wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Błąkający się mały BIAŁY (prawdopodobnie) SZITSU. - ul. Konstytucji 3 Maja.

Dzisiaj w godzinach 22.30 - 23.30 błąkał się przy blokach wzdłuż ul. Konstytucji 3 Maja, (zarówno od strony ul. Piłsudskiego jak i od strzelnicy) biały piesek (najprawdopodobniej) rasy SZITSU.

Charakterystyka:
*Mały
*Psina ogolona na krótko.
*Nie ma na szyi obroży.

Grupka młodzieży powiedziała, że widują tego pieska błąkającego się na strzelnicy już od kilku dni.

Jeśli się komuś zagubił to proszę udać się w to miejsce oraz zostawić do siebie kontakt telefoniczny na forum, tak aby ewentualny znalazca mógł się skontaktować lub jeśli jest Wam wiadomo, że komuś z Waszych znajomych się zagubił to proszę poinformować.

P.s. A jeśli jakaś menda porzuciła tą psinkę to niech się sama odstrzeli w czynie społecznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błąkający się mały BIAŁY (prawdopodobnie) SZITSU. - ul. Konstytucji 3 Maja.

Mogę się nim/nią zająć. Mam już kota, mogę mieć też pieska. Proszę o kontakt 504050690.

brunhilda11

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błąkający się mały BIAŁY (prawdopodobnie) SZITSU. - ul. Konstytucji 3 Maja.

Miło z Twojej strony. No to dzisiaj znowu trzeba będzie się udać na spacerek w te okolice :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błąkający się mały BIAŁY (prawdopodobnie) SZITSU. - ul. Konstytucji 3 Maja.

ja też bym mogła tego pieska przygarnąć^^ mam już 3 pieski i 3 koty ale nie mogłabym sobie darowac gdyby coś mu się stało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błąkający się mały BIAŁY (prawdopodobnie) SZITSU. - ul. Konstytucji 3 Maja.

wczoraj biegal na prusa na alejkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błąkający się mały BIAŁY (prawdopodobnie) SZITSU. - ul. Konstytucji 3 Maja.

Podbijam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błąkający się mały BIAŁY (prawdopodobnie) SZITSU. - ul. Konstytucji 3 Maja.

to ten mały piesek co dziś około godz 18stej leżał martwy w okolicach przejścia dla pieszych na Piłsudskiego koło Konstytucji??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błąkający się mały BIAŁY (prawdopodobnie) SZITSU. - ul. Konstytucji 3 Maja.

A leżał??? Mały, biały był faktycznie, ale czy to ten to nie wiem. Ja nie widziałem szczerze mówiąc go w tym miejscu, gdy tamtędy jechałem. Ktoś może potwierdzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org