poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nasza policja.

Co sądzicie o działaniu naszej policji, tzn. według moich spostrzeżeń policja powinna służyć ludziom, a nie przeciw nim, a z tego co widać to najlepiej im wyjść z suszarką, wyciągnąć alkomat, przyczepić się do gaśnicy i każdy powód będzie dobry, by wykazać swoją efektywność w pracy, lecz gdy jest problem, a nawet zgłoszenie i podejrzanych jest czterech, a funkcjonariuszy dwóch to żaden dupy nie ruszy.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasza policja.

Chyba dzisiaj zapłaciłeś i dlatego poruszasz ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasza policja.

zle Ci ze stoja z suszarka i łapią "piratów"? widzisz problem ze sprawdzaja z alkomatem i wyłapują meneli za kierownicą? To wszystko dla Twojego mojego i innych bezpieczeństwa to że czasami maja wpadki kazdemu sie zdarza. Nastepnym razem zadzwon po straz miejska moze bedziesz zadowolony z efektów ich precy. Ach tak zapomnialem.... darmozjady pracuja tylko do 16 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasza policja.

No słusznie jesteś kolego zajebiście spostrzegawczy no i super nick, pewnie długo nad tym myślałeś, a co do naszej straży miejskiej to nawet jak ktoś ci zaparkuje w bramie to nie próbuj się do nich dodzwonić, bo ten numer co znajdziesz w necie to nie odpowiada, a chodziło mi o działanie naszej policji, jakie są spostrzeżenia i recenzje obywateli niezwiązanych z branżą, więc proszę, by pieski się nie wypowiadały.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasza policja.

Autor: Konsul2 (---.play-internet.pl)
Data: 29-06-11 17:59

Co sądzicie o działaniu naszej policji, tzn. według moich spostrzeżeń policja powinna służyć ludziom, a nie przeciw nim, a z tego co widać to najlepiej im wyjść z suszarką, wyciągnąć alkomat(...)





Widzisz gościu, pijany łepek kilka dni temu jechał i spowodował wypadek w którym zginęła kobieta, więc nie pieprz głupot i nie wylewaj żali!,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasza policja.

No to widzisz gościu akurat nie chodzi mi o pijanych, bezprawnych czy innych, bo jestem za, że to trzeba karać i ścigać, ale jeśli widzę radiowóz, w którym siedzą i się gapią (oczywiście włączona klimatyzacja, bo jak to można inaczej), to jest ok, a gdy zgłosisz jakieś przestępstwo to im ciężko dupę ruszyć. Teraz kapujesz? Czy drukowanymi napisać?

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasza policja.

No tak, ale to co napisaełś tak zabrzmiało. Przeczytaj sobie raz jeszcze, zacytuję:

Autor: Konsul2 (---.play-internet.pl)
Data: 29-06-11 17:59
... tzn. według moich spostrzeżeń policja powinna służyć ludziom, a nie przeciw nim,

a z tego co widać to najlepiej im wyjść z suszarką, wyciągnąć alkomat(...)



------------
o to mi chodziło. O końcówkę zdania. Przyznasz, że się przęzyczyłeś?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasza policja.

Przeżywasz jak mrówka okres ,trzeba było iść na POlicjanta i byś ruszał dupko aż by się kurzyło ^-) bo mieszasz drogówkę z prewencją ,a dziś był właśnie w telewizji artykuł jaka to policja jest zła i pobiła 4 wyrostków z powodu libacji alkoholowej i szum media bo biedni JPowcy zostali pobici a ludzie teraz przez takich zwalniać się będą bo pokazali gnojom swoje miejsce ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasza policja.

Być psem to żadna przyjemność, wystarczy, że robię to co robię i jestem z tego zadowolony. I a propo czy drogówka czy prewencja to zarówno jedni i drudzy olewają większość swoich obowiązków i szkoda słów na to siano, a kolejne spostrzeżenie to wystarczy założyć taki post by wiedzieć, kto jest policjantem. Czy nie tak?

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasza policja.

pijany w przyszlosci potraci twojego dzieciaka to inaczej bedziesz spiewac o alkomatach

Jan Kowalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasza policja.

Przypomniała mi się pewna kobietka z Policji która podczas interwencji uciekła do radiowozu i trzęsąc się ze strachu zostawiła kolege samego... Nie mam nic do kobiet rozumiem równouprawnienie i tak dalej. Ale są zawody typowo męskie i żeńskie. A jak to wygląda? Babka 150 cm w Policji i chłop 190 cm bardziej przypominający kobietę robiący paznokietki swoim koleżankom. Nasza policja to śmiech na sali. Moim zdaniem do policji aby działała sprawniej powinna być ostra selekcja. Facet powinien być zbudowany i sprawny a nie pajac który się ruszyć nie może jak Pan Mietek z Ojca Mateusza. :)

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org