niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wymiana szyby w aucie

Gdzie można wymienić w Łomży szybę w aucie? Jak na razie znalazłam tylko jedną firmę, Evelin (czy jakoś podobnie) i zastanawiam się, czy jest gdzieś tańsza konkurencja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby w aucie

Szukaj, zawsze się znajdzie jakaś. A zobacz w ostrołece może taniej zrobia;)

Bez podpisu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby w aucie

ja na krasce robilem i woda leciala i nie chcieli gwarancji uznac sam kupilem silikon rozebralem pastiki i uszczelnilem i jest dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby w aucie

Z tymi cieknącymi szybami to nie tylko ty miałeś problem. Ostrzegam !!! Nie robić na Krasce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby w aucie

Czy Evelin jest właśnie na Krasce? Szyby można, jak widzę, kupić też w necie, ok. 150zł za NOWĄ do mojego samochodu (to nie 360zł, jak podali w Evelin, a do tego koszt wymiany 100zł). Tylko nie wiem, czy zamawianie z netu ma sens. Czy to dobre szyby, jak dotrą itp.. Więc wolałabym na miejscu zmienić, ale widzę, że chyba nie ma żadnego wyboru w kwestii zakładów w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby w aucie

nie rob na krasce bo tam wklejaja szybe w uszczelke i jak zaraz cie sie znowu zbije to musisz placic za uszczelke naciaciagacze pozatym szyby drozsze na krasce.polecam evelin kilkakrotnie wymienialem i ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby w aucie

W Evelin jest najtaniej i solidnie zrobione polecam . Wymieniałem u nich przednią szybę . Objeździłem Kraskę i różnica w cenie była spora około 150 zł .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby w aucie

Teraz jest nowa firma na poligonowej "Wykowski" polecam wymieniałem tam szybe robią to fachowo i mają dobre ceny.

byqqq

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby w aucie

ja rowniez nie polecam kraski,chcieli za szybe 650 zł,znalazlam na necie nowa za 200 zł, pojechalam do mechanika i wsadzili szybe za 50 zł = 250 a nie 650 + koszt wlozenia szyby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby w aucie

Również polecam Autoszyby Wykowski, wymieniali mi szybe, przyciemnieli także w innym aucie i cenowo byli najlepsi. Robocizna bez zastrzeżeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby w aucie

Konarzyce po prawej stronie od głównej drogi na przeciw sklepu. Jeśli starszy samochód to polecam kupić używkę ale oryginał. Dłużej potrzyma niż zamiennik. I uwaga na niskie cenny kładą chińskie podróby które zaraz sę sypią. Ze swojej strony polecam własnie używkę ale oryginał. Jak coś podaje numer do Konarzyc 668 133 445

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org