czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie na prawko ?

zbliza mi sie 8nastka i chce zaczac robic prawko. jakie firmy mi polecacie? prosze o informacje i strony internetowe jesli znacie.

dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

Kaminiak

Ich Lki najmniej ślimaczą się na mieście i nie blokują ruchu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

a ja go niepolecam robiłam u niego prawko i wcale mi sie tam niepodobało, z drugiaj strony ma 2 place do jazdy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

Ewuńcia1 a powiedz Ty mi, po co komu teraz place co ?:> Orientując się w przepisach, które właśnie wchodzą, nie będzie już placyku :)

Co do samych firm egzaminujących, radziłbym się rozejrzeć u Ferenca, Kamińskiego i to chyba wsio ciekawego od nas z Łomży.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

Markac moi znajomi robia u Kaminiaka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

ja polecam Fernca. Al Legionów, przy Gośce. Zdałam za pierwszym razem, a nigdy wcześnie nie jeździłam. Naprawdę warto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

A ja polecam Firme Pana Henryka i Roberta Świderskich. Nigdzie sie nie reklamuja, nie oglaszaja, a są najlepsi w Łomży i maja zawsze pelno zadowolonych klientów. Ich siedziba jest za jednostką wojskową na Al. Legionów. Serdecznie polecam.

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

ja robilam u kaminskiego i poszlo mi bardzo dobrze. wszystko zalezy od instruktora jakiego dostaniesz, a nie od firmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

hmmm. a ja polecam prywaciarza:) pan Rysiek Rewucki. prawdziwy fachowiec:) i w 99% zdaja u niego za pierwszym razem:) dosc ciekawe jest to, ze ma dobra opinie wsrod egzaminatorow:) jak mnie zapytano na egzaminie u kogo robilam, odpowiedzialam ze u pana Ryska. a egzaminator na to: ooo. stary kierowca zawodowy:) napewno nauczyl:) i juz na samym poczatku plusik:)
pozdrawiam. i zycze milego kursu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

ja u kaminiaka nie robiłem ale nie polecam go. podobno są u niego duże kolejki i postawił na ilość a nie na jakość. sam prawko robię u KAZIKa. zadodowy kierowca więc na pewno umie jeździć i niejedno widział. jak narazie 100% zdało u niego za pierwszym razem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

kaminiak,wykłady możecie olać,a instruktor- P.Marek Cieniewicz.Każdy od niego zdaje za 1 razem,a jak nie zda,to musi być naprawde niekumaty;-)

poćwiczyć troche testy na kompie,a reszta to czysta logika- i tak sie później zdaje w małym mieście;-)

"Zdrowy rozsądek to rzecz,której każdy potrzebuje,mało kto posiada, a nikt nie wie,że mu brakuje."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

1. Kaminiak
2. LOK
3. Sobieski (u. Piłsudskiego, przy bazie PKS)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na prawko ?

Stare dobre tematy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org