czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy za mało jest przedszkoli w Łomży?

Witam,
Co myslicie o przedszkolach w Łomży? Nie nie jest ich za mało? Które lepsze prywatne czy publiczne? A może alternatywą są świetlice dziennego pobytu dzieci w wielu 2-5 lat, gdzie dzieci moga mieć zajęcia takie same jak w przedszkolu: uczyc się pisać, liczyć, j. angielsiego, rytmiki itp. Mogły być one one np. otwarte od 7.30 do 18.30, tak jak jest to w innych miastach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za mało jest przedszkoli w Łomży?

moim zdaniem mogło by być więcej żłobków , ja zapisałam swojego synka do małego artysty ponieważ ma dobrą opinie i mi się tam podoba atmosfera oraz dużo fajnych organizowanych imprez oraz dobra edukacja, ale nie wiem jak to będzie ponieważ mały ma ma rok i dwa miesiące i jest bardzo do mnie przywiazany ale orientowałam się i możliwe jes na początku przychodzenie rodzica z dzieckiem (okres adapcyjny )

jak u was dzieci szybko się przywiązały do żłobka lub przedszkola?????
proszą o rady i odpowiedzi

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za mało jest przedszkoli w Łomży?

edytch, ja tez zapisałam swojego synka do tego samego przedszkola, jest w podobnym wieku i tez się obawiam tych pierwszych tygodni. mi panie w żłobku powiedziały że to nawet nie ma takiej opcji żeby maluszka od samego początku zostawić samego na te kilka godzin. pierwsze dni musi go ktoś przyprowadzać i z nim zostawać. od kiedy twój synek idzie do żłobka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za mało jest przedszkoli w Łomży?

rok.sana. mój synek idzie od września ale mam zamiar w sierpniu zacząć z nim przychodzić żeby się oswoił i przyzwyczaił..... aż się boję.. podobno jest dwa tygodnie takiego okresu adaptacji ,. mam nadzieję że będzie ok i nasi synkowie będą się grzecznie bawić ;))

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za mało jest przedszkoli w Łomży?

moje dzieci rozpoczynały edukację przedszkolną jako trzylatki, chodzą do Wesołego Słoneczka, i po tygodniu przyzwyczajania było całkiem nieźle, czasem popłakały wiadomo, ale jeśli chodzi o organizację zajęć dodatkowych to myślę że jest to bardzo podobne do Małego Artysty i polecam rodzicom właśnie te przedszkola, ja osobiście jestem bardzo zadowolna.

ewita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za mało jest przedszkoli w Łomży?

a co z tymi świetlicami dziennej opieki dla dzieci, bo nie bardzo rozyumiem. To coś takiego jak przedszkole, tak. Uczyłyby się tam dzieci tego samego co w przedszkolu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za mało jest przedszkoli w Łomży?

właśnie przedszkoli jest mało a kościołów najeb.ane jak oliwek w sałatce greckiej
Klehistan rules

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za mało jest przedszkoli w Łomży?

moje dziecko chodzi do przedszkola nr.9 jestem zadowolona i synek również także na razie zastrzeżeń brak a jak wasze opinie na temat tego przedszkola?pozdrawiam (mama 4-latka)

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za mało jest przedszkoli w Łomży?

Przedszkoli zdecydowamnie za mało. Mojego 3latka nieprzyjeli do 2 przedzszkoli na Ks.anny i na Prusa. Na prusa jest 15 na liscie rezerwowych a na Ks.anny nawet niezapisali na liste rezerwową ponieważ pani powiedziała iż takiej listy nieposiadaja i mam się dowiadywać,chociaż są znikome szanse.Czy są jakies zajecia rozwojowe w tyg. dla takich maluszków chociaż by godz dobra z rówieśnikami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za mało jest przedszkoli w Łomży?

W czwartki w bibliotece dziecięcej (na ul. 3 Maja) o godz. 10:00 są 1-godzinne zajęcia dla dzieci nieuczeszczających do przedszkola. Fajne zajęcia, miłe panie, polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za mało jest przedszkoli w Łomży?

może o innych dodadkowe zajeciach słyszeliście

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org