poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prośba do kierowców

Jeździjcie swoimi maszynami rozważnie i spokojnie.Nie każdy siadając za kierownicą,zdaje sobie sprawę z konsekwencji brawurowej i szybkiej jazdy autkiem.Żeby jakoś was uwrażliwić na ten problem podaję 2 linki filmików,które z założenia powinny przemówić piratom drogowym do rozsądku:

http://www.youtube.com/watch?v=j7jpAs5AwfQ

http://www.youtube.com/watch?v=Wb4vCoou-Hs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

i co to da?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

zawsze może coś
A co da z góry zakładanie że to nic nie da?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

ja jestem piratem;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

Autor: fionix (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19-07-11 22:43

ja jestem piratem;)

!!!!!!! ŁOMŻA RZĄDA DOSTĘPU DO MORZA !!!!!


To gratuluję....GŁUPOTY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

stare jak świat mno trochę to działa... ale na max 2 dni... i śmiga się do odcieńcia jak zawsze Pozdr dla kumatych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

jak się ma czym to się ciśnie,,

a co sobie żałować!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

co Ty stara astra? 400 tysięcy w kolach? jeszcze z 2 razy kręcona :D


wiesz.. jak sie kupuje teraz auto to przebieg i cena do ustalenia.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

ha ha dobre...
ja to nie muszę zmieniać ,,
kocham swoją niunię... lubię nią przy8dalać ,,,,




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

niunia? chodzi Ci o kaszla? 24 hp pod maską?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

nie kaszla heheheheeeee

pod maską siedzi 240 Km
poprostu niunia




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

ja mam chyba w dowodzie z 75 wpisane ale z tego 50 zdechło :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

Robciu i qwety myślicie że takie meny jesteście,bo co?Bo umiecie wciskać pedał gazu do podłogi?Wielka mi umiejętność.Dzieciaki z przedszkola też tak potrafią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

e tam.....

wody daj i owsu i podkowy podkuj....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

nie to nie są jakieś specjalne zdolności :) nie zrozumiałeś mnie ale ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

taka jazda jest nie ekonomiczna.. a znasz ceny benzyny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

he he he he heeeeeee

bunio..

ja mam prawko od 18 lat i ani jednej stłuczki..
jubie jazde w extramalnych warunkach i dbam o sprawność swego auta

i mam tyle przejechane że tobie się w głowie nie mieści....


za przeproszeniem




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

lubisz jazdę w extreme . warunkach? czyli po dziurach i studzienkach w lomzy? super! wpadaj na warsztat wymienię Ci amorki i końcówki :) pozdr :) dobranoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

he he he heeeeee nara...

pozdro........




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

dziwne tematy jak kto chce to jezdzi ja mam prawko ponad 19 lat z tego zawodowo polowe zrobilem z mojej winy nic nigdy nie mialem a to ze jakis tuman nie moze wychamowac albo droge zajezdza to inna sprawa , ja osobiscie tez nie lubie wolnej jazdy jak jest droga rowna to czasem ok 200 momentami mam ale jak dziury i faldy itp. to jade wyjatkowo wolno az niektorzy za mna sie dererwuja ale po co nisczyc zawieszenie jak mam w idealnym stanie pozniej na normalnej drodze nie bedzie mozna szybciej pojechac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

temat nie dziwny... Uwazasz, ze jak kto chce tak niech jezdzi? Nie zycze Tobie zeby taki tuman zabil Ciebie czy kogos Ci bliskiego. Depnac w gaz mozna zawsze, ale trzeba to robic w miejscach do tego przeznaczonych, a nie na drogach gdzie nie tyle zrobisz cos sobie, bo jak dla mnie to sie taki debil zabic moze, ale zrobisz krzywde komus i jego bliskim. Mozna jezdzic i 20lat bez kolizji, ale nigdy nie wiadomo, co bedzie jutro. To tylko samochod i tylko drugi kierowca. Mozna przewidziec niektore rzeczy, ale nie wszystko.
Rozwagi i wyobrazni za kierownica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

bardzo drastyczne sceny ! zakreciła mi się w oku łza ! .....tak zginoł moj Tata przez pędzącego bałwana który wyprzedzał na przejsciu dla pieszych ! .......ludzie trchę wyobrażni !!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

P.A ja ciebie od tumanów i debili nie wyzywam, więc zważaj chamie na słowa co????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

sam jesteś takim jak kogoś nazywasz...

kultury Mamusia nie nauczyła???????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

nauczyla predzej niz Twoja Ciebie... Dla mnie jezeli ktos nie potrafi sie zastosowac do przepisow i stwaza zagrozenie dla np pieszych, dzieci, bo zapier** po miescie z gazem w podlodze, co by przybujac jest tumanem i debilem. Skoro Ciebie to tak rusza, to znaczy, ze nalezysz do tej grupy.
Sam sie zabij, mi to wisi, ale zabij kogos albo zrob z niego kaleke to wtedy takich ludzi bym zaj** na miejscu. Jezdzic tak mozna, ale tam gdzie jest do tego miejsce, nie po miescie czy ruchliwych drogach publicznych. Na glupote kierowcow jestem wyczulony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

I pamiętajcie , że macie zawsze jeździć lewym pasem z szybkością max 30 km/h. Niech Was wszyscy wyprzedzają prawym pasem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

P.A aż tak głupi to ja nie jestem więc jeszcze raz proszę bez obrazy w moim imieniu rozumiesz.? O Co mi chodzi.? znam granice i mam wyobraźnię jeśli o to ci chodzi wiem gdzie można a gdzie nie kiedy i jak......




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

no to skoro mowisz, ze nie jestes tak glupi i tak nie robisz to po co sie unosisz i odnosisz to do siebie? W tym momencie twoj bulwers swiadczy o czym innym. A skoro nie napisalem bezposrednio do Ciebie, tylko o glupocie niektorych kierowcow, to bedac doroslym, myslacym czlowiekiem powinienes to zrozumiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

dobra myśl sobie co chcesz są ludzie i ludzie wcześniej pisałeś ogólnie. Unosze się bo chce to jest forum ogólne więc każdy tak jak ty czy ktoś inny może się wypowiedźeć jak chce....


He he he he




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba do kierowców

jak zwykle same obrazanie sie nawzajem pewnie jak ktos ma pojecie to wie gdzie mozna pojechac szybciej w gdzie trzeba nawet wyjatkowo wolno ,a piratow i tak sie nie pozbedziemy z drog tym pisaniem ludzie troche szacunku do siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org