poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TAXI

Jak myślicie, która korporacja jest najlepsza? Czy warto w tych czasach pracować w tym zawodzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

Kontakty polecam:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

a masz merca????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

nie pewnie ma syrenę 105L

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

Najgorsza jest bis, największy haracz dla bazy, no i kierowcy oszuści, np "bardzo pobożny" pan z zielonego Mercedesa, tak to słucha radia Maryja a jak nie widzisz to dobija dodatkowe opłaty, oczywiście przypadkowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

MPT najlepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

PLUSY najlepszeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

Zgadzam się z adam2103 tylko i wyłącznie plusy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

cziki, jak mozna dobic dodatkowe oplaty? i co to za oplaty? za co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

Autor: Soho (---.elomza.pl)
Data: 18-08-11 10:22

cziki, jak mozna dobic dodatkowe oplaty? i co to za oplaty? za co?

Przykładowo , wieziesz pijanego klienta , który przysypia w nocy po godz 22 czyli na strefie II , klient zasypia , przerzucasz mu na strefę IV a jak kończysz kurs przerzucasz znowu na strefę II - chyba cziki miał takiego typu dobijanie utargu na myśli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

i ze niby to robia tylko w jednej korporacji? jak te wszytskie zlotowy razem pod murem stoja i kazdy czycha jak wyjebac klienta! buahaha, znam takich w kazdej korporacji w Łomży! moge nawet podac ze 40 nazwisk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

Dokładnie tak jak napisał Trucker, ja tylko z tym przypadkiem się spotkałem u tego kierowcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

taa? to tylko u niego spales najebany? zreszta jak widziales jak spales? to taka antyreklama dla bis ma byc zapewne? slaba............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

Soho , skoro nie tylko kierowca zielonego mercedesa tak robi , wymień te " 40 nazwisk" , które znasz , wówczas uchronisz innych przed nieuczciwymi taksówkarzami. Najlepiej jak byś podał jeszcze nazwy korporacji i jakimi autami jeżdżą Ci kierowcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

musialbym tez Ciebie tam wpisac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

Wpisuj śmiało :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

Nie spałem najebany ale też nie patrzyłem cały czas na licznik, tylko zaciekawiło mnie dlaczego za tą samą trasę pokonaną dzień wcześniej zapłaciłem o 4 zł mniej, pytanie dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

pewnie dlatego ze raz byla niedziela a raz sobota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

Co do pracy jako taksowkarz to nie polecam nie jest to zajecie dla mlodego. Teraz przychodza sami emeryci milicjanci albo trepy, co miesiac biorą emeryture a i tak na postoju potrafia dymac po 16 godzin dziennie.
Zaden z nich nie placi zusu, maja male oplaty. Zawsze mozecie sie z nimi dogadac i za psie pieniadze was zawioza gdzie tylko chcecie.
Wiec jak zamawiacie taxi to proscie o emeryta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

MPT :)
był już taki temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

Coś k*rwa zrobił?

http://www.milanos.pl/vid-46631-Cos-krwa-zrobil.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

vivera możesz sobie prosić, to nie koncert życzeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

i tak nikt nie przebije "elity" łomżyńskich taksówkarzy , czyli Panów stojących na dworcu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

Trucker
Pozdrowienia dla najbardziej uprzejmego i miłego od dziadkowych_kalesonów ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI

dziadka kalesony , również pozdrawiam i zapewne jeszcze kiedyś do zobaczenia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org