sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

Podczas tych deszczowych dni więcej czasu spędza się przed tv i oglądając z dzieckiem bajki na cartoon network dopiero teraz zobaczyłam co tak naprawdę jest puszczane dzieciom.. Są to poprostu ANIMOWANE HORRORY....:( Nie zdawałam sobie wcześniej z tego sprawy..teraz już wiem czemu 6-letnie dziecko boi się samo przebywac wieczorem w swoim pokoju...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

DROGIE MAMY PROPONUJĘ WIĘCEJ UWAGI POŚWIĘCAĆ SWOIM DZIECIOM!!!!! a nie tylko posadzić przed tv i mieć spokój!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

bizness najwidoczniej jeszcze nie masz dziecka a jak masz to nie spędzasz z nim tyle czasu co matka ,jest czas na zabawę sen i tv dzieci to lubią gdy pada deszcz dzieci tez mają ochote poleżeć i popatrzeć w kolorowe obrazki tak jak ty byś nigdy tego nie robił przestań,nawet nie zdajesz sobie sprawy ile dla matki są cenne te minuty jak dziecko spojrzy na telewizje jest odpoczynek mimo że lecą bajki:)po za tym polecam kanał minimini tam nie ma przemocy ani krwistych scen jak w niektórych bajkach lub disney schannel pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

fresz1 - święte słowa, dziękuję za zrozumienie :) Chciałam tylko "ostrzec" inne mamy.

bizness - oprócz zajmowania się dzieckiem matki mają jeszcze dziesiątki rzeczy do zrobienia w domu : pranie, gotowanie, sprzatanie ... Z resztą nie ważne, będziesz kiedyś w roli rodzica to się przekonasz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

Ja też polecam Mini Mini :) Cartoon Network to chyba sama bałabym się oglądać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

Przecież od dawna wiadomo, że Cartoon Network to kanał z kreskówkami, a nie z bajkami dla dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

jak zawał ,tak zwał, kreskówki czy bajki - wszystko jedno..ale nie polecam oglądania tego przez dzieci..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

bardzo dobrze wiem jak dzisiejsze mamy "zajmują" sie dziećmi!!!! Ja owszem jeszcze niemam dzieci, ale ty masz i nie wiesz co ogladają??!! jak sie włącza bajkę to trzeba zwrócić uwagę jaką...

a później media trąbią i się ludzie dziwią, że dziecko w podstawówce dźgnęło nożem koleżankę z klasy czy kolegę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

leda- masz racje ja tez juz dawno temu słyszalam od znajomych ze zabraniają oglądania swoim dzieciom cartoon network...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

najlepiej byłoby gdyby ten kanał został zablokowany dorośli ludzie a bardziej producenci tego typu bajek powinni ponieść kare za te wszystkie nieszczęścia których sie dopuścili dzieci czego nie twierdzę ze nie winni są również rodzice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

Nikt i nic nie zdejmie z rodziców odpowiedzialności za dzieci.
Bo jak tak czytam to : KTOŚ ma karać producentów, KTOŚ ma karać nadawców ....
KTO ? i ZA CO ?
... a my (rodzice) będziemy sobie spokojnie spać w nadziei, że nic złego się nie stanie..... najlepiej pokazywać palcem na innych, a sobie nie mieć nic do zarzucenia bo przecież : ....... ( wpisać co tam komu do głowy przyjdzie )

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

mam dwoje dzieci i dziwię się że minęło 6 lat a Ty dopiero z nudów zobaczyłaś co tam dziecko ogląda.
moje też siedzą przed tv ale przecież słychać i widać nawet kątem oka na co akurat patrzą. nigdy nie pytasz o ulubioną bajkę, nigdy nie chcesz aby Ci opowiedział co oglądał? dla mnie dziwne. pracuje, sprzątam, prasuje, nawet przy kompie siedzę, ale wiem co dzieci robią.
dziecko można nauczyć i będzie samo zmieniało kanał twierdząc że to brzydka bajka, musisz Ty mu pokazać co jest białe a co czarne i nauczyć odróżniać, bo jeszcze wiele ich w życiu sytuacji czeka, że będzie musiał sam podjąć decyzję co jest dla niego dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

DOKŁADNIE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

teji - kanał cartoon network mam dopiero od 2 miesięcy..i wcale nie minęło 6 lat odkąd zobaczyłam co dziecko ogląda..przecież napisałam wyraźnie ze dopiero teraz w te deszczowe dni więcej czasu spędza się przed tv.. Kurcze, jak tu wszyscy są wrogo usposobieni.. szczególnie ktoś o pseudonimie biznass ... założyłam temat po to aby rodzice mieli czujność oglądając CN z dzieckiem..i wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

mylisz sie!! ja nie jestem wrogo nastawiona :D wrecz przeciwnie!! A wracajac do tematu to rodzic powinien mieć czujność nad wszystkim co robi małe dziecko!!!!! zauważ że wiekszość osób "zna" bajki na CN... Ja tak jak napisalam wczesniej nie mam jeszcze dzieci także nie oglądam bajek :D a i tak slyszalam od znajomych ze te bajki sie nie nadaja dla maluchów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

MINI MINI najlepszy kanał dla dzieci i zakończcie już te dyskusje nie na temat

bizness zbastuj dziewczyna chciała dobrze a Ty naskoczyłaś jak dzika na nią daj na luz :)

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

ja nie naskoczyłam na nia ogolnie sie wypowiadalam :D


Have a nice day :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków



kiedyś to były kreskówki:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

ja dopiero oglądałam "bajkę" na Zip-Zapie...koszmar...o prezerwatywach zakładanych na ptaszka...to maja być dla dziecie..? niezłe..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

co by nie gadać - mnie Cartoon Network nauczył angielskiego...
ale było to jakieś *naście lat temu. obecnie te bajki to faktycznie dno.
a ty, bizness, najpierw wypełnij, a potem opróżnij macicę, jeżeli chcesz się wypowiadać na takie tamaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

ooo kolejna niegłupia wypowiedź na tym forum ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cartoon network - bajki......? Do mam 6-latków

teraz matki i ojcowie nic niewiedzą co dzieci oglądają w telewizji
a wy popatrzcie na jakie strony internetowe dzieci wchodzą
gdy wy jesteście w pracy to dopiero - demolka
jak tak będziecie ich wychowywać internet bo tam można
obejżeć każdy zakazany film i inne strony dla dorosłych
jak się już zdemoralizują wtedy zadacie sobie pytanie
co zrobiliśmy (rodzice) źle -płacz i zgrzytanie zębami
poświęcajcie im więcej czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org