poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czeczeni planowali kolejny zamach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Planowali-serie-zamachow-w-Moskwie---kto-za-tym-stoi,wid,13607145,wiadomosc.html
Zauważcie, że w artykule nie pada ani razu słowo Czeczen. Taka polityczna poprawność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

ŚiOK...........................................................




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

tak masz racje juz od dawna nasze media nie używaja okreslenia czeczen tylko obywatel kaukazki czy coś w tym stylu to dobitnie świadczy jak wszelkiej masci pojeby właża im w dupe.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

dodam więcej panstwa które udzielają schronienia tym uchodżcom wśród których zanjduje się mnóstwo terorystów są tak naprawdę zapleczem socjalnym i szkoleniowym dla nich. To na terenie naszego kraju i Austri znajdują schronienie, leczą się czy szkolą lub zwyczajnie odpoczywaja teroryści z tamtego rejonu. Przypomnę ,że środki finansowe wspierające działalnośc terorystów płynęly z Polski . Od kogo nie wiadomo media milcza.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

no i ciekawy fragment tego tekstu świadczący dobitnie i politycznej poprawności cytuję "przywódca północnokaukaskich terrorystów Doku Umarow".
Ten pan to przywódca bojowników czeczeńskich z czeczeni.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110211/BIALYSTOK/321784244 Tu kolejny przykład politycznie poprawnego kłamstwa. Jest "Rosjanin" - tępaki nawet nie napisały "obywatel Rosji", tylko bezczelnie kłamią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

Teraz taka moda - kutasa nie nazywa się ch..em tylko Wackiem,
Cygana nie nazywa się Cyganem tylko Romkiem,
Czeczena nie nazywa się Czeczenem tylko osobą pochodzenia kaukaskiego.

Takie zaklinanie rzeczywistości - jak inaczej go nazwiesz to może nie będzie już taki śmierdzący/agresywny/ leniwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

ha ha a potem wstanie taki z fundacji ocalenie i powie ,że czeczeni nie popełniaja przestępstw tylko rosjanie. Strachliwy komendant oczywiście to potwierdzi.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

Skrajna prawica jest tak samo niebezpieczna jak czeczeńscy terroryści.

Szef policji Sveinung Sponheim powiedział telewizji NRK, że wpisy internetowe mężczyzny "sugerują, że jego polityczne poglądy skłaniały się ku skrajnej prawicy i że miał przekonania antyislamskie". Dodał, że należy jeszcze zbadać, czy było to motywem aktów terroru.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,9995537,Telewizja_podala_tozsamosc_zatrzymanego_ws__zamachow_.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

no to teraz politycznie poprawni mają wodę na młyn. Podobnie jak było z pobiciem osób innej narodowości w mieście.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

To prawda - tolerastom wystarczy to jedno zdarzenie, żeby zapomnieć o tysiącach zamachów przeprowadzonych przez Muzułmanów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

Do monikachrzan harda z Ciebie laska musi być:) Lubie być zdominowany hehehe.. A tak na poważnie należysz do OWP czy ONR bo pewnie nie umiesz tańcować tylko walisz pogo heheh...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

Andy C tolerasta fajne nowe określenie

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

Pifpaf masz racje Wikipedii powinno się znaleźć te określenie "tolerasta" a po za tym zaraz fazap na mnie poleci że jestem lewakiem hehehe....


Wiec zaklinam rzeczywistość hehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

tak to nowy wyraz -więc proponuję tu stworzyć definicję człowieka tolerasty.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

Andy C - lubisz być zdominowany - wydało się - to dlatego tak bronisz Mogamiedów. Tyle, że oni nienawidzą pederastów.
Fakt - Europejczycy mogliby się od nich uczyć męskości. Żeby była jasność - nie podobają mi się oni. Z męskością jest jak z perfumami - odpowiednia ilość jest pociągająca, jednak nadmiar jest odstręczający.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

Do monikachrzan haha... ale TY jesteś mądra po jednym zdaniu potrafisz określić preferencje seksualne ludzi :))
O kochana miałem problem z napisaniem poprawnie "Mogamiedów" tak to się pisze poprawnie ( mudżahedin )

Sorrki ale słabo się starasz o moje względy oj przykro mi ja Cie tylko lubić a czy pokochać ? No nie wiem zastanowię się nad tym poważnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni planowali kolejny zamach

Wiem, że w porównaniu do Mogamieda nie mam szans w wyscigu do twego serca, jednak niezbyt mi przykro z tego powodu.

Sam napisałeś, że lubisz być zdominowany. Już nie pamiętasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org