niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Próbki kosmetyków

Hej:) Czy wiecie, gdzie można dostać darmowe próbki kosmetyków? Chodzi mi głównie o podkłady, kremy itp. Wiem, że są w aptekach, ale szukam jeszcze innych rozwiązań. Słyszałam, że niektóre osoby piszą maile do producentów z pytaniem o możliwość otrzymania darmowych próbek. Ktoś coś wie na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Próbki kosmetyków

Też slyszalam że można napisać do producentów i oni wysylaja darmowe próbki;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Próbki kosmetyków

ciekawe właśnie, do których firm można by było napisać...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Próbki kosmetyków

w zasadzie każdy sprzedający kosmetyki sklep takie próbki ma. Problem w tym ,że w naszym mieście nasi handlowcy zamiast wręczać je kupującycm klientom tak aby promowac produkty sami je sobie zabierają i sie nimi smarują. I tak bez wydania grosza mogą się tymi próbkami markowych produktów smarować. Kiedys miałem przyjemnośc tego doświadczyć gdy pewna pani oświadczyła ,że ona to piniędzy na takie sprawy nie wydaje bo ma sprytną koleżankę co ją w takie próbli zaopatruje. No i tak własnie wyglada dystrybucja próbke produktów kosmetycznych w naszym miejscowym łomżyńskim handlu. Dlatego jestem za przewietrzeniem tej koteri i budowa dużych markowych sklepów w mieśćie.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Próbki kosmetyków

Musisz przejsc sie lub napisac do wiekszych koncernow kosmetycznych, bo w sklepach na ogol probki nie sa dostepne ot tak od reki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org