nie wydalem ;)

wstyd? daj spokoj... wiem co robie.. jak sie trafi to trudno.. nie uciekam :P

ostatnio zlapali mnie w autobusie linii nr 13 o godzinie okolo 5.30 w grudniu - ale widzialem ich raz na 2 miesiace

w wakacje nie widzialem ani razu na oczy kanara

jednak w brew pozorom debilami chyba nie sa heh :P

zapewne najczesciej kontroluja autobusy w godzinach szkolnych oraz wlasnie rano lub wieczorem gdy ktos mysli ze ich nie spotka

jak pamietam kara wynosila 77zl o iel zaplacisz ja w najblizszy czwartek do ktorejs godziny

gdy zapytalem ile bez mandatu to powiedzial ze tez 77zl... bo i tak cos tam musi przejsc przez rece szefa i jakis blankiecik on wypisuje

zrobil z siebie idiote TEN GRUBAS - bo wypisujac nie wzial ani adresu ani nr dowodu ani niazwiska... czyli wzial kase do reki

nie mialem czasu chodzic ale nastepnym razem wezme mandat ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org