poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Egzamin Prawko

pytania odnośnie egzaminu, Na co uważać na egzaminie? na czym najczęściej oblewają ludzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

nie podniecaj sie tak tym bo nie zdasz, umiesz jezdzic to zdasz nie to nie zdasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

nie zapomnij przeloczyc samochodu na egzaminie na gaz. A najczesciej oblewajo za niestosowanie sie do przepsiow ruchu drogowego.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

nie siadaj na tylnim siedzeniu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

jakie chóje z was :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

jaki gaz??? o tym lepiej z instruktorem pogdaj bo tu nie każdy posłuży dobrą radą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

ja dziś nie zdałem;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

Nie zapomnij o światłach wyjeżdżając z placu, nie jedź woolno, spokojnie do 50 najlepiej nie więcej :) Drogi jednokierunkowe, szczególnie lewo skręty. Przede wszystkim nie stresuj się a wszystko pójdzie ok:) No i uważaj na pieszych, często sami pchają się przed maskę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

egzamin na prawko sprzedam za niedrogo !!!!

Moje hasło to "Kup Pan prawo jazdy "



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

ta 50km/h, stary co ty gadasz od razu przesiadka i nie daj boze wpierdol od egzaminatora :D są podwyższone strefy prędkosci i obniżone ale nie slyszalem żeby na egzaminie w Lomży L-ka jezdzila 50 na budziku, 40 to juz max, mimo ze w terenie zabud. 50 powinno sie jezdzic ale uczą żeby 40 więc lepiej słuchać sie głosu instruktora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

na pewno na niespodziankę każe Ci skręcić pod prąd w jednokierunkową patrz na znaki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

patrz dobrze na znaki, w szczególności na STOP!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

Powiem tak co do prędkości... z instruktorem śmigałam zazwyczaj tak ok 40km/h na pierwszym egzaminie egzaminator po zjeździe z ronda i potem wjechaniu na ul.Nowogrodzką zwrócił mi uwagę że się wlecze... kazał rozpędzić się i wrzucić na 4 czego nigdy nie robiłam podczas nauki. I praktycznie cały egzamin zarówno pierwszy jak i nast. jeździłam 45-50km/h i za każdym razem zostałąm pochwalona za prawidłową dynamikę. Więc ja proponuję jeździć w takich granicach... oczywiście tam gdzie to jest możliwe.
Co do innych uwag to zwracaj uwagę kierunki- Łomża jest teraz "remontowana" i na migaczu teraz łatwo oblać. Hm... co jeszcze? Wcześniej już wspomniane jednokierunkowe, STOP. I w 99% odwiedzisz skrzyżowanie Polowa z Legionów.
Powodzenia daj znać jak poszło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

Napisałam DO 50, nie więcej, wiadomo jeżeli są znaki które ograniczają prędkość, strefa zamieszkania to jedziesz mniej. Piszesz ,że 40 to max, tak jak napisała mŁODA, egzaminator powie Ci,że masz słabą dynamikę jazdy i zaznaczy to sobie w karcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

W strefie zamieszkania jak się nie mylę jest ograniczenie do 30 np jadąc przez kraskę

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

arabski 40 jechałem a on kazał 50 i zaznaczył błąd w Dynamice jazdy bo za wolno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

Pakero, strefa zamieszkania 20km/h wg prawa o ruchu drogowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

z tym gazem to zart, na benzynie sie jezdzi hehe

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

ariva według prawa 20 ale jest tam znak jak wół że wjazd do strefy z ograniczeniem do 30km/h

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

Melduje zdane za pierwszym :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

i co, z jaką prędkością jechałeś ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

40km/h, tylko na Bernatowicza ograniczyłem do 30 a tak to tak jak mówie stała prędkość i egzaminator się nie czepiał o dynamikę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin Prawko

No proszę. Jak widać co egzaminator to inna szkoła. Gratuluję serdecznie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org