poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogłoszenia 4lomza

Co myślicie na temat wklejania ogłoszeń przez admina?
Delikwent wkleja je chyba na zasadzie swojego kaprysu
już mnie to zaczyna wku.r.wiać

Dobrze że posty na forum trafiają od razu a nie np za 2 lub 3 dni

Moim zdaniem jest tak że najpierw z nowych ciekawych ofert korzystają sami wraz z rodzinką i znajomymi a reszta praktycznie już nie aktualnych trafia do ogółu.

Powinno się go dla przykładu publicznie wychłostać na starym rynku.

Albo niech powstanie nowy portal łomżyński gdzie ogłoszenia będą trafiały w takim samym czasie jak posty.

A cenzurować to mogli by później tak jak to robią z forum jak ktoś jedzie po burakach w czarnych sukienkach....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza

Masz raje denver tak powinno być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza

ciekawe kiedy wypi.e.r.doli ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza

wychłostać... dobra rzecz...

ciekawi mnie ile jest tych nowych ciekawych .... ogłoszeń...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza

wg mnie to wogole 4lomza powinno urozmaicic rubryke ogłoszenia. dodać więcej kategorii, bo teraz jak chce znalezc coś dla dziecka to szperam w 'róznych' a ta kategoria jest dość obszerna. proponuje zerknąć na str np. moja-ostroleka.pl tam jest ładnie rozłożone, albo zambrow.org.
co do pojawiania sie ogłoszeń, to faktycznie zanim sie pojawią to człowieka cholera strzela.
DO ROBOTY ADMINISTRATORZY:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza

macie rację ;)moje ogłoszenie o pracę, wogle nie zamieszczał go..;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza



Denver,poruszyles temat ktory ja chcialem tez poruszyc.
Masz 100% racje.Wkurwiajace jest to wklejanie przez niego
ogloszen uzaleznione od wlasnego widzimisie.
Nieraz napisane ogloszenie albo sie ukazuje ch... wie po
jakim czasie albo nie ukazuje sie wcale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza

Szanowni Państwo
Jak już wyjaśniałem autorowi wątku ogłoszenia uaktywnia pracownik. Ogłoszenia ukazują się z reguły max następnego dnia roboczego (zwykle, ale nie zawsze).
Ogłoszenia płatne ukazują się zwykle tego samego dnia, choć także mogą zdarzyć się sytuacje, że będzie następnego.

Na teraz jest około jest ponad 2100 ogłoszeń, czasem jest ponad 3000 więc obróbka trochę zajmuje, zwłaszcza, że wielu z Państwa robi to niedbale. Kolejną kwestią jest spam, tzn. dodawanie tego samego ogłoszenia kilka razy. To nie przyśpiesza.

Pozdrawiam
Marek Maliszewski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza

Pisałem meila do tego biednego w szare komórki "człowieka" to mi napisał że zawsze jest jeden dzień obsuwy ale wszystkie się ukazują.

Oczywiście pier.d.oli jak potłuczony zamiast ruszyć te swoje biurokrackie leniwe dupsko zacząć pracować a nie wpierda.l.ać pączki pić kawe i spać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza

Również tak uważam , lepiej powinien być dział "Sprzedam" i "Kupie" niż Rolnictwo tak samo z praco ''Szukam'' i ''Zatrudnie" i z tym dodawaniem to tak samo ktoś albo se jaja robi albo dodaje jedno na sto a najzabawniejsze nie raz jest ze na jednej stronie jest ogłoszenie "Sprzedam betoniarkę'' a na dole strony ''Kupie Betoniarke'' :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza

Tez przyznaje ze powinno sie to dodawac tak jak posty. A zebvy bylo bezpieczniej admini powinni miec jakies dyruzy czy cos i sprawdzac na bierzaco;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza

Też chcialam poruszyć ten wątek ...
Na "mojej Ostrołęce" wszystko wygląda lepiej i można zobaczyć swoje ogloszenie od razu, a nie po paru dniach, kiedy staje się nieaktualne. Chyba zaczniemy wklejać ogloszenia na forum.

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia 4lomza

niektórzy to już zrobili sobie z forum Dział Ogłoszeń

LADMIN, nie panuje nad sytuacją

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org