wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Układanie płytek

Witam!

Planuję mały remoncik, a żeby ograniczyć koszty, chcę się sam zająć położeniem płytek. Właśnie czytam porady na ten temat, m.in. układanie płytek. Czy jest to trudne?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

na pewno jak skończysz ten remont to już będziesz umiał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

Corn-Elius poszukaj innych porad a nie takich głupot. Jak ci 30 pln szkoda na glazurnika to na pewno źle położysz.

Sprawdź czy masz ściany czy podłogi wypoziomowane a nie już za układanie się bierzesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

Hej,

Ja w poprzednie wakacje miałem podobny dylemat, odbyłem 15minutowy "kurs" na youtubie i łazienka wyszła całkiem nieźle, także dla chcącego nic trudnego. Jak chcesz taniej płytki kupić to polecam nowy sklep na Wojska Polskiego przy Bts-ach.
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

niech układa, więcej sklepy zarobią, hehe w garażu sobie pierw ułóż albo w piwnicy a nie odrazu w domu, układasz płytki nie na rok tylko na parę lat więc, a więc ja chcesz przez ten czas patrzeć się na spartaczoną robote to ;] na pewno sam ułożysz tylko z jakim efektem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

7angelfree znajdź mi glazurnika który będzie chciał ruszyć dup.ę z domu za 30 zł ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

Ja właśnie skończyłam układanie płytek :) .A czy jest to trudne to zależy od Twoich zdolności.Dla mnie na podłodze jest łatwiej niż na ścianie i trzeba mieć czym je ciąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

MR.Y a ile hektarów masz do układania? Tylko szczerze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

Sam mozesz polozyc lepiej i dokladniej od glazurnika napewno dluzej to potrwa . Podstawa to dobrze zaczac pozniej klej , krzyzak ,poziomica i lecisz. Nie zaluj kleju !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

do corn-elius pawelznavary ci pomoze






on ci tak pomoze ze wszystko z domu ci wyniesie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

pawelznavary jezdzi do ełku


bo jego wsciekla stara z nerwica tam sie wyprowadza

buduja bude dla suki starej pawelka


łańcuch kupili teraz matke pawła przyczepia do budy i będzie jazda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

Bardzo dobry pomysł robić remont samemu. Robisz dla siebie, nie musisz się spieszyć a i nauczysz się wiele. być może poszerzysz jeszcze swą teoretyczną wiedzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układanie płytek

Bardzo dobry pomysł robić remont samemu. Robisz dla siebie, nie musisz się spieszyć a i nauczysz się wiele. Zerknij jeszcze na http://www.majsterdamian.pl/oferta/flizowanie-ukladanie-plytek-glazury/, a być może poszerzysz jeszcze swą teoretyczną wiedzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org