wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Salon kosmetyczny - depilacja woskiem.

Dziewczyny, która kosmetyczka wykona taki zabieg dokładnie i nie zedrze przy tym kasy? Informacje najlepiej z własnego doświadczenia. ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon kosmetyczny - depilacja woskiem.

ja robię w salonie kosmetycznym NICOLE na Polowej 15 u pani Eli
osobiście zamiast wosku polecam depilacje pastą cukrową, mniej boli i tak nie podrażnia skóry
ceny ma rozsądne, godziny w miarę elastyczne no i z jej usług ja i kilka koleżanek jesteśmy zadowolone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon kosmetyczny - depilacja woskiem.

dziadek przedwojenną brzytwą wygoli do gołej skóry. będzie głaciutko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon kosmetyczny - depilacja woskiem.

a ja polecam SALON "MICHELLE" na Mazowieckej 1 A,NAPEWNO BEDZIE PANI ZADOWOLONA I JEST TANIO,obsluga bardzo miła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon kosmetyczny - depilacja woskiem.

Osmalają tam palnikiem gazowym,parę minut i po wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon kosmetyczny - depilacja woskiem.

Depilacja woskiem ma zainteresowanie bo zwyczajnie się opłaca - zarost wolnej wraca i stąd dziewczyny to kupują. W okresie wakacyjnym to piękna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon kosmetyczny - depilacja woskiem.

Hehe... opłaca to się w ogóle nie golić - śmiej się, ale mnóstwo kobiet np. zimą nie depiluje się, o ile oczywiście chodzą w spodniach, a nie w kieckach.
I to niestety w Polsce absolutna norma od bardzo dawna. Trudno to zrozumieć, bo w tych czasac kobiety powinny o siebie dbać tylko dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon kosmetyczny - depilacja woskiem.

Ale może o takich to nie dyskutujmy, co? Co do wosku - róbcie sobie te szkolenia, nawet traktujcie je uzupełniając. Bo w zasadzie przez jedno krótkie szkolenie można faktycznie fajnie sobie podwyższyć dochody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org