poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Impreza na Zjeździe.

Wie ktoś, co to za wielka impreza była dziś na Zjeździe? Na 4 Łomża ani słówka... Hmmm... podejrzane... :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

zlot świadków jehowych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

I wszystko jasne. Biskup by palcem pogroził, gdyby 4lomza jakąkolwiek wzmiankę zamieściło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Spotkanie bardzo kulturalne, dobrze zorganizowane i pozostawiony porządek. Ponad 3 tys. osób, atmosfera niesamowita, żadnych krzyków, przekleństw oby więcej takich imprez w Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

No właśnie
4lomza milczy na ten temat
Jak biskup stęknie, to 4lomza będzie się rozpisywała przez kilka dni
Jak impreza na 3 tysiące ludzi to milczy

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

skubi - ale dałeś teraz czadu hahahaha - "...oby więcej takich imprez w Łomży". hahahaha. Ale mi impreza. W sam raz dla Łomżyniaków hahahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Chodziło mi o charakter takich imprez tzn kultura, dobre zorganizowanie i miłe wspomnienia...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

No nie! Na prawdę będziesz miał miłe wspomnienia po dzisiejszej "imprezie"?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Byłem i będę miał miłe wspomnienia. Może ciężko Ci to zrozumieć ale ja mam miłe odczucia po dzisiejszym dniu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Wcale nie ciężko mi zrozumieć że masz miłe odczucia, bo każdy przeżywa coś na Swój sposób, ale Ciebie chyba delikatnie poniosło, pisząc "...oby więcej takich imprez w Łomży".
Przecież to było święto świadków Jehowy. Ich święto, ich przeżywanie Swojej religii, a Ty z imprezą wyjeżdżasz.
My też mamy podobne imprezy. Jest cicho, nikt nie przeklina, wszyscy się modlą, też dają na tacę, klękają jak potulne baranki. Te imprezy mamy w kościele katolickim. Byłeś kiedyś na takiej?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Dalej nie rozumiesz ... podobało mu się był na imprezie czyli dostał zaproszenie bo jest pewnie jednym z nich , jeśli było jak piszę to pogratulować i niech się bawią :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Ciekawie czy pozadek zostawią po Sobie ... powiem wam szczerze ... duzo Ludzi tam widziałem jak przechodzilłem ... starsze młodsze , miło popatrzeć . Widziałem Staraszą osobę a do okoła młodzi ludzie ... milo . takie rzeczy na Codzien ? pff



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

nie wiedziałem że mamy tylu świadków Jehowy na forum,

... niesamowita atmosfera ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

A czy czasem nie sprzedawali cudownej pszenicy i fasoli milenijnej jak założyciel tej sekty Charles Taze Russell!???:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Wiesz co to jest sekta? Najpierw sprawdź definicję oraz sprawdz definicję organizacji religijnej i sobie zobaczysz.
To ze nie masz pojecia o czym piszesz to nie znaczy ze mozesz kogoś obrażać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Casey63 dla czego po wpisaniu w goole są złe opinie o jechowych ?



"Ci, którzy spędzają ok. 120 godzin, otrzymują z Towarzystwa Strażnica zasiłek, bo faktycznie nie wykonują już wtedy pracy zawodowej. Na koniec miesiąca zdaje się sprawozdanie podając liczbę rozpowszechnionych czasopism, książek, odwiedzonych ludzi i czas jaki temu został poświęcony. Jeśli ktoś prowadzi z osobami tzw. studium biblijne, powinien przekazać dane tych osób, wskazać publikacje i materiały, jakie analizowano. Każdy ma przydzielony na jakiś czas teren cząstkowy np. dwa bloki i prowadzi dla siebie notatki na temat mieszkańców, np. o tym, co interesuje danego rozmówcę, co go niepokoi itp., by w następnym spotkaniu do tego nawiązać."

http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PR/04-2000-swiadek-jehowy.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Może ten Norweg się pomylił? i był tam gdzie nie trzeba???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Chociaż w sumie nic nie mam do Świadków Jehowy, nawet znam kilku osobiście, ale uważam że wiary nie powinno się zmieniać a na pewno nie namawiać do zmiany! Za to ich nie lubię!!! Sorki za powyższy post...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Nie wiem czy zauważyliście.
Środa mecz ŁKS - Stomil -(kole 2tys, kibiców) ponda 300 policjantów
Piątek, sobota - Świadkowie Jehowy ( ponad 3tys osób) - 0 policji

To się nazywa dobra organizacja i posłuszeństwo. To trzeba im przyznać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Andy c jakie zle opinie? a o katolikach moze przeczytales gdzies jakąkolwiek dobrą opinię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

Do Casey63 Mi chodziło o to że tylko kliknie się google hasło ( świadek jehowy) wyskakuje mi tego typu odpowiedzi! nie wnikałem o czym tam piszą ,
myślałem że ktoś mi odpowie na pytanie czy tylko google.pl wyświetlają się takie odpowiedzi czy każdy w nie ważne w jakim kraju kliknie i dostanie taką samo odpowiedź jak google.pl>>>>>

Świadkowie Jehowy - kim naprawdę są?
www.psychomanipulacja.pl/tem/swiadkowie-jehowy.htm - Kopia
Kim naprawdę są świadkowie Jehowy - sektą czy niegroźną organizacją? Co mówią byli członkowie świadków Jehowy? Zobacz, co jest u świadków Jehowy najbardziej ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza na Zjeździe.

świadkowie wszystkich świadków łączcie się !
zorganizujcie w Łomży światowy zlot fanów Jehowy, a będzie dopiero niesamowita atmosfera i fajna impreza

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org