poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry sprzęt brak fachowców.

wydaje się kolejne miliony na sprzęt diagnostyczny dla naszego szpitala. I można powiedzieć ,że dobrze tak trzymać i należy to chwalić. Ale zaden sprzęt nawet najlepszy nie przyniesie pomocy jeżeli brak fachowców . A w tym przypadku jest to podstawowa bolączka naszego szpitala. Nie powiem ,że dotyczy to wszystkich bez wyjątku w tym szpitalu ale jest to jednak problem. Większośc fachowców zwyczajnie uciekła z tego szpitala i dzisiaj pracuje w okolicznych szpitalach w Ostrołęce , Zambrowie , Wysokim Mazowiecku , Giżycku. W niektórych z tych szpitali całe odziały to fachowcy którzy dojeżdzają do pracy z Łomży. Nam niestety pozostało to co mamy czyli brak dobrych fachowców.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry sprzęt brak fachowców.

i to jest prawda ,marnie to wygląda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry sprzęt brak fachowców.

Ale mamy kreatynwych doktorów jak ten od rodzinnego teleturnieju;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry sprzęt brak fachowców.

Autor: Riposta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30-06-11 19:28

wydaje się kolejne miliony na sprzęt diagnostyczny dla naszego szpitala. I można powiedzieć ,że dobrze tak trzymać i należy to chwalić. Ale zaden sprzęt nawet najlepszy nie przyniesie pomocy jeżeli brak fachowców . A w tym przypadku jest to podstawowa bolączka naszego szpitala. Nie powiem ,że dotyczy to wszystkich bez wyjątku w tym szpitalu ale jest to jednak problem. Większośc fachowców zwyczajnie uciekła z tego szpitala i dzisiaj pracuje w okolicznych szpitalach w Ostrołęce , Zambrowie , Wysokim Mazowiecku , Giżycku. W niektórych z tych szpitali całe odziały to fachowcy którzy dojeżdzają do pracy z Łomży. Nam niestety pozostało to co mamy czyli brak dobrych fachowców.

Riposta
re; pewnie tam pracujesz koleszko i srasz we własne gniazdo .

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry sprzęt brak fachowców.

W zambrowie? słyszałem o tym szpitalu od miejscowych to syf kiła i mogiła. W Wysokim dużo dobrych lekarzy z Białegostoku się przeniosło z jakiegoś likwidowanego w białym. nie słyszałem żeby lekarze z Łomży się tam przenosili. W Ostrołęce też prowincja jak u nas, a mam pewną wiedze na te tematy, więc jak nie znasz sytuacji, to nie szukaj na siłe sensacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry sprzęt brak fachowców.

Sensacji nie trzeba szukać sama się znajdzie.
Jedz do Ostrołęki i obejrzyj ich szpital, porozmawiaj z personelem.
Lata świetlne Łomża została w tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry sprzęt brak fachowców.

Donald skąd ty sie urwałeś i takie bzdury pleciesz. Większość kardiologi ostrołeckiej to z Łomży. Naczyniowcy w jedynej w okolicy poradni też z Łomży. Więc krótko mowiąc w dupie byłeś gówno widziałeś.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry sprzęt brak fachowców.

riposta, czytaj ze zrozumieniem koleżanko, napisałem że w Ostrołęce prowincja jak u nas i tylko to potwierdziłaś, pisząc że pracują tam lekarze z Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org